Sanat ve EğlenceFilmler

"General'in Kızı-damıtıcısı": Oyuncular ve dizi serisi

2013'te, yerli melodramın ustası Anatoly Mateshko , sonraki film başyapıtı "General'in damadı" nı izleyici kitlesine sundu. Rus serisinin oyuncuları seyircileri kayıtsız bırakmadı ve arsa "devam" istedi.

"Genelin kayınvalides": bir arsa

Filmin çizimi, yine de orijinal değil, yine de sağlam bir dörtlük çekiyor. Sonuçta, birçok orta yaşlı kadın ve sadece romantik olarak ayarlanmış doğalar, eyaletteki boş "zavallı" bir kız çocuğunun kaygısı hakkında gözyaşları altındaki bir hikayeyi izlemekten çekinmiyorlar.

Oyuncuları karakterleri arasında% 100 reenkarne olan "General'in gelin kızı" filmi, Irina Kolchina'nın hayat hikayesini anlatıyor. Kader ana karakteri destekliyor. Tıp enstitüsünden mezun olduktan sonra, ünlü kolejindeki ünlü Moskova profesörü Fedorov'la işbirliği yapma şansı buluyor.

Ira mutluluklu yedinci cennetinde, ancak kariyerinde başarılı bir başlangıç nedeniyle değil. Kız varlıklı bir ailenin vaat eden genç bir adam olan Pavel Mishin'e aşık. Çocuklar evlenmeye karar verdiler ve Irina hamile olduğunu öğrendi. Ve herşey yoluna girecek, yalnızca Mişin hanedanının "mirasçısı" nın annesi, onun geleceği için başka planları var. Kaderini kahya kızı ile bağlamak için her ne pahasına karar verdi. Despotik general karısı hayallerinin gerçekleşmeyeceğini öğrendiğinde, gelininin hayatını mahvetmeye karar verir. İki kuvvetli iradeli kadın savaşında kim kazanacak - zaman söyleyecektir.

Aktörleri mahkemede parlak bir oyun gösteren "Generalin kanunu-damadı" - günlük melodram - kesinlikle birçok kadına kaderlerini hatırlatacak. Kayın-kuşun kayınvalidesiyle olan ilişkisi bir roller coaster'a benziyor: bugün her şey yolunda gidiyor ve yarın büyük bir olumsuz skandal ve olumsuzluklar yaşanıyor. Anatoli Mateshko, gerçekçi bir şekilde, çoğu kez komik, çoğu durumda - trajik olan tüm dünyevi kavgaları en üst düzeyde yeniden yarattı.

"Generalin kızı". Aktörler ve roller

Mini dizisinde çekim yapmak için seçkin yönetmen aktörlerden oluşan "karışık" bir oyuncu topladı. Natalia Antonova, Igor Botvin, Ekaterina Kisten ve acemi aktörlerin, örneğin Solomiya Gega - Zaten tanınmış kişiler dahil oldu.

Natalia Antonova ve Igor Botvin, yeni evlaklar Mishins'i perdelerle şekillendirdi ve Larisa Kadochnikova , despotik bir kayınvalere yeniden doğdu. Aktörleri, oldukça karmaşık ekran karakterlerine rağmen, karakterleri ekranda akıllıca şekillendiren "General'in gelin kızı" resmi, hem olumlu hem de olumsuz eleştirileri topladı.

Filmin incelemeleri

Melodram, Nisan 2013'ün başında Birinci Kanal'da başladı ve hemen izleyiciyi orijinal unvanıyla çekti: "Genelin kanunları". Oyuncuları çoğunlukla seyircilerin küçük bir çevresi tarafından bilinen film, izleyicileri entrika haline getirmeyi başardı. Mini serisi görüş ve tartışmalara ilişkin derecelendirmeleri iyi derecede vardı. Serinin sona ermesi, yansıma yapmak için oda bırakıyor ve elbette olayların daha da geliştirilmesi için. Hala izleyicilere aşık olmayı başaran "Genel Başkanın Kıyası" filminin devamına ilişkin resmi bilgiler, ancak yönetmenin başka neyini bilen kimseler ...

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.