Spor ve SağlıkVücut geliştirme

Vücut Pompa. Pompa - bu nedir?

Les Mills - eğitiminde pratik deneyim yıldır eğitimcilerin bilinen grup. Onlar aerobik ve spor salonunda serbest ağırlıklarla çalışma dışarı arasında bir haç gibi özel bir yönünü geliştirdi.

Bu yeni bir şey

Vücut Pompa - hızlı yağ kaybı ve bir sonuç, kilo kaybı gibi odaklanmıştır eğitim modern bir yöntem. Çarçabuk elde edilir hedefleri böylece hiçbir zarar kalmıyor, yeni bir çalışma yöntemi denir, ama aynı zamanda onu güçlendirmek edilebilir. ayakkabı ürünlerinin ticareti markası - "Reebok Pampa" ile karıştırılmamalıdır değil.

Onlar bir halter veya dambıl ile gerçekleştirilen tüm egzersizleri sahiptir. Ama spor salonunda tipik erkek egzersiz aksine, her şey tekrarı bir sürü ve bir hızla gerçekleşir. Böyle pampaları eğitim kas dayanıklılık geliştirir ve uygun kas korse oluşturur.

Ritmik müzik - başarılı bir eğitim için anahtar

benzer eğitim seanslarının diğer türlerinde olduğu gibi sinir sistemini uyaran ve daha aktif çalışmak zorunda ritmik melodiler altında yürütülmektedir. oluşturmak ve daha fazlası - Hızlı müzik, Pompa eğitim ideal rakam hiçbir şeye ihtiyacı yok!

Eğer sahip olmak istiyorsanız ince vücut, daha sonra bu sınıflar sadece sizin için oluşturulur.

Kendilerini eğitim konusunda daha fazla bilgi için

Vücut Pompa - ritmik vücut geliştirme. Bunlar eğitimin kendine özgü yöntemle kaynaklanmaktadır.

Böyle bir ilave yük aerobik eğitimin diğer türlerinin aksine sadece temel egzersizler yürütülmesi sırasında kullanılan, aynı zamanda, normal egzersiz sırasında değil. Temelde bunlar sporcunun eğitim düzeyine bağlı olarak 2 ila 20 kg dan özel çubuk ağırlığı eğitiyoruz.

Tatbikatın ilk dakikalar ağırlıkları kullanılarak yana, iyi bir ısınma ve kasları özel dikkat ısınıyor. Aksi halde, yaralı alabilirsiniz.

her kas grubunu kullanımını maksimize etmek ve gerginlik için çeşitli egzersizler yapılır. En yaygın olanları: presleri çeşitli, çeker, çubuğun üzerinde uçlu ağız kavgası,.

Genellikle Eğitimin ilk bölümü büyük kas gruplarını ayırmaya: meme, sırt, bel, bacak. Sonra kolların daha küçük, örneğin, kaslara hareket ettirin. Eğitimin sonunda karın kaslarının detaylandırılması üzerinde duruldu.

nefes geliştirir ve kalbi güçlendirir

Vücut Pampa etkinlik düzgün yürütülen, o zaman sadece kasları geliştirir. Çok nefes akciğerleri iyi gelişmiş. Başlayanlar için birinci yük dakika nefes genellikle darlığı. Gelişmiş sporcular kesinlikle yaşam koşu temposu içerisinde yer alacak ve bu onların dayanıklılık ciddi artışa katkıda bulunur.

Ayrıca dolayı eğitim sırasında sporcuların sabit hareketine kardiyovasküler sistem geliştirir.

faydaları nelerdir?

