Spor ve SağlıkVücut geliştirme

Anna Starodubtseva: biyografi, fotoğraf, boy, kilo

Anna Starodubtseva en güzel ve başarılı sporcular, vücut geliştiriciler birinin zafer hak etti. Kısa sürede kız diğerleri yıllar sürdüğünü olağanüstü sonuçlar elde etti. Bu yazıda biyografi Anny Starodubtsevoy hakkında tartışacağız. Ayrıca eğitim yöntemleri ve sporcuların güç kaynağı sistemi hakkında öğreneceksiniz.

Anna Starodubtseva: Küresel spor yıldızlı bir Biyografisi

Dünya sporun Born geleceğin yıldızı Krasnodar'da 28 Ocak 1985. çocukluktan Kız yüzmeyi tercih eden, spor düşkündü. Sonunda fiziksel egzersiz için Aşk onun uygunluk yol açtı.

Okuldan sonra, Anna 2006 yılında mezun Kuban Devlet Üniversitesi, girdi. Çalışma sırasında, programın Work and Travel katılımıyla, Starodubtseva Amerika'ya gitmiş. Okyanus boyunca, o lüks restaurant "Rus Semaver" aşçı olarak altı ay çalıştı. Bundan sonra, zihninde New York'ta sevgi yerleşti. Anna sıkıca o yaşamak için oraya hareket edecek verdi. 2009 yılında, o zaman rüya gerçek olduğuna karar verdi. Sonunda, Anna Starodubtseva yurtdışı gücünü ele geçirmek.

zor zamanlar

New York'a taşındıktan sonra, Anna aile ve arkadaşlar her zamanki çevreden uzaklaştı. İlk aylar kötü idi. Herhangi bir maddi destek olmadan garip bir şehirde almak çok zordur. Ama tam o sırada Anna Starodubtseva çünkü hapiste bile, bütün kararlılık ve iradeli bir karakter gösterdi ve yoksulluk riski altındaki varlığı Amerika'yı terk ikna edemedi. O sadece bu ülkenin onun için yeni ufuklar açabilir biliyordu.

İlk yıl taşındıktan sonra, Anna Brooklyn küçük bir oda kiraladı. O bir barmen, altı gün haftada olarak çalıştı. uykusuzluktan ve kaotik diyet ve egzersiz eksikliği ile birlikte yoğun bir program bir kızın figürü etkiledi. dokuz fazla kilolu attı iken.

başarıya giden yol

Üç yıl Anna Starodubtseva taşıdıktan sonra, onun çalışkanlığı sayesinde "Amerikan hayat" tüm güzelliklerin keyfini için fırsat verdi mükemmel bir iş, aldı. Ama ağırlık hala burada. Sonra şeklini yeniden kazanmak için yola çıktı. Altı ay boyunca dokuz kilo düştü ama orada durdurmaya karar verdi. O daha da eğitimi neden olabilir nerede olduğunu bilmek merak ediyordum. sonuç almaya başladı. Yakında o etkinlikte elini denemeye karar verdi.

New Jersey Şampiyonası 2012 yılında ilk performansı ona zaferini getirdi. Ve insanlar Anna Starodubtseva kim olduğunu biliyoruz. Boy, ağırlık kız uyum birbirleri ile kombine. Onun mükemmel boyutlara, figür kayıtsız hakimler ne de seyirci ne bırakmadı şaşırtıcı bir form kazandı. Starodubtseva spor bikini kategorisinde mutlak şampiyonu oldu. Onun rekabetçi ağırlık sonra hep 56 kg seviyesinde tuttu. Anna büyüme - 176 cm.

sporcu Triumph

Tabii ki, ilk zaferi kız ilham verdi. Üç ay boyunca bu yarışma sonra, o beş dalda yer aldı. Ama nedeniyle bu makalede bir soru olan vatandaşlık Anna Starodubtseva, fitness atlet, eksikliği, milli turnuvalardaki konuşamıyordu. Rusya - Böylece profesyonel bir podyum fethetmek için tek yol o vatan temsil "Arnold Classic", katılımın oldu.

Geliştirilmiş eğitim ve ideal oranlar kız ulaşmak için dengeli bir diyet yardımı. Bunun da spor bikini ilk milli atlet haline gelmesi nedeniyle profesyoneller arasında mutlak şampiyon IFBB rekabetin şampiyonluğunu kazandı. Tabii ki, bundan sonra herhangi bir şampiyonluk yolunu açtı.

Spor başarıları

Bugüne kadar dünyaca ünlü Anna Starodubtseva ile sporcu. Spor bikini - onun hile. Böyle bir durumda bu ve benzeri yoktur. performans gösteren ek olarak, o koçluk faaliyetleri yapmaktadır. O beslenme ve egzersiz konularında birçok ünlüyü önerir. Tabii ki, bütün bu sporcular sayesinde mümkün başarılı bir kariyeri yapılır. en önemli zaferlerden listesi:

  • 1 yerde (2012) - fitnes Bikini New Jersey'de Şampiyonası'na.
  • Brooklyn Grand Prix - 1. sıra (2012).
  • Grand Prix New York - 4.lük (2012).
  • New England Yarışmaları - 5 yer (2012).
  • Şampiyona Arnold Amatör - 1. sıra (2013).
  • 2. sıra (2014) - Rusya Hakkında.

yarışmada Performans, "Arnold Classic" Anna 2015 yılında sadece onbirinci yere getirdi. Ama umudunu kaybetmemiştir. O şiddetle spor yapan devam ediyor.

