ModaGiysi

Balonevye pantolon - soğuk sezonu için mükemmel kıyafetler

Bolonevaya doku veya sucuk, XX yüzyılda geri icat edildi, Bologna İtalyan ilin sakinleri, isim olan o hala. Yerel malzeme yağışlı iklimin ortaya çıkmasına katkıda bulunmuştur. Tek filamentli yağmurluk kumaşlar, su geçirmez bir tabaka ile tek taraflı kaplanmış. Bologna halk sık yağmurlar sırasında ıslanmaktan korumak için kullanılır. Bu dokudan yapılmış ve ilk şemsiyeler bulundu. mont, ceket, takım elbise ve daha fazlası - Şimdi Bologna şeyler bir sürü dikmek. Ve XXI yüzyılda çok popüler popüler ve bu kumaş balonevye pantolon yapılan moda haline gelmiştir. Bize bu pantolon ne görelim ve giyilmelidir zaman.

kış ve sonbahar için ideal

sokak sürekli gerekli ham yağışlı hava veya kar ıslakken Rahat ve pratik balonevye pantolon offseason, için iyidir. Pratik nemi absorbe yoktur ve onlarda kişi herhangi kötü hava kuru kalacaktır. Sentetik dolgu veya orman, park ya da sadece oyun alanında çocuklarla bir yürüyüşe gidecek, kış soğuk günlerde klişeleşmiş ile polar astarlı Yalıtılmış model bolonevyh pantolon. Bu pantolonların içinde kolayca kayak, buz pateni, kar-kediler, ledyankah ve kızakla gidebilir. Bu durumda, bir adam yürüyüş, eğlence ve açık hava oyunlarından çok keyif alır kalmaz, ama soğuk algınlığı tehdit etmez. aktif fiziksel kültür ve spor ve hareketli bir çok meşgul insanlar, o balonevye pantolon sadece spor salonunda açık koşular ve egzersiz için mükemmel bir şekilde hazırlanmıştır biliyorum. Onlar da aktif olarak sauna etkisi yaratarak aşırı yağ ve kilo kaybı yanık yardımcı kadınlara ilgi tabii ki,.

Kadınlar için Varyasyonları

Genellikle balonevye pantolon klasik düz bir kesim var. Ancak, kemer spor modeller hareketini kısıtlamaz egzersiz sırasında pantolon için geniş elastik bant yerleştirilir. Kış seçenekleri pantolon ısı yalıtımlı veya üstünde koymak, pantolon bacaklarının alt kısmında özel bir cırt cırt olabilir bolonevyh kayak botları. Şu anda çok popüler, hamile kadınlar için balonevye pantolon gibi bir modeli. Onlar onları çok iyi ıslatmak yok ayaklarda ısı tutmak ve sokakta harcanan zaman boyunca kuru kalmak ve bu hamile annenin sağlığı için çok önemli olduğunu edilir. Böyle pantolon zamanlarda özel elastik ekler dikti.

Sadece çocuk kıyafetleri parçası olması gereken bir konu olarak çoğunlukla algılanan uzun zaman balonevye pantolon için. Ancak son zamanlarda, bu kişilere gerçek bir ilgi göstermeye başladı ve birçok yetişkin. Bu insanların çoğu için, aktif bir yaşam tarzı lider ve balonevye pantolon gerçek bir nimet haline gelmiştir gibi açık havada yoğun sezon ayrımı olmaksızın uzun zaman geçirdikten gerçeğiyle açıklanabilir. kayak veya kar motosikleti gidebilir bu pantolonların, tıpkı dondurmak ve hasta ne endişelenmeden karda çocuk yürüyüş ile gidin. bolonevoy dokusundan ürünlerin olumlu nitelikleri çok sıcak, ama aynı zamanda onlar ıslanmamalı neyi gerçeğine sadece atfedilebilir.

Çocuklar için giyim

erkekler ve kızlar için pantolon Balonevye - bu ham, serin ve karlı havalarda için büyük giysilerdir, bunlar su geçirmez malzemeden dikilir ve yalıtılmış olarak polyester elyaf dolgulu veya yapağı ile kaplı. Onlar - ebeveynler için kurtuluş, çamurların içinden çalıştırmak kar, içinde rulo ve onlar tepeden tırnağa ıslak olurdu beş dakika içinde rahat kıyafetler içinde olan birçok başka şeyler yapmak huzursuz aşk olarak.

Erkek pantolonları

Balonevye erkekler için pantolon çıkarılabilir askılı veya bir takım elbise gibi, sıradan pantolon şeklinde olabilir. Onlar elverişli bahçe alanında çok davada yeniden kaydıraklı çocuklarla gezmeye, bir sabah dürtmek ve çok daha fazlası almaya, balıkçılık veya avcılık gidin.

Neden dolayı kız pantolon giymek?

Balonevye pantolon kadınlar hiçbir topuklu ayakkabılar giymek tavsiye etti. Bu ayakkabılar, spor ayakkabıları, çizme, bot, kapitone veya ugg botlar olabilir. spor ceketler, aşağı ceket, palto veya kat - yalıtılmış pantolon balonevyh İdeal kısa dış giyim için. Bir kadının gardırop bir parçası pantolon yalıtılmış ise, uzun ceket ile onları giymek gerekir. Yani bu spor tarzı pantolon saçma bakacağız. Bu nedenle, en iyi kısa sıcak ceket ile giyilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.