Vücut pampas yana - gücü eğitimi ayrı bir hat, bu popülerliği büyümesine katkıda eğitim, karakteristik özelliklere sahiptir:

 1. daha fazla iş dambıl ve ağırlık kaldırma şeklinde vücuda bir yüke sahip yapılır, ancak, yoğunluğu ve tekrar sayısı yeterince büyük olmasıdır. güç ve bu kombinasyonu aerobik egzersiz kilo vermek değil sadece, aynı zamanda kasların esnekliğini ve gücünü yapmamızı sağlar. Böyle bir kombinasyon kalça veya vücudun diğer bölgelerinde güzel bir rahatlama satın almak isteyen kadınlar için özellikle yararlıdır.
 2. Nedeniyle vücut Pampa gerçeğine - Eğitim en fazla 3 ay süreyle aynı programı gerçekleştirmek için kabul edilmez yön olduğunu antrenman günleri üretken ve neodnoobrazno vardır. Bilim adamları uzun farklı şekillerde kasları eğiterek, atlet birkaç kez etkinin elde edildiği kanıtlanmış ve her egzersiz sonucu var. Sürekli aynı egzersiz yapmak Tersine, vücut böyle bir yüke kullanılan ve hiçbir gelişme olmuştu durgunluk dönemi başlar alır.
 3. 50-60 dakika süren antrenman seanslarının seviyesine bağlı. Bu süre boyunca, vücudun tüm kaslarının kullanımını maksimize etmek çeşitli egzersizler yapar. Nedeniyle yoğunluk ve vücudun tüm kaslarının gerginliği hızlı ve büyük ölçekli elde edilir kalori yakılması.
 4. Pompa aerobik gelişmiş sporcular ve yeni başlayanlar hem başa böylece çok yönlüdür. Yük tatbikatlarda gelir farklı ağırlıklarda, kolayca ayarlanabilir. acemi genellikle odasında en küçük dambıl ile başlar (1.2-2 kg.). Zaten yazı veya daha ağır halter kullanarak uygun eğitimi almış olanlar.
 5. Mümkün olan maksimum yük ile çok yüksek yoğunluklu. Her egzersizin son tekrarları kaslar% 100 çalıştı anlamına geleceğini kas yetmezliği, eşlik etmelidir.
 6. Nedeniyle tüm egzersizleri ilave bir yük ile yürütülmektedir olmasından, koç, hem de sağ teknoloji uygulama ihlallerini takip edilmediği takdirde ciddi yaralanmalara neden olabilir. Bu nedenle spor disiplin ilk etapta olmalıdır.

Olması almaz "pompalanır"

Sen eğitimin bu yöntemi kullanarak, büyük kasları şişirmek değil. Optimum yük ile çalışarak, yalnızca mükemmel rahatlama bulmak için. Eğitim halter veya halter kullanarak, büyük olacak olduğunu dert etmeyin.

Her zaman değer koç doğru ihtiyacınız yükünü belirlemek olamayacağını hatırlamak. Daha da vücudun yetenekleri biliyorum, kimsenin. Eğer kullanılan ağırlık küçük ya da çok büyük olduğunu hissediyorum nedenle, uygun bir şekilde değiştirin.

  Bu kalori çok yandı

  Ortalama bir insan bir egzersiz sırasında 500-600 kalori yakar. Örneğin, spor salonunda, ağır ağırlıklarla çalışarak, sporcular 200-300 kcal yakmak. Ama gerçekten kalori iddia miktarda yanık için size yoğunluğu hükümleri ve mümkün olan en büyük ağırlığa sahip egzersizleri yapmak gerekir. Fiziksel olarak egzersiz donanımları bozmadan daha hızlı veya daha sizden daha yapmak gerekli değildir.

  Sonuç

  Eğer vücutta yapmaya karar ve pampas bir acemi iseniz, eğitimde imkansızı kalkmayın. Muhtemelen, vücudunuzun size çok daha güçlü yükleyebilirsiniz deneyimli sporcular tarafından çevrili olacak. Bunların peşinde koşmayın. Vücut Pompa - müzik sadece bir hareket değil, bütün bu organizma için çok büyük bir yüktür.

  Her egzersiz Onun tembellik ile dün diğer sporcular ile mücadele ve kendisi ile değil unutmayın. Bir hedef koy - önceki uygulamada teslim sonuçlarını iyileştirmek için.

  yükü artırır kademeli olarak vücudunuzu güçlendirmek. koç soru sormak korkmayın.

  Similar articles

   

   

   

   

  Trending Now

   

   

   

   

  Newest

  Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.