SağlıkMüstahzarlar

İlaç 'Geksoral' (sprey). kullanma talimatları

Hazırlama "Geksoral" (sprey), topikal uygulama için antiseptik aracı ile de ilgilidir. aktif madde - heksetidin. Aktif bileşen, mantar ve patojenik mikro-organizmalar (Gram negatif ve Gram-pozitif) karşı belirgin bir aktivite sergiler. İlaç karakterize "Geksoral" (sprey) Kullanıcı uygulaması olan analjezik ve hemostatik özelliğini göstermektedir. İlaç aynı zamanda koruyucu bir etki ve nüfuz etme oranı ağız ve larenksin.

yaklaşık 1012 saat - İlacın süresi.

Tıp "Geksoral" (sprey). Kullanım talimatları. randevu

Ciddi anjin, karmaşık lezyon yan destekleri, anjin Plaut-Vincent, enfekte olmuş diş hatları ve alveol parodontopatii, periodontiz, jinjivit, glosit, stomatit (pamukçuk dahil), farenjit içinde, gırtlak ve da dahil olmak üzere, ağız boşluğu (hastalıklarında belirtilir , bademcik iltihabı). Tıp "Geksoral" (sprey) talimatı kandidiyazis (mantar hastalığı) gırtlak ve ağız boşluğu, diş eti kanaması önerir. Bu ilaç ayrıca bir yardımcı ilaç olarak SARS ile, bir deodorant kötü nefes ortadan kaldırılması için, ağız hijyeni için ortak patolojilerde de kullanılabilir ve "süperenfeksiyon" önlemek için kullanılırlar.

uygulama talimatları ile ilgili ilaçlar "Geksoral" (sprey) kontrendikasyonlar heksetidin karşı aşırı duyarlılık ve diğer bileşenleri olan atrofik farenjit.

dozlama rejimi

Aerosol sprey bir ya da iki saniye için önerilir.

Uygula ürün iki kez yemeklerden sonra günde (sabah ve akşam) kullanılmalıdır. doktor ile istişare sonrasında gerekirse kullanım sıklığı izin artar.

(Uzun süreli kullanımda aerosol ile) yan etkiler tat algılamada küçük rahatsızlıklar yol açacaktır. Buna ek olarak, alerjik kaşıntı veya cilt döküntüsü ve mide bulantısı şeklinde ağızda yanma hissi, olabilir.

Hamilelik sırasında ilaç "Geksoral" ifadesi ve uzman tavsiyesi üzerine kullanılmak üzere izin verilir. İlk üç aylık dönemde bu ilacı tayin edilmedi. Kullanılacak emzirme sırasında ilaç "Geksoral" hekim tarafından onaylanacaktır.

İlaç özellikle bakım ve yatalak hastaların ihtiyacı önerilir.

Aerosol altı ila sekiz yaşından küçük çocuklara verilmemelidir. kullanılırken, etanol ürünün bir parçası gövdesi üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir çocuk yanlışlıkla, sprey bir kısmı yutulur dikkat edilmelidir.

Tüm gereken ilaç "Geksoral" (püskürtme) ile nefes tutma enjeksiyon sırasında direkt olarak.

Ayrıca, aerosol çözelti, aynı zamanda, harici kullanım için mevcuttur. (Bağımsız olarak dozaj formlarının) Preparasyon "Geksoral" sindirim için uygun değildir. Ayrıca, ilaç antiseptik yeterince kuvvetli olan ve mukoza yanmasına neden olabileceği hususu not edilmelidir. Tipik olarak, bu reaksiyon gerçekleşir. Ancak, yanma veya semptomların amplifikasyon uzun süre devam, ilacı kullanmayı bırakın ve bir uzmana danışmak gerekir.

İlaçlar hakkında "Geksoral" yanıtların bir çeşitli bulabilirsiniz. Birçok ilaç ile başa çıkmak için yardımcı ağız hastalıkları yeterince hızlı. Kabartma İlk uygulamadan sonra geldiği belirtilmektedir. Formülasyon genellikle ağız boşluğu içinde operasyonları sonrası uygulanır. Ancak, bu gibi durumlarda daha uygun çözümün kullanılması. önerilir işletilen kısmı (örneğin diş eti) pamuklu bez "Geksoral" ilaç daldırma ile silinmiştir. İlacın özelliklerini Dezenfekte dokusu geri yardımcı olur.

ilacı "Geksoral" kullanmadan önce bir uzmana danışmak gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.