İnternetBloglar

Wordpress için "benzer girdileri" Plugin.

İnternet'te bugün, çeşitli nedenlerle kaynakları yaratan çok sayıda kullanıcı var. Bunun için birçok platform ve CMS var. Ancak onlardan en iyisi hala Wordpress. Bu görüş yalnızca benim değil, çoğunluk.
Blogumu bu CMS'de ilk kez oluşturduğumda, yöneticinin karışıklığından korktum. Tıklayacak yeri anlamadım. Gerekli ayarlamaları yapmak için azap çektirdim.
Bununla birlikte, zaman geldiğinde beceri ve çeviklik ortaya çıkıyor. Artık "sizin için" konuşmak için Wordpress'tenim ve bu nedenle İnternetten yeni girenlere bir şeyler önerebilir ve İnternet sayfasından düzenleme başlatmaya karar verdim.

Blogunuzu Wordpress motorunda oluşturduğunuzda, kaynağın işlevselliğini geliştirme fikrini kendinize sorun.

Web sitesinde abriğin nasıl yapılacağına ilişkin yayınların yardımına gelin. İnternette bunun gibi pek çok şey var ve okurları okuduktan sonra tüm okuyucular yararlı türler için daha tecrübeli İnternet uzmanları için minnettar kaldıklarını düşünüyorum.

Önceki makalelerimdeki resimlere bağlantılar kurmanın yollarını aradığım zaman bu yayınları okudum. Sonra böyle eklentilerin açıklamasından çok yardım aldım. Internet uzmanlarının tavsiyesi sayesinde çabucak dolaştım ve Worpepress için gerekli eklentiyi kurup yapılandırabildi.
Ve ben test edince, o zaman çok sayıdan en iyisini seçtim. Ve şimdi tüm sitelerime yüklendi.

Eklentinin kurulumu ve yapılandırması çok kolaydır. Ardından, kaynak tasarım resimlerinde ne kadar doğru bir şekilde gömülü olduğunu izlemek güzel oluyor - yayınlarının her birindeki linkleri.

Zaten çok uzun zamandır fark ettim ki kendime resme metinden daha hızlı tepki veriyorum. Ve şu anda resimlerin internette bir web sitesi tanıtmak için etkili bir yol olduğu gerçeğinin çoğunluğu çoğunluğun buna cevap olduğu gerçeğinin bir kanıtıdır.

Atasözünü hatırlayamıyorum "Giysilerimle buluşuyorlar ...".

Bu arada, eklenti hakkındaki internette yapılan çoğu inceleme "Benzer kayıtlar" yalnızca olumlu. Ve bu şaşırtıcı değil, çünkü yazarları, Wordpress motoruna ekleme yapmak konusunda uzun zamandır tecrübeli kişilerdir.

Bu eklentiyi sitenize yükleyin; mutluluk duyacaksınız. Sonuçta, davranışsal faktör konusu artık çok ilgilidir . Bu eklentiyi görüntüleyen bir fotoğraf bağlantısı, okuyucuyu kaynağınızda bırakır ve bir yayın daha sonra okur. Bir kullanıcının sitenizde ne kadar süre harcayacağını düşünün Ve onlardan yüz binlerce olduğunda? Sonra Alexa Rank mutlaka favorilere sokacaktır.
İnanmazsanız, internette sörf yapmaya başlayın , birkaç bloga gidin; her makalenin alt kısmında görüntü bağlantıları yayınlanır ve her bir yeni yayının sona ereceğinden emin olursunuz ve bir sonraki kitap sizi aynı konuda daha fazla bilgi bulmaya davet ediyor. Ve okumayı bırakmak artık mümkün değil. İlgi konusu hakkında faydalı bilgileri doğrudan emmek istiyorum.
Her ne kadar ikinci muhtemelen benim hakkımda daha fazla. Geçenlerde sürpriz bir şekilde internete bağlı olan yeni şeyler öğrenmekten hoşlanmam şaşırdım.

Ama eklenti "İlgili Yayınlar" a dönün. Benim dahil olmak üzere pek çok kullanıcı tarafından kurulduğu gibi, bu eklenti okuyucuyu ilgilendiren ve onu beklediğinden daha uzun süre sitede tutmasını sağlayan yararlı bir araçtır. Aslında bu eklenti, sitenin global ortamda tanıtımında yararlıdır

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.