Spor ve SağlıkVücut geliştirme

Tarım ve vücut kabulünün bunun sonuçları ne nedir?

Güzel body - Bu bir lüks değil herkes için ulaşılabilir bir hedef değildir. Sen kendini Michelangelo tarafından bir başyapıt yapma spor yüklere sade bir görünüm ve özellik yüzünü ancak sayesinde olabilir. o doping olmadan kendi başlarına dramatik sonuçlar elde ve hangi tarım vücut geliştirme mümkün mü? Bu sorunun cevabı bu yazıyı verecektir.

şafak vücut geliştirme

Vücut son zamanlarda moda haline geldi ve değil tesadüfen Arnolda Shvartsnegera adıyla bağlantılı olduğu, bu sporu popüler kim olduğunu. Başarılı bir işadamı, bir öğrenci veya bir fabrikada işçi - - Bugün iş yapan herhangi birisi olabilir ve aynı zamanda ödeme hazırolda vücudun fiziksel gelişimine. bugün anlaşıldığı şekliyle Güzellik, - öncelikle sağlıktır.

İtici - Sağlıklı beden sportif ve rahatlama ve inceliği veya obezite, ince, ya da tam tersine, kalın kolları ve bacakları görünüyor. Yeni başlayanlar tarafından sorulan Yaygın olmayan soru spor salonuna gitmek "tarım nedir ve vücut üzerindeki etkisi nedir?"

vücut güzelliği spor Tarih algısı

O bundan önce şişirilmiş, güzel ve en önemlisi vücudun güzellik dünyasında tanınan edilmediğini değil. Antik Romalılar ve Yunanlılar unutmayın. Biz şahsen onları görmedim, ama biz de çünkü sayısız freskler ve heykeller o zamanın adamları tahmin edebilirsiniz. Onların görünüşü nedeniyle yaşam tarzına oldu - pütürlü vücut kas bloklardan yapılmış ağır cephane ve zırh taşıyan savaşlara katılımı devam etti. Ah bu şövalyeler kesinlikle tarım nedir merak değil!

Ama sonra, daha sakin kez başlangıcı ile, erkekler mücadele ve görünümünü değiştirmek ihtiyacını kaybetti. Tüccarlar, bilim adamları, kültürel işçiler - Bu meslekler bütün spor gerekmez ve fitness tesisleri mevcut değildi. Buna ek olarak, talep olması pek olası değildir - kaslar bir kişinin çok çalışıyor ve çok ağır yükleri döndü bir göstergesidir. Bu aristokratlar şey ağır kaşık tutmadılar ve bu nedenle fiziksel olarak geliştirilen edilemedi. Artık dünya yeni bir şekilde gelişiyor, böylece hiçbir şey fiziksel yetenekleri ile üstün zihinsel yeteneklerini birleştirmek engeller.

sporda tarım nedir?

Kas kütlesinin büyük miktarlarda depolanması sonra inşa ve amacıyla bir insanüstü çaba harcamak gerektiğini bir sır değil, oldukça makul bir sorudur. Ve sayısız kalıcı eğitim bahsetmiyoruz. kas kütlesini elde etmektense fizyolojisi açısından çok daha kolay yağ depolarını Yanık ve vücudunuzun en basit ve işlevsel varlığı için tasarlanmıştır.

Ve büyük, kaslı bir makineye sıradan bedenin dönüşümü hiçbir anlamı anlaşılır Tabiat yapar. daha güzel ve kaslı olmak, sen yavru açısından daha esnek ve üretken olmayacak, daha hızlı çalışmasını mümkün olmayacaktır. Doğa ve fizyolojik süreçler mutlu vücut yağ kurtulmak size yardımcı, ancak sonraki adım vücut geliştirmeci gelince - artan kas boyutu, bir kişinin tıp başarılara uygulaması gerekir.

ağırlık kümesi için büyüme hormonları ve maddeler

Ne ilaç konusunda, herhangi bir fitness eğitmeni size anabolik steroid içeren özellikle yaygın ürünlerin listesini verecektir. etkisi anabolik steroidler (veya çiftçilik, veya kimya) insan hormonunun hareketini taklit eder. Hisse steroidler androjen yüksek aktiviteli maddeler (bu testosteron her türlü içerir) ve anabolik aktivitesi (metan).

bu maddelerin kullanımı ve istenilen sonucu getirecek mi güvenli mi? İkinci sorunun cevabı nettir - evet. Ama ilk başta, onları infak bağlı cevaplar çeşitli alacak. Yazar, steroidler seni kullanmak tavsiye edilmez malzeme satış ve aktif ilaçların dağıtımında ilgilenmez. Ayrıca buna bağlı olarak, protein sentezini geliştirilmiş ve kas kütlesi set Eğer karaciğer ve böbrek hastalığı ve iktidarsızlık kazanmak riske uzun vadede. Etkili bir doping, onun güzel geçersiz Güncel alma sonra yapıyor - Bu vücudunuz için eczacılar budur.

vücut geliştirme kötü sonuçlar, aynı zamanda kardiyo ile birlikte doğru ve etkili güç yükünü kullanarak ve zararsız spor beslenme yiyerek elde edilebilir değil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.