Anna Starodubtseva gelen eğitim programı

O mükemmele ulaşmak için nasıl sırlarını paylaşan sahiptir. atlet göre her egzersiz bir hazırlık kardiyo tutmak gerekir, bundan sonra bir ısınma ile başlamalıdır. Bunu yapmak için, Anna genellikle 25 dakika hız verildi koşu bandını kullanır.

çünkü bu durum verimli vücudun alt kısmında, özellikle bacaklarının arasından çalışmayı kolaylaştırır, çünkü Ayrıca, Eliptik egzersizleri yaparken atlet sever. Doğru tür konumudur - Aynı zamanda, Anna bu sınıfların önemli şey olduğunu söyledi. En gluteal kasların işe almak için, geri senin alt eğmek, hafifçe öne doğru vücudunuzu eğin gerekir. Bu durumda, tüm yükü gluteal kaslara gidecek. Bu durumda, kesinlikle itici güç topuk değil, ayak aracılığıyla geldi emin olmalısınız.

Çömelme - En iyi egzersiz

makalesinde dahil edilen bir fotoğraf hangi Anna Starodubtseva, mükemmel bir figür vardır. Ona göre, o bu sonuçları gluteal kasların hazırlanması sayesinde ulaşmıştır. Favori egzersiz sporcular sumo pozisyonunda ağırlıklarla vücut haline çömelme bu bölümünde çalışmak.

her bodur gerçekleştirmek için, sizin için kabul edilebilir bir ağırlığa sahip bir dumbbell kapmak. Bacaklar spor malzemeleri tutarak gövde boyunca serbestçe asmak gerekir. Mümkün olduğunca geniş Bacaklarının farklı yönlere çorap gönderin. Ve derinden mümkün olduğunca bodur Böyle bir durumda. Egzersiz sırasında düz geri kalan emin olmak çok önemlidir. Tüm 20 tekrarlar her 4-5 setleri yapmak gerekir. Anna ardından bacakların tonu oluşturmak, bir atlama 20 mekik yapmak önerir.

Doğru beslenme - Vücudun güzellik anahtarı

Spor salonunda sınıflara ek olarak, Anna Starodubtseva çok yakından beslenmeyle ilgili. zamanda, o mono ve düşük kalorili diyetler uzun bir süre oturdu. Ama sonuç vermedi. Şimdi Starodubtseva bir kişisel antrenör, ancak bir beslenme sadece çalışır.

Atlet, müşterilerini kendinizi açlıktan etmemektedir. Gerçekten de, bu durumda, vücut yağı yerine kas kütlesini yakar. Vücudun tükenmesi kendi gerektirecektir, çünkü ek olarak, bu tür günlük açlık sık sık, buzdolabı üzerine gece baskını yol açar. bu gibi olayları önlemek için, protein ve sebze karbonhidrat bir diyet zengin etmek için daha iyidir. Aynı zamanda, yağlı et kaçınmaya çalışın. Bu ürün esansiyel amino asitler bakımından zengindir olarak bir istisna sadece deniz balığı olabilir.

diyet yaparken ne kaçınmalıdır?

Tüm müşterilerini Anna Starodubtseva alkol kaçınarak önerir. Bu ürün, kas kütlesini ve dehidre yakar. Ekstra kokteyl kenarda tutun ertelendi böylece Dahası, alkol, kalori oldukça yüksektir. Buna ek olarak, zararlı diyet dışında tutulmalıdır ürünlerin listesinde - şeker ve hazır un ürünleri. Eğer tatlı olmadan yaşayamaz, o zaman bu ürünler stevia ve meyve değiştirin.

geynerler

Anna spor beslenme ünlü markaların resmi temsilcisi oldu bir sır değil. Bunlar Beslenme, Optimum ve ICON Yemekler gibi isimler var. Yani onu günlük diyet takviyesi takviyeleri bu şirketler tarafından üretilmektedir. atlet göre, spor yapmadan beslenme mükemmele ulaşmak mümkün değildir. Açıkça menüyü hazırlanan bile tüm gerekli unsurları almak çok zordur. Yani Anna, aynı sonuçları elde etmek isteyen insanlar onun menüsü, amino asitler, vitaminler ve bu firmaların proteinlerine eklemek önerir.

Anna Starodubtseva ve plastik cerrahi

Bu kız, belki de cerrahın bıçak altına yattı gerçeğini ortadan kaldırmamaktadır sadece atlet - bu göğsünü artırdı. inkar etmek, böyle aptalca rağmen. Birkaç resimlere bakarken sonra, ameliyat öncesi ve sonrası Anna Starodubtseva nasıl göründüğünü farklı görebilirsiniz.

sporculara göre, bu gelişme hakkında kesinlikle hiç pişman olduğunu. Onun yeni göğüsler fiziksel egzersiz ile karışmaz. ona teklif bu yıldan itibaren, Anton Antipov - Görünüşe göre, bu tür gelişmeler sevdim ve Anne damat var. Yani yakında iki tanınmış karoserciler düğün için bekliyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.