BilgisayarlarYazılım

Otomatik ve manuel iPhone'unuza müzik indirmek için nasıl

Eğer sadece çok satın aldıysanız ilk iPhone veya daha önce sadece temel fonksiyonları kullanılan bu elma cihazdır büyük dijital müzik çalar olarak hareket edebilir dahil olmak üzere birçok ek özellik sunar anlamak gerekir. Aksine iPhone yardımıyla ayrı MP3 çalar veya PMP, taşımak daha iTunes kütüphanesi taşımak oldukça mümkündür. Peki, nasıl iPhone'da müzik indirilir?

Müzik dosyalarını aktarmadan önce

Modern gereksinimlere karşılık gelen iTunes sürümünü kullan - Bu yazılımın son sürümü yüklü olduğundan emin olun. Eğer başlattığınızda itunes otomatik test etmeli, ancak zorla "Yardım" menüsünü basarak ve "Güncellemeleri Kontrol Et" seçerek güncellemeleri ve kontrol edebilirsiniz. Bu yazılım bilgisayarınızda henüz değilse, sen resmi sitesinden indirebilirsiniz. müzik indirmek için bir program unutmayın iPhone (Itunes) tek yönlü senkronizasyon gerçekleştirir. Bu bağlandığında bilgisayarda değil cihazınızdaki şarkıları, herhangi smartphone'unuzdan kaldırılacaktır anlamına gelir.

bağlama iPhone

Genellikle bir USB bağlantı - iPhone ile birlikte gelen dock bağlantısı kullanarak, bilgisayarınıza bağlayın. ITunes çalıştırın ve sol bölmede, "Cihazlar" bölümünü bulun. Ardından cihaz adının ekranda tıklayın.

müzik aktarmak için Otomatik yolu

iPhone'da müzik indirmek için en kolay yolu, otomatik senkronizasyon yöntemi kullanmaktır. Bunu yapmak için, ana panel penceresi Itunes, ekranın üst kısmındaki menü sekmesi 'Müzik' tıklayın. MusicSync dahil seçeneğinin yanındaki kutunun - Gerekirse bu seçeneği etkinleştirin. Onların tüm müzik açmak için, müziğin seçeneğinin yanında bulunan düğmeye basın. Yalnızca Itunes kütüphanesinden bazı şarkıları seçmek isterseniz, yanında bulunan butona tıklamanız gerekiyor "Seçilen çalma listeