OtomobilArabalar

Transfer "Chevrolet": aralığı

Her ne idiyse, pikap ABD'de en yaygın olanlarıdır. Ayrıca, Amerika - onların vatan.

Araç geçmişi banal fikirle başladı. "Chevrolet" (yüceltilmiş bir seçim bu özel grubu) geliştiricileri dökme yük taşımacılığı için küçük kamyon oluşturmaya karar verdi. Vücut şase üzerine monte edilmiştir. o montaj hattı üzerinde yeni bir araba toplamaya başlama kararı bu yüzden Hem çalışanlar ve şirket yönetimi, modeli, sevdim.

Yeni araçların satışlarının başarılı bir başlangıçtan sonra ağır malzeme ve araçları taşımak için çiftçilere yardımcı tarımda en yakın arkadaşı oldu. Zamanla, pick-up "Chevrolet" oldu aile arabası.

Birinci nesil: Chevrolet Colorado Sen Genişletilmiş Cab

Araç, ekipman bağlı olarak arka veya tüm tekerlekten çekiş vardır. Montaj 2012 2004 den 8 yıldır gerçekleştirildi pikap hayal Isuzu ve General Motors Company uydurması oldu. Geliştirilmiş fren sistemi, sabitleme, iki: müşterileri memnun etmek amacıyla, temel ekipman güvenli sürüş için gereken hemen her şeyi dahil hava yastıkları ve opsiyonel paketin. ikinci klima, niş kutuları içerir. Çeşitli örnek varyantları kapasitesinin, farklı farklı birimler içerir.

Montaj Tayland ve Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulmuştur. bunun varlığı manyetikler "Chevrolet" Bu hat sürekli reklamlarda kullanılan boyunca filme, hem de polis kullanıldı. Arabanın güvenliği için 5 yıldız ile ödüllendirildi.

İkinci nesil: Chevrolet Colorado Kabin Extended

Chevrolet Araba General Motors platformu bazında kurulmuştur. pikap ortalama boyutu tam sahiptir (arka) sürücü. İkinci nesil piyasada 2011 yılında geldi. Montaj Tayland ve Amerika'da gerçekleştirilmektedir.

Transfer "Chevrolet", "Colorado" satırı modern otomobil, ama oluştururken mühendisleri standart dışı çözümlerin çok kullanılır. özel süspansiyonu, araba kolayca dönüşler düzenlenen nedeniyle, sürüş konforu ve kullanım iyi bir düzeyde bulunmaktadır.

kumaş ve deriden yapılan İç, krom süs ve alüminyumdan yapılan detaylar. Arabanın içinde herhangi küçük şeyler koymak hangi küçük niş vardır. yaklaşık 30 adet vardır.

Birinci nesil: Chevrolet Colorado Crew Cab

Amerikan "Chevrolet", sen diyebilirsiniz dünyada yeni araba Alım getirmeyi başardı. 2004 yılında, yeni bir model şirketin model numarasına eklendi. İkinci kuşak yayın çıktıktan sonra bu, 2012 yılına kadar üretildi.

Adı "Colorado" altında Transfer "Chevrolet" GMT355 platformunda oluşturuldu. Bu "Hammer" geliştirilmesinde kullanılır. "Mürettebat Cab" temel versiyonunda kilitlenmeyi önleyici fren sistemi, dinamik stabilite kontrolü, hava yastığını dahil.

araba motordan üretilmiştir:

  • 2.8 L;
  • 2.5 L;
  • 3.7 x
  • 5.3 litre.

Amerika'da, araba güvenli olarak kabul edilmez. O teknik açısından diğer alıcılar çok farklı değil, ama biraz ayar özetlenebilir. Araç güvenliği alanında 3 yıldız verildi.

İkinci nesil: Chevrolet Colorado Crew Cab

İkinci nesil "tayfa taksisi" 2011 yılında Bangkok "Chevrolet" şirkette sunuldu. Pikap belirgin değişti, stil yeni özellikler satın aldı. Teknik tarafı da iyileştirilmiştir. Süspansiyon iki seviye ayarı olarak ayarlandı olmasından kaynaklanmaktadır, araba daha rahat hale geldi. Temel ekipman özel ABS sistemi, teknoloji stabilizasyonu, frenleme, monte ve ön hava yastıkları olduğunu.

sürücü arkasında özel bir tezgah olduğu. Daha yolcu sığdırmak mümkün olacak. döşeme için kullanılan kumaş; Cilt - komple set sadece biri. bir kamyonetin mevcuttur Nişli, arabanın her yüklenmiş: bunlar en fazla 30 adet bulunmaktadır.

Araç Chevrolet Colorado Normal Kabin

Ortaklaşa Isuzu ile General Motors yeni pikap "Normal Kabin" "Colorado" serisi geliştirdi. Satış adı "Chevrolet" altında 2004 yılında başlamıştır. Transfer (fotoğraf makalede sunulmuştur), bu hat hemen onun küçük boyutlu, yüksek konfor ve süspansiyon ünlü sayesinde olmuştur.

Bu sadece modeli facelift içinde vermez, ancak dış veri çok değiştirildiğini söylemek mümkün değildir. Ben tampon, radyatör ızgarası değişti ve kabinde bazı öğeler üzerinde.

Kapağın altında 2.9 litre biriminde yüklenir. Güç pikap - 185 beygir gücünde. Montaj Tayland ve Louisiana Amerika Birleşik Devletleri'nde gerçekleştirilmektedir. test ederken güvenlik aracı 5 yıldız verildi.

"Chevrolet-Niva" (pikap)

"Neve" Çoğu yakıt verimliliği açısından pahalı arabalar. 100 km yaklaşık 11 litre tüketiyordu. Bir şeyi hatırlamak gerekir: çok uzun zaman önce, "Niva" VAZ-2123 adıydı. Daha sonra bir kamyonetin arkasına bir model üretildi. Rus yollarda iken bu tür makineler neredeyse hiç karşılaşmamış, bu yüzden yol genellikle "Volga", "Zhiguli" ve benzeri, tıkanmış çanta ve diğer mallar görülebilir. Bu sorun "Field" karar vermiştir.

araba, kolayca açılıp kapatılır avantajı vardı nesneler ve cihazların çok sayıda yerleştirilir. Ancak, Rus toplanma tarihi oldukça hızlı bitmişti: Amerikan endişe General Motors pikap ve marka kendisi hem haklarını satın alındı. kitle pazarına "Niva" in zamanım yok. Chevrolet yeni SUV ile değiştirin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.