TeknolojininElektronik

, Açıklama, model seçimi TV'ler "Samsung" incelemeleri

Güney Koreli üretici televizyon ekipmanının pazarının önde gelen yerlerden biridir. "Samsung" şirketlerin çalışanları tüm son gelişmeleri uygulamak mümkün olduğunca çalışıyor, onların teknolojisinin yüksek düzeyde tutmak. son know-how yararlılığını açıklamaya Aynı zamanda, şirket ciddi pazarlama potansiyelini kullanır. Aynı 3D-teknoloji ile yaptığı zamanında oldu ve bugün 4K formatında aktif promosyon bulunmamaktadır. Aşağıda sunulan ayrıntılı önerilerin markası ile uğraşmak ve muhtemelen kendi amaçları için en iyi modeli belirlemek sağlayacak TV "Samsung" genel bir bakış.

HD Düz modellerin Yorumlar

Bu hat kez nedeniyle yüksek çözünürlüklü ekranlar kullanımına çok popüler olmuştur. Bugün, bu modeller ürünlerin genel aralığında temel dördüncü seri halindedir. Aslında, bu "aile" içinde en büyük ilgiyi en mütevazı biridir boyutlu TV 24 inç H4080 modifikasyon - marka. Bu pratik bir ikincil televizyon ekranı olarak kullanılmak üzere hesaplanır bir niş seçenektir. Genel olarak, bu serideki TV'ler "Samsung" ile ilgili yorumlar onların üretilebilirlik işaretleyin. Genellikle modeli geçmiş teknolojiyi bırakarak eski sürümlerine devraldı melkoformatnye. Bu durumda, geliştiriciler işlevsellik ve multimedya yüksek bir düzeyde tutmak.

hat HD Flat Güçlü içerir ve verimli akustik gerçekleşmiştir. Genellikle giriş modeli pratikte hesaplanmıştır hemen deneyimli Melomaniacs sistemi veya ayrı sütunlar SoundBar'i tamamlayacak ses özelliklerine de ölçtü. Ancak bu durumda, başarılı ve bu özelliği yaratıcıları. Kutlayan kullanıcı ve bu TV'ler "Samsung" sağlayacak iyi kusursuz renk. "Ekranın 24 ile 15 bin ila 20 ruble arasında bu model maliyetleri .. - 4 serisi temsilcileri fiyatları tüketicilerin bütçe üretime hazır olan

modelleri 5 Serisi hakkında yorumlar

Bu hat aynı zamanda yüksek kalitede görüntü sunmayı amaçlamaktadır, ancak özelliklerine atfedilen ve Akıllı Teknoloji Tv. Müşteriler "resim" yayın hissi geliştirir Full HD formatında, bu "aile" için teşekkür ederiz. tarafından taşınan diğer ekipman ile etkileşim modelleri HDMI konektörü, eş zamanlı olarak iletir ve ses akışı ve video. Telepokazom farklı boyutlardaki ekranlar aracılığıyla keyfini ve maksimum boyut entelektüel doldurma ve küçük boyutu birleştiren Samsung '32', "Bazı TV olduğunu." 58 olduğunu.

Yüksek çözünürlükte ise küçük herkesin sonra Smart TV anlamlı ekipmanın multimedya işlevlerini genişletmek teklifler, sürpriz olabilir yoktur. Doğrudan TV ekran boyunca internet, koşmak uygulamalardan sinyal yayını ve oyunlar çalıştırabilirsiniz. Buna ek olarak, genişleyen ve görüntü ayarları olasılığı. Menü ekranın belirli bir alanına odaklanmak için, ancak yüksek kalitesini korumak için izin verir. Ve büyük, televizyonun bu dizi "Samsung" segmentin gelişim bugünün düzeyinin standartlarına göre yeni bir şey yoktur. Bu daha eksiksiz biçimde açık sonradan nesil serisinde zaten en az bir süreci içerir.

Kavisli modeller Yorumlar

6-serisi ile ekran sıradışı kavisli şekli ile TV'ler modeli hattına giriş başlar. Karışık kadar bu yapı çözüm üzerinde Görüşler. İncelemeler belirtildiği gibi büyük bir ekranda bakıldığında, duygu daha yoğun görüntüleri ve gösterinin atmosferde toplam daldırma sadece elde edilebilir. Artı, bu en azından UHD 4K formatında yüksek çözünürlüklü, tarafından desteklenmelidir. Bu, örneğin, TV "Samsung" 32 "istenen etkiyi sağlamayacaktır, anlamına gelir.

Bu nedenle, üreticiler 40 inçlik sürümleri ile kavisli modelleri hattına başlıyor. Bu yaklaşım uygulanan ve kavisli ekrana ek olarak, değil en gelişmiş 6-serisinin ilginç bir çok şey sunuyor "Samsung", bir. Örneğin, renk ayarları ile ilgili olumlu böyle TV'lerin kullanıcıları. UHD çözünürlük formatında modelleri sadece gölgeler optimal aralık, aynı zamanda kristal netliğinde görüntüler sağlar PurColour teknolojisini tamamlanmaktadır gerçeği.

TV'ler 7 Serisi Yorumlar

Bu "aile" optimize orada iyi modeller sonuçlanan mevcut teknolojilerin revizyon oldu "doldurma". Her anlamda serinin bir canlı bir örneği 40 inç ekranlı Samsung" faydaları kavisli paneli hakkında oldukça suskun olan "TV'ler yorum demektir." bu seçenek sadece tutmak için de Eğri çizgi efektleri bir dizi sağlar, ancak sağlayan 78 bir köşegen ile versiyon JU7500 olduğunu yüksek tanımlı multimedya avantajları.

kullanıcılarına göre, JU7500 modeli başarıyla somutlaşan ve yüksek çözünürlüklü 4K UHD ve Smart TV teknolojilerinin avantajları, büyük ekran eklemeleri ile destek verdi. Ayrı ayrı, kalite ve tasarım değişikliği, ekranda neler olup bittiğini algısına takviye etkisi. Enjoy benzer özellikler TV 7-Serisi "Samsung" 40". Tabii ki, köşegen boyutu yine kavisli ekranının avantajlarını sınırlar izin verir, fakat başka şekilde görüntü kalitesi oldukça izleyiciden olumlu duygular olduğunu.

İnsanların değerlendirme 9 Serisi modelleri hakkında söylüyorsun?

Kavisli ekranlar geleceği hala uzmanlar arasında şüphe rağmen, Güney Koreli marka son zamanlarda tek dokuzuncu serisi oluşturan, bu tür modellerin bir bütün çizgi yayınladı. Burada "80" bir köşegen ile, hem de modelleri TV "Samsung" 40 bulabilirsiniz. Ancak, bu "aile" ana vurgu yüksek çözünürlüklü ultra HD üzerindedir. Geliştiriciler göre, bu biçim tarama Full HD'den 4 kat daha yüksektir. Bu mükemmel detay ve gelişmiş netlik belirterek, kullanıcıların kendileri tarafından onaylanır.

o görüntünün derinliğini artırmak için mümkün olduğu kadar Otomatik Derinlik Artırıcı teknolojisinin olanakları, sayesinde övücü yorumlar bir sürü de bulunmaktadır. Bu işlevi ile TV'ler "Samsung" yorumlarını olarak ekran nedeniyle optimum kontrast ayarları daha doğal algı sağlar.

Geniş ekran modellerinin Yorumlar

Bu modern televizyonların en cazip sınıftır. , Toplu üretim için bir model olan biraz fazla 100 inç olan, çapraz en büyük boyutu. En popüler 82 inç TV'ler, "Samsung" fiyatların hangi bin. Rub 300 ila 500 arasında değişir. Ve 88 inçlik modeli UE88JS9500T 1,5 milyon ruble olarak tahmin ediliyor olarak bu sınır olmadığını belirtmek gerekir. Tabi ki, ilgili tecrübe sahipleri - sinemalarda bu TV karşılaştırmak ya da en projektörler az değerlendirme çok vardır.

Nasıl iyi seçeneği seçilir?

Öncelikle tarafından belirlenen ekran çözünürlüğü. anket görülebileceği gibi, Güney Koreli üretici Çaprazların geniş bir alanda modellerini üretmektedir. TV'ler "Samsung" en iyiler yorum hala orta grubuna ait olduğunu akılda tutulmalıdır. Eğer kavisli ekranı satın planlıyorsanız Örneğin, tercih 45 inçlik modelleri verilir. Bu çözünürlüğünü belirlemek için takip eder - görüntü daha iyi, öyle yüksektir. En iyi seçenek bir UHD olabilir, fakat kaynakların sınırlı olduğu takdirde, çıkış Tam HD'nin çok değerli.

Bağlama ve TV kurma

Bağlantı farklı kanallar aracılığıyla gerçekleştirmektedir. Analog konnektörleri hızla yer HDMI dijital arayüz, aynı zamanda kablosuz modül sadece bırakarak geçmişe solma olduğunu vurgulamakta yarar var. Nasıl müşteri gereklerine uygun olarak TV "Samsung" kurmak için? Bir bağlantı yöntemi seçmelisiniz. Bu, uygun kablo ve HDMI formatı konektör biri kullanılarak yapılır.

Kablosuz bağlantı TV ile senkronize edilir, standart bir yönlendirici, Wi-Fi vardır. LAN portu kullanarak, Akıllı TV Internet'e erişim uygulamak ve fırsatlardan yararlanabilir. TV "Samsung", nasıl kurulacağı sorusu da "akıllı" fonksiyonellik kullanılmasını önermektedir. Ayarlar menüsünde, böylece otomatik parlaklık düzeltme modu, kontrast, farklı renklerin dengesi ve bir sürü bulacaksınız. D.

Sonuç

Son yıllarda "Samsung" üretici TV'ler için gerçek bir trend haline gelmiştir. Kısmen bu kavisli paneller içeren saldırgan bir pazarlama kampanyası kaynaklanmaktadır. Bu segmentte Güney Koreli marka bunlardan biri iki şirket, hakim. Buna rağmen TV'ler "Samsung" yorum güçlükle reklamı faziletlerine ikna çağrılabilir. Ancak, her zamanki formatları ve teknolojileri karşı neredeyse hiç eleştiri. yüksek çözünürlüklü yoksun düz ekran modellerin çoğu sahipleri, montaj, rahat işlevsellik ve iyi görüntü kalitesi kalitesi faktörü kaydetti.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.