FormasyonÖykü

Yuliy Mihaylov (Kim Yuliy Chersanovich): biyografi ve eserleri

Bu makale insanların geniş bir yelpazede tanınır ünlü bir kişiye, adamıştır. Yuliy Mihaylov - Sovyetler Birliği günlerinde olduğu gibi ve bunun yıkılmasından sonra duyulur bir isim. Yetenekli şair ve besteci drama ve sinemanın gelişimine büyük katkılarda bulunmuştur. Biz şairin hayatı hakkında ve başarıları andan Julius (Kim) Mikhailov de övünme ne anlatacağım.

çocukluk

Kim Yuliy Chersanovich - besteci tam adı. Yuliy Mihaylov - çalıştığı altında bir takma. Bir erkek üç yıl savaş patlak vermeden önce, 23 Şubat 1936 tarihinde Moskova'da doğdu. Baba Julius Koreli Kim Chersan, mesleği çevirmendi ve annesi bir Rus kız Nina Vsesvyatskaya oldu. sadece iki yıl oğlunun doğumundan sonra aile reisi vuruldu ve annesi sürgüne gönderildiği için çocuk çocukluk, kolay değildi. Julius Bunca yıldır nasıl yaşadığını, çok az bilinmektedir. Ailesinin yanında hâlâ kızkardeşimdi, ve ikisi de annem tutuklanması Kaluga bölgesinde dedesi gönderilmesinin ardından. Daha sonra annem sürgünden dönen 1945 yılına kadar Türkmenistan'da teyzeler de birkaç yıl geçirdi. Ama Julius yapabilecektek içinde 1954 Moskova'ya dönmek için.

gençlik

Moskova Devlet Pedagoji Enstitüsü - sermaye gelmeden, Yuliy Mihaylov o zamanın en prestijli eğitim kurumlarından biri geldi. Uzun zamandır beklenen diploma Mezun olduktan sonra ve alma Julius Kamçatka okulda çalışmak üzere belirlendi. Orada bir ömür boyu onu hatırladım dört yıl için çalışır. Bu onun ilk profesyonel deneyim oldu ve böyle bir şey asla unutulmadı. Bundan sonra, Julius böyle edebiyat, tarih ve sosyal bilim gibi konularda öğretildi Moskova, çalıştı. Bir süredir o bile bir yatılı okulda çalıştı.

vade

hayatın bu dönemde, Julius şiir yazmak için bir yetenek keşfetti. O gitar çalmayı öğrendi ve güzel şarkılar yaratmaya başladı. Julius öğretmen olarak çalıştı Her zaman ederken, onun öğrencileri ile güvenle müzikaller olarak görülebilir müzik eşliğinde farklı sahneler, bir sürü ayarlayın.

Otuz yaşından anda, kimin fotoğraf burada gördüğünüz insan haklarının korunması için hareketin aktif bir üyesi olmuştur Yuliy Mihaylov. Bu takma sebebi olmuş. Julia değişti aynı yaş hayatı, o evlendi. Eşi Julia Irina Yakir, kader şairin ebeveynlerin kaderine benzerdi tanınmış insan hakları savunucusu Petra Yakira, kızı oldu. Peter sadece on dört yaşında iken tutuklandı ve o otuz iki yıllık bir yetişkin bir adam oldu serbest bırakıldı.

60'lı yıllarda Julius babası Julius öğretim yapmaya fırsat kaybettiği sonuçla, hakları için birçok kampanya ve hareketlere katılan, birlikte. Okul yönetimi bu tür eylemlere katılım için onu affetmedi. Julius yaşıyor ve serbest şair ve besteci olarak işlemektedir.

oluşturma

Julius şiir yazmak ve hala öğrenci, daha önce uzun yıllar aldı sürece o halk tarafından tanınan ve büyük bir yetenek olarak, bunu öğrendi gibi, gitar ile eşlik etmeye başladı rağmen. 60'lı yılların başlarında o Moskova bölgesinde konserler vermeye başladı ve hemen Rusya'nın yetenekleri olarak sırada yer aldı. 1968 yılında tiyatro ve filmde çalışmaya başladı. O film ve oyunlar için şarkılar yazmaya başladı.

Kim muhalif olduğu için, sinema ve tiyatro alanında bir takma adıyla tanıyordum. O zaman, çok sık filmlerin kredisi Yuliy Mihaylov adını görebilirsiniz. Onun şarkıları canlandırmaları geri onun öğretim faaliyetleri zamanında mükemmel. Ve yaratıcılığının yükseklikte yaptığı yetenek sadece insanları fethetti. Şarkıları milyonlarca insan tarafından hummed ve başarı zımni kabulü idi.

insan hakları daha az önemli de tiyatro ve sinema alanında çalışan Kim dahil oldu. O artık işe kendini dalmış. dönüm noktası kendi oyunlarını yazmaya başladı zamandı. İşler "Nuh ve oğulları," 1985 yılında yayınlanan ve büyük rol Julius oynandı. Bu onun hayatının bu döneminde oldu, Kim takma ad kullanarak durdurdu ve şarkılarıyla gerçek adı CD'si altında yayınladı. Daha sonra onun eserleri ile plaka geldi. Şimdiye kadar, bu yetenekli adam büyük komut yazmaya devam ediyor. O sadece Moskova'da değil yaşıyor. Genellikle Kudüs'e gitti ve çok zaman harcıyor.

sinema

kimin biyografisi burada kabul edilir, birçok filmde yaratılmasına büyük katkılar yapmıştır Yuliy Mihaylov,. Sonuçta, onun şarkıları gibi hatırı sayılır filmlerde duyuldu:

 • "Bumbarash";
 • "Gizlilik şehir";
 • "12 sandalye";
 • "Kırmızı başlıklı kız";
 • "Bıyıklı Hemşire";
 • "Olağan Miracle";
 • "Courtship Hussar";
 • "Dulcinea";
 • "Ev Swift That Built";
 • "Pippi Langstrumpf";
 • "Love Formülü";
 • "Bir kez mavi bir ay içinde";
 • "Boulevard des Capucines gelen adam";
 • "Bir Köpek kalp";
 • ve diğerleri "ejderha öldür".

şarkının bestecisi Yuliya Kima geliyordu ve şair olan filmlerin listesi, elli ismi vardır. Ve filmde ve "Bir, iki - dağ önemli değil", "Kırk yılda bir kez" o sadece bir şarkı yazarı değildi, ama aynı zamanda yazdığı film senaryosu.

başarılar

kimin etkileyici ödülleri meslek hayatı boyunca Yuliy Mihaylov birçok ödül kazanmıştır. Yani, kırk iki yaşındayken, o yıllarda ünlü festivali kazandı, film için ona bir şarkım var "Yılın Şarkısı", "Kırmızı Başlıklı Kız". Hatta yirmi yıl sonra "Altın Ostap" ödülüne layık görüldü. Bulat Okudzhava onun ödülünü kurulmuş ve 1999 yılında, Kim bu ödülün sahibi oldu. Daha sonra dört yıl sonra, o da Tsarskoye Selo sanatsal ödül bir ödüllü oldu.

2007 Julia için özel olduğu ortaya çıktı. Bu Yuliy Mihaylov iki önemli ödül attı bu yıl oldu: ( "Yılın en iyi şarkıcı" olarak) "2006 tanınması" ve "Müzikal Tiyatro kalp" ( "En iyi Şarkı").

Sessizlik iki yıl sonra Kazan'da festivalinde ödül "Bar Oscar" aldı. Ve son olarak, 2015 yılında, yine şairler arasında ödülünü kazandı.

Sadece şu anda Yuliy Kim 500'den fazla şarkı, biz filmde duymak hangi bir sürü yarattı. Yirmiden fazla CD ve kasetler basıldı. Julius üç düzine senaryoları ve on kitaplar hakkında yazdı. Biz bu adamın yetenekleri için hiçbir sınır olmadığını güvenle söyleyebiliriz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.