Spor ve SağlıkVücut geliştirme

Ağırlıkları 16 kg egzersizleri nelerdir

görüldüğü gibi, şimdi ağırlık ve yüksek bir ilgi görüyor. Kasları şişirmek için ağırlaştırıcı kabuk olarak kullanılır. Onların eğitim bir ağırlık kullanılarak spor komplekslerine ziyaretçilerin yaklaşık dörtte. Bu rakam size simülatörleri çok çeşitli dikkat, özellikle o kadar küçük değildir.

ağırlık, hız ve verimlilik ile egzersizler bir dizi var bir avantajı kas kütlesini artırmak içindedir. Buna ek olarak, atlet dayanıklılık geliştirecektir. ağırlıklar bilek ve el eklemleri güçlendirir ile de egzersizleri. bir egzersiz başlamak için en iyi ağırlık size uygun bir kilo almalı. yaralanmayı önlemek için, gerekli grub değildir. Kademeli en küçük başlayarak merminin ağırlığını artırmak için daha iyidir. Eğer egzersiz başlamadan önce Ayrıca, bu iyi bir sıcak kadar olmalıdır.

16 kg ağırlığa sahip kelime hedeflere göre seçilmelidir. kas kütlesi inşa etmek yavaş yavaş merminin ağırlığını artırmak gerekir. Ama bu shestnadtsatikilogrammovoy ağırlıkları ile birkaç seans hemen 24 kiloluk bomba atlamak gerektiği anlamına gelmez. böylece dramatik yükü, hem de olası yaralanmaları artırmak olmayın. oluşma olasılıklarını azaltmak için, doğru tekniğini incelemek gerekir.

Bu 16 kg doğru nefes almayı ağırlıklarla egzersiz sırasında çok önemlidir. Nefes gücünden tasarruf edebilirsiniz kalmaz, aynı zamanda dayanıklılığı artırmak için. merminin yükseklik olduğunda O zaman, güçle havayı solumak gerekir. ihtiyacını düşürürken, tam tersine, nefes almak. Böyle bir plan ağırlık kaldırma kolaylaştıracaktır.

ağırlık 16 kg Egzersiz belirli bir programa göre yapılmalıdır. Sınıflar haftada üç kez yapılmalıdır. Ve Yemekten önce birkaç saat başlatmak için gerekli eğitim yürütmek. akşamları kullanmaya karar verirse Ayrıca, daha sonra yatmadan önce yaklaşık iki saat boyunca bir dizi eksersiz yapmak başlar.

ağırlık 16 kg olan tüm çalışmalar alt gruba ayrılabilir olmalıdır. Her alt grup performansı belirli bir günde yapılmalıdır.

Örneğin, Pazartesi günü size biceps, triceps, trapez, boyun kasları ve bacak kaslarını eğitmek. Çarşamba günü, tren gerekir karnın eğik kasları ve arka ve bacaklar ve Delta. Cuma sırt ve karın, pazı pompa yanı sıra, delta, trapez ve göğüs pompalanır edilmelidir. Bu ağırlıkları 16 kg kullanarak egzersizleri nasıl yaklaşılması kısa bakıştır. Sınıflar her biri her kol için 1012 defa tekrar olacağını, birkaç yaklaşımla yapılmalıdır.

Düzenli olarak tam sorumluluk bu duruma geldi ve irade, sonuç çok uzun beklemeyecek. Kilo varsa ek olarak, o zaman meşgul ve evde yapabilirsiniz. Ama buna ağırlığını artırmadan kas kütlesi kazanmak için çok zor olacak akılda tutulmalıdır. Ama doğru bir yaklaşımla, iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. sınıfta Size iyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.