InternetPopüler bağlantılar

Mıknatıs-link: ne olduğunu ve nasıl kullanılacağını ne olacak?

Neredeyse en az bir kez sel izci veya dizüstü bilgisayar her sahibidir ile karşı karşıya. yazılım, kitap, film, TV şovları indirin ve müzik çok daha hızlı nedeniyle kullanıcıların birbirlerine dosya aktarımı gerçeği etmektir.

Ancak, telif haklarının korunmasına yönelik bir program son yıllarda keskin sıkılır. Bu bağlamda, birçok Torrent trackerda, kapatılan dosyaları kaldırılır ve kullanıcı istenen programı indirmek için olasılığı olmaksızın kalır. Geliştiriciler korsan siteleri engelleme engellemek üzere tasarlanan araçlar ve uygulamalar onlarca yarattık, ama kesinlikle bu konuda bir pislik bir Magnet link haline gelmiştir. Ne var ve onun özü nedir?

Bir mıknatıs-bağlantısı nedir?

Bazı kullanıcılar "manyetik" referans varlığından bile haberdar değildir, ancak bunlar günlük hayatın bir parçası haline zaman, yıllardır beklediği olanlar var. -ссылка, торрент-трекер и клиент? Nasıl Mıknatıs Link, sel izci ve istemci nelerdir? Cevap basit: Bu tip bağlantı İndirmek istediğiniz sıkıştırılmış bir dosya bilgileri yer alır. Aslında, istenen dosyanın boyutu ve türü hakkında veri içeren bu kodlanmış metin.

Mıknatıs-link - bu nedir? "Manyetik" bağlantısını sayesinde, sel izleyicilerdeki giriş yapmadan, filmler, kitaplar, müzik ve programları erişebilir. Böyle bir bağlantıyı Dosya Yükleme neredeyse bir torrent dosyasını indirirken aynıdır. Enjeksiyon ağını dağıtmak yayınlanmadan önce yerine konur. erişimi bu tip "düşmek" ve telif hakkı ihlali nedeniyle kapatıldı tek bir sunucu gerektirmez sel dosyalar üzerinde "Manyetik" bağlantısını aksine.

Neden Mıknatıs-bağlantıları kullanın?

"Manyetik" bağlantısını koleksiyonu içeren bir izleyici ve veritabanı oluşturma, uzun zaman önce başladı. Ama popülerlik yakın Rospotrebnadzor telif haklarını ihlal siteleri kapanış başladı, sonra özellikle son yıllarda sadece geldi. Birçok izleyiciler yasakları atlayan programları oluşturduk ve kullanıcılar hala kolayca sevdiğiniz filmleri ve TV şovlarını erişebilirler. Fakat geliştiriciler de dosya indirmek için başka bir yol oluşturarak düşünüyoruz.

"Manyetik" bağlantısını tamamen sunucu ve dosyaların dağıtımını yapan yere kullanıcı, verileri silmek. Böylece yasa belasından önlemek mümkündür. Ancak böyle bir bağlantı kusurları var. bir derecelendirme sistemi üzerinde çalışan birçok Torrent trackerda. Günde olası indirme sayısı dağıtılan dosyaların hacmine göre belirlenir. O derece başarılı indirildikten sonra bir sel durdurma kullanıcıların tutar.

Ek ayarlar istemci torrent

Standart ayarlar istemci sel veri transferinin yeni formlarının kullanılmasını içermez, bu nedenle programın kurmak gerekecektir. Önce gerekir istemcisini indirin. Ardından, "Ayarlar" menüsünde, "Yapılandırma" seçeneğini seçin. bendinde "Genel" in üç düğme bulmak için. İlk - .torrent »ile "Ortak. Her üç düğmelerine basın gerekir "manyetik" bağlantısına çalışmak için. Ayrıca, paragrafta BitTorrent "DHT'yi etkinleştir" seçeneğini bağlayın. Hepsi bu. Biz sadece programı test etmek ve indirmeyi başlatabilirsiniz.

tarayıcılarda Mıknatıs-bağlantılar

Biz ve nasıl düzgün istemci yapılandırmak için olan Mıknatıs-bağlantıya sahip bu bilgiler değerlendirilmiştir. Artık, bir sonraki adıma geçebilirsiniz. Bu Mıknatıs-link benziyor?

Örnek: mıknatıs :? Xt = urn: btih: 4XALCS4LHBPA6355BMFLN2JMC3183TWK.

Deneyimsiz için, bu rakam ve harflerin sadece kümesidir. Ama en kısa sürede bağlantısı müşteriye yüklenir dosyayı indirmeye başlar. Ama bu noktaya kadar tarayıcıları ile uğraşmak zorunda.

Doğru Mozilla Firefox'ta açılan "manyetik" bağlantısını için, penceredeki torrent istemcisi uygun programı seçmek belirtmelisiniz. Bu işlemin bir tekrarlanmasını önlemek amacıyla, siz "tercihimi hatırla." öğesini kene olabilir

Internet Explorer'da gömülü bir linke tıkladığınızda, işletim sistemi istemcisini kullanmak için kullanıcıdan izin isteyen bir pencere gösterecektir. Google Chrome da standart programı kullanmak için izin için bir mesaj yayınlar.

Nerede bakmak için?

Mıknatıs-link nerede? Ne var - biz zaten biliyoruz ve sel müşteri ayarlamak ve dosyaları şahsiyetsizleştirmek nasıl kullanılacağını anladım. Bu "manyetik" bağlantısını bulmak için nerede olduğunu bulmak için kalır. Bugün kolaylıkla web Koleksiyon Mıknatıs url ve ed2k bağlantıları bulunacaktır. Birkaç temel siteleri öğrenmek ve ardından çok daha kolay olacaktır yeni filmler, TV dizileri ve programları aramak için yeterlidir.

  • Torrentbase.ru - Bu izleyici de, arzu edildiği dosyayı bulmak ve bir "manyetik" bağlantısını kullanarak kolayca indirmek için. Runet, bu veritabanı en büyük ve en eksiksiz biridir.

  • gitti ilk sitelerden biri "manyetik" referans thepiratebay.org oldu. Korsan sitesi uzun özgür ve hızlı indirmek tüm aşıkların "sık" bölümünde listelenen edilmiştir. onun tür Mıknatıs-link dizini web sitesinin ilk torrindex.com sağladı.
  • Rus segmenti vahuka.ru ilk kullanıcı dostu sistemdeki tüm "manyetik" bağlantısını Katalogda.

Ek istemci yapılandırması olmadan ileride kullanılmak üzere sel izleyiciler ve dosya indirme standart düzeni yandaşları daha favori siteleri "manyetik" bağlantıları hareket ediyor olması alışmak zor olacaktır. Ancak, işkence yalnızca ilk yükleme sırasında olurdu. Sonra bu iyi alışkanlık haline gelecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.