OtomobilArabalar

"Mercedes" Spinner "": teknik özellikler, akort, yorumları ve fotoğrafları

"Mercedes" Spinner "- beş yüzüncü" "Bu dünya çapında bilinen bir araba". Sadece bir bu bir makine olduğunu anlayabiliriz, yalnız adını duydu. W124 mercedes e500 - doksanlı zenginlik ve bolluk göstergesi olduğunu bir makine. Bu araba saygı ve hayranlık emreder. O sadece saygın insanları seyahat göze olabilir.

Ve, ben yirmiden fazla yıl geçti olmasına rağmen, "Mercedes" birçok insanın hayali hala söylemeliyim. Ve tabii ki, o en kaliteli ve güvenilir otomobil sıralamasında hala.

görünüm

Böylece, "Mercedes" Spinner "" - Bu çok güçlü bir araba. Biz 21. yüzyılda yaşayan insanlar, bu makine güçlü görünüyor, bunu teknik ilerleme böyle yüksek seviyeye ulaşmamıştır doksanlı, yapılan bir izlenim tahmin edebilirsiniz.

"Mercedes 124" Spinner "" - Bu gerçek bir seyirci olduğunu. Söylemeye gerek yok, Stuttgart grup her zaman cazip otomobil üretmek mümkün olmuştur tipi olan nefes kesici. Yaklaşık beş metre Dört kapılı sedan - bu araba sadece yardım ancak fark edemez! "Mercedes" Spinner "" zarif, pahalı, zengin görünüyor. Ama tek bir fazlalık yoktur. Klasik stil - dünyaca ünlü Alman şirketi en iyi gelenekleri. Bu arada, çok ergonomik, çekici olmasının yanı sıra tasarım. Gövde hacmi 520 litre olan (ve bu minimum!). Tabii ki, ikamet yeni yerine malların taşınması yardımcı olmak amacıyla, bu makine uygun değildir, ancak birlikte kolaylıkla kendilerine uzun yolculuk için birkaç büyük bavullar,.

teknik özellikleri hakkında

Böylece, tekerlek "Mercedes" Spinner "" arabanın tabanı 2800 mm'dir. Zemin boşluğu mükemmel - 160 mm! ön aks üzerinde, şunları söyleyebiliriz: üçgen salıncaklı, amortisör dikmeler, sallanma bar ve bobin yay ile donatılmış. Arka yay sarmal bir çoklu bağ, ve benzer bir sabitleyici.

Elbette ön fren arabaya disk ve, havalandırmalı. Aynen ve arka. Lastik boyu (yani diskler ..) - 225/55 R16. Nedeniyle arabanın bu özellikleri sayesinde mükemmel yol tutuş ve herhangi yolda sorunsuz bir yolculuk gösteren yolda çok iyidir.

motor

"Mercedes" Spinner olarak, böyle bir arabanın konuşan "" efsanevi makinenin kaputunun altında kükrüyor dikkat ve güç ünitesi, nota değil imkansız. Böylece uzmanlar, 4973 santimetre küp tutarındadır, buluşunun V-şekilli bir 320 beygir gücünde motoru, "ödül". Motor uzunlamasına önünde yer almaktadır. Tüm sekiz silindir, her biri dört valf vardır. Bu makinenin "yüzlerce" öncesinde 6,1 saniye dağılması için yeteneğine sahiptir. Maksimum "Mercedes 124" Spinner "ulaşır" 250 km / saat'tir. Değil tüm modern arabalar o hıza hızlandırabilir. Beklendiği gibi, "beş yüzüncü" olarak bilinen 124-inci "Mercedes", hala en iyilerinden biri olarak kabul edilir.

"Mekaniği" ve "otomatik" olarak çalışan Enerjili santrali makinesi. Rusya'da, popülerlik çok manuel şanzıman ile araçlar kazanmıştır.

yakıt tüketimi

Bu durumda, 90 litrelik bir hacme eşit aracın yakıt deposu "Mercedes e 500" spinner "". benzin tüketimi şehir içi 100 kilometre başına 16.9 litredir. Ancak tüm insanlar dikkate giden yakıtın sayısı da araba ne kadar hızlı hareket bağlıdır gerçeğini alır. Bu bir şey ifade ediyor. 90 km / saat bir hızda, örneğin, akış hızı azalır ve çok. Neredeyse 17 litre idi ve oldu - 10.3. altıdan fazla litre tasarruf! Ve bu önemli. benzin önemli miktarlarda tasarruf bu nüans farkında olan insanlar. "Yüz" başına 11,9 litre - 120 km / saat araba daha fazla yakıt ihtiyacı var. Ve son olarak, Avrupa denir başka bir döngü vardır. Bu "Mercedes" 100 km başına yaklaşık 13 litre alır.

Arabayı doldurmak için tavsiye edilir benzin AI-95 ile. en yüksek kalitede ve pahalı olarak kabul edilir çünkü bu, anlaşılabilir bir durumdur. Ancak, "Mercedes" günah "besleme" diğer bazı yakıt.

maliyeti

araba "Mercedes" Spinner ilgili başka ilginç ve önemli bir konu var "" Fiyat - bu sadece konuşmak gerekenler. 90'larda araba çok pahalı. Yeni, hızlı, prezentabl, güçlü - Binlerce insanın "beşyüzüncü" yüzlerce 150.000 doychemarok attılar. Bu yaklaşık 75 000 Euro. Bugüne kadar, cari döviz kuru dikkate alındığında, bu miktar neredeyse 5,5 milyon ruble eşdeğerdir! Gerçekten de, çok para. "Mercedes" grup için artık yeni modern spor arabalar satıyoruz. AT Yaklaşık aynı maliyet SL400 3.0. Bu ilginç, ama bu supercarın motor çok daha güçlü "beşyüzüncü" birim daha değil - sadece 13 "atlar".

Ancak, tekrar ana konuya gitmek gerekir. Şimdi, 2015 yılında, kimse E500 toplamı isteyecektir. Yaklaşık 100 000 km'lik bir küçük (20 yaşındaki otomobil için) yol yapmış mükemmel, neredeyse "bekçi" durumu "beş yüzüncü" yaklaşık 1,3 milyon rubleye mal olacak. Bu başlangıç fiyatı dört kat daha azdır. bu makine bir miktar ödeme yazık değil için Ve ben, itiraf etmeliyim.

"Mercedes" Spinner "" olarak, örneğin arabanın konuşan daha sonra ele alınacaktır test sürüşü, onun iç tarafından ihmal edilemez. İç - çok önemli bir parçasıdır. Sonuçta, arabanın içinde araba sahibi çoğu zaman harcıyor. Eh, biz güvenle söyleyebiliriz - Böyle bir makine, "Mercedes" olarak, iç ayar kesinlikle gerekli değildir. Üreticiler tüm elle yapılan.

iç dekorasyon harika görünüyor. gereksiz bir şey - tüm materyaller, yüksek kaliteli ve olumlu iç vurgulamak. Mükemmel deri, dayanıklı plastik, kusursuz inşa kalitesi, iyi test edilmiş ergonomi - ihtiyacınız olan her şey ve sürücünün dikkatini dağıtacak verebilecek başka bir şey. Ayrıca, bu "Mercedes" içeride sadece yüzünden tarzı olmaktan çok memnun. Sandalyeler, inanılmaz rahat orta yumuşak, o yorulmaya imkansız olduğu oturan. Bu ünlü "beş yüzüncü" nin başka bir avantajdır.

Mükemmellik sınırları yoktur

Birçok öyle düşünüyorum, ve "Mercedes" geliştirmek için karar verirler. Tuning - Burada ne işin türü bazen tedavi etmek gereklidir. Ancak, bu durumda gereksizdir. W124 E500 - ve bu mükemmel araba olmadan. Bir şey daha istiyorsanız, o zaman her şey yapıldı.

AMG - en samimi ve sürekli bir endişe çalışan "Mercedes" ayar stüdyo. "Beş yüzüncü", yayımlanmasından sonra bir kaç yıl sonra bu birim uzmanları ayarlama aldı. Ve gayet ortaya çıktı. Herkes en güzel AMG gövde kitleri bilir. Ama sadece görünümü değil çalıştı. Ergonomi, iç tasarım, güç, hız, optik - her şey modernize iyileştirilmiştir. Böyle ayardan sonra E500 daha çekici ve talep haline gelmiştir.

Ne bilmek ilginçtir

Birçok kişi adının kökeni ilgilenen E500 "Mercedes". Neden "Üst" nedir? Bu sorunun kesin cevabı hayır. Ancak, çoğunluğu diyerek devam etti belirtmektedir "in kurt koyun postuna." Görünüşte bu 320 litre üretir kaput gerçekçi güçlü motor altında güzel ve prezentabl makine gizler olduğunu. s., ve birkaç saniye içinde sıfırdan yüzlerce, 250 km / saat maksimum hızla toplayıp.

E500 ve 500E hem olmadığını dikkate almak da önemlidir. Birçok kişi hatta başka bir seçenek, "Volchok" olduğunu bilmiyorum. Hemen bir varsayım vardır: daha güçlü bir motor, en modernize görünümünü arttı. Ama hayır, her şey basittir. 500E E500 biri küçük, önemsiz nüans farklıdır. Yani - dönüş turuncu sinyal gönderir. Bu o tek fark var, bu kadar.

Ve yine "beşyüzüncü" mükemmel geçti tüm test sürücüler. O zamanlar biraz seri sedan böyle özelliklere sahiptir çünkü, beşten aşağı tahminini koymak zordu. , Konfor, güvenlik, güvenilirlik, hız Taşıma - her bakımdan bu "gangster Mercedes' en yüksek puanları aldı. Bu şaşırtıcı değildir. Sonuçta, Alman şirketin dünyaca ünlü uzmanlar gibiler olmadı bir araba oluşturmak için her türlü çabayı göstermiştir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.