OtomobilKamyonlar

Kamyon Madencilik "Volvo-A35F»: Tanım ve özellikler

Bugüne kadar, hiçbir maden şirketi ağır makine ve üretken kullanımı olmadan yapamaz, yani damperli kamyonlar. İsveçli şirket "Volvo" hala ayakta ve yavaş yavaş farklı koşullarda kullanılmak üzere çok uygun olması daha kamyon modelleri geliştirmektedir etmez. Buna ek olarak, şirketin aktif (hiçbir otoyol kamyon gidecek yani) madencilik alanlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır fena ekipmandan daha fazla geliştirme ve üretim ile uğraşmaktadır.

Bu tür bir araç bir kamyon "Volvo-A35F» olduğunu. Bu özel ekipman birçok değişiklikler ve geliştirmeler uğramıştır sonra 1996 yılında seri üretimi, ilk kişi oldu. Şu anda, Kamyon Madencilik "Volvo-A35F» birçok tır için bir örnek ve şimdi İsveçli araba ile doludur özellikleri ne tür bakacağız.

geleneksel makinelerin aksine

Belden Kamyon Madencilik marka "Volvo-A35F» yüksek manevra kabiliyeti ile ayırt. hatta sulak ve kayalık arazi üstesinden gelebilir çünkü bu, gerçek bir arazi aracı. Bu gibi durumlarda, risk altında bile dört çeker SUV takılıyorum için ve en uzak yerlerde "Volvo" sayesinde eklem kolay sürmek.

artikülasyon nedir?

Ve şimdi bu konuda daha ayrıntılı olarak. kamyon "Volvo-A35F bu özelliği» (Bu yol araçlarda olduğu gibi) sert bir çerçevenin yokluğu anlamına gelir. Bunun yerine, bu makine eklem tüm yapısını bağlar. Bu durumda kabin gövdesi bağımsızdır ve ayrı ayrı döndürülebilir. Ve bu da, sadece yukarıda tarif edilmiştir kros, üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

teknik özellikleri

Büyük damperli kamyon "Volvo-A35F» otomatik tekerleklere gerekli kuvveti dağıtır özel bir sistemle ile donatılmıştır. Böylece, taşıt 6 X 4 veya 6 x 6 (yol kalitesine bağlı olarak) Formül tekerlekler üzerine götürülebilir. mühendisler teknolojinin bir sonucu olarak önemli ölçüde azaltabilir lastik aşınmasını ve böylece ortalama yakıt tüketimini azaltır.

motor gelince, Kamyon Madencilik "Volvo-A35F» turbo dizel motor 469 beygir gücü üreten ile donatılmıştır. Bu güçlü ünite ile araba o (sadece bir foto model «A35F» aşağıya görebilir) ağırlık mükemmel performans ve yük kapasitesi damperli kamyonların yük alan iyi bir miktar var yanında 30 ton olduğunu Curb aynı zamanda, 33 tondan fazla yük taşıyabilen -. 20.5 metreküp.

Nerede bu kullanılan otobüsler olabilir?

kaya kamyonu "Volvo-A35F» faaliyet alanı geniş yeterlidir. Bunlar etkili bir şekilde sadece ocaklarda, dökme maddeleri taşıyabilir, ama aynı zamanda inşaat, taşıma yükleri hızlı kesimi sırasında ve hatta yağ üreten bitkileri üzerinde işletilmektedir. Bu nedenle Kamyon Madencilik "Volvo-A35F» güvenilirlik ve konfor tüm modern gereksinimlerini karşılamaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.