OtomobilArabalar

2121 yılında "Alan" - akort off-road

Başlangıçta arazi aracı VAZ 2121 "Niva" engebeli arazide kullanılmak üzere oluşturulmuştur. Herhangi zirvelere olabilir, bu da bir gerçektir. Ancak, iyi yerden yükseklik ve dört tekerlekten çekiş rağmen gerekli bu itme ve güç sürücüler tarafından elde etmek. Bu (diğer bir deyişle, bu ayar edilir) çoklu tamamlamaları kullanılarak yapılır. VAZ 2121 "Niva" ve onun teknik özellikleri bu makalede ele alınacak.

içten yanmalı motorun Modifikasyonu

Eğer off-road bu SUV fethetmek için planlıyorsanız, motor iyileştirmeler ile başlamak en iyisidir. Kendi elleriyle 2121 yılında böyle akort VAZ "Niva" oldukça mümkündür, ama onların yeteneklerine güvenen değilse, profesyonel sanatçılar tarafından tüm çalışmaları bırakın. Bütün bu süreç silindir kafası emme ve egzoz kanalları geliştirmek için hem de valf ve rehberleri ağırlığını azaltmaktır. Bütün bunlar yaklaşık 10-15 oranında motor gücünü artıracaktır. Bu önemli bir sonucudur ve yolda hemen farkı hissedeceksiniz ve, devam nasıl kolayca Bu aşamada Yeni sürüm "Niva" Tuning 2121. engeller üstesinden hissedeceksiniz. Buna ek olarak, karbüratör yerine gerekli gücünü artırmak için ve elektronik bir ateşleme sistemini değiştirecek.

"Alan" 2121 - Süspansiyon Tuning

Bir sonraki adım bu bölümünde tamamlanması olacaktır. "Alanı" dört tekerlekten çekişli SUV olduğundan, onun süspansiyon uygun olmalıdır. geri seyahatini artırmak için emiciler "Rancho'yu" ve VAZ "dört" dan yaylar şok ayarlanmalıdır. Ayrıca arka aks güçlendirilmesi konusunda unutma. bunun için en iyi malzeme 0.03 cm her bir çelik kutu olarak görev yapacak. benzer bir şekilde olabilir ön süspansiyon inme arttırın. Sonuç olarak, daha büyük 4.5 santimetre yerden yüksekliği olsun.

Arabanın dış görünüş "Niva" 2121

dış ayarlama "Niva" revizyonu ayrılmaz bir parçasıdır. amacımız çünkü - araba daha off-road yapmak için, ilk yapılacak şey yükleme kengooryatniki özen olduğunu. Bu kısım, farklı vuruşları araba beden ve onun ışıkları korunmasına yardımcı olur. Bu arada, hafif mühendislik da değiştirilebilir. çelik kafes ve bunun yerine standart stoplights ön ayar düzeneklerini ayarlı yükleme. Ama biz yerli SUV stil sürecini tamamlamayan VAZ "Niva" 2121. Ayarlama herhangi airbrushing tarafından takviye edilebilir. İdeal olarak, elbette, tam bir resim makinesi yapmak. avcılık ve balıkçılık sevenler için en iyi seçenektir haki. Ancak bu durumda size günlüğüne bu düzeltmeye girmek zorunda kalacak ve bu yüz başka birkaç dolar çeker.

Ve sonunda yükleme bakabilirim tampon gücünün. Bu tür ayrıntılar başlangıçta güçlü bir vinç ile donatılmış ve tamamen metalden oluşan. "Kesmek" nin resminin aksine, bu madde makinesinin günlüğüne girmek için gerekli değildir ve uygulamanın etkisi ilk çıkışında hissedilebilir. Yani "Alan" Tuning ve başkalarıyla deneyimlerini paylaşmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.