Spor ve SağlıkVücut geliştirme

Deadlift: performans Temelleri

Deadlift biridir temel egzersizler gerçekten inşa etmek buffed vücudu. Böyle vücut geliştirme ve powerlifting bile bu tanınmış spor yerler uygulaması olmadan basitçe düşünülemez vardır.

doğru başka egzersiz ile daha tüm vücut için deadlift faydaları ölçülemeyecek büyük yapılırsa. İnsan vücudu önemli ölçüde metabolizmayı ve verimliliğini arttırır müteakip eğitim süreçleri için oldukça sofistike ve etkilidir içeren kas büyümesi ağırlığı. Kalıcı Bu egzersiz insan vücudundaki eklem ve tendon çok sayıda güçlendirir. artan verimlilik ve vücutta atlet kas kütlesinin hacmi artan ile birlikte.

deadlift aynı kası üzerinde dar izole işin daha kas daha etkili pompalama hacmi olduğunu unutmayın. Birçok yeni başlayanlar arka yaralanma vakalarının korkusuyla bu egzersiz yapmak çalışıyorum. Ama profesyoneller bu deadlift çıkmıyor, bu gibi durumlarda insanlarla oluşma olasılığının daha yüksek olduğunu söylüyor. Onlar da uygun tekniğin kullanılmasıyla minimuma makul riskini azaltmak için önerilir.

Yukarıdaki açıklamalara dayanarak klasik deadlift her atlet hiçbir yan etkisi olmadan anlamlı sonuçlar elde etmenize yardımcı olabilir egzersiz kesin olduğu varsayılabilir. onun performansı ise birkaç basit kuralları takip etmelidir. Kendi uyluk genişliğine ayak koymak için emin olun, ve ayakları birbirine paralel olarak konması önerilmektedir. Doğru raf genişliği basit egzersiz yardımcı olur belirler. Birkaç saniye çubuğunda asmak için ve rahat buna atlamayın etmesi gereklidir. Aradan sonra kendi topuk bakmak - Onları deadlift gerçekleştirmek için en uygunudur arasındaki mesafenin bu.

Bu egzersiz büyük bir raf daha kadar önemlidir doğru kavrama. ayak ve elleri birbirine temas etmeyecek şekilde performans Grif çubuk alınır. fırça arasındaki mesafe omuz genişliği fazla olmamalıdır. Bu kavrama üst egzersiz karıştırma pervaneleri kolaylaştırır.

Ve arka yaralanma veya kol kaslarının nedeni haline gelmez deadlift için, sadece doğru kabzalı yapılmalıdır. Ara sıra, özel kemerler ve magnezya kullanabilirsiniz.

Bu egzersizi özel önem bel durumuna çekilir. Yeter yoğun ve biraz geri kemerli pozisyon ölçüde kaldırma çubuğu kolaylaştırır ve omurga için en güvenli olduğunu.

Her deadlift baş ve omuz işin net bir tanımı ile başlar. Bu onların ani geriye hareketti ve yer hareketlerinde ana yön verir kapalı sonra bacaklarını itin. geri ani tilt duygu korkmayın. Bu duygu doğru yürütme işaretlerinden biridir deadlift tekniği.

Ancak, yerden topuklu Bu egzersiz yapmak asla. Bu çok sık sporcunun tekniğini, ama tendon, pazı ve arka sadece uğrar itibaren. Ayrıca yumuşak tabanlı ayakkabılar giymek tavsiye edilmez. büyük ağırlık etkisi altında egzersiz sonuçlarını etkileyebilir taban aracılığıyla düşen etkisi bacağından görülecektir. Beton veya farklı kaygan yüzey üzerinde eğitmek için tavsiye edilmez, önemli ölçüde yaralanma riskini artırır. Bu ve diğer birçok yararlı ipuçları ile, herkes kendi ideal bir şeklin bir yaratıcısı haline gelebilir.

Bu deadlift standartlarını yapar? Birçok yeni başlayanlar bu konuda ilgilenen, ancak şu anda bu egzersizde bir üniforma işletim performansı vardır. Daha önce spor kategorisi atanmışsa standartların bir gerçekleştirilmesine göre, ama şimdi sonuç üç farklı egzersizler toplamıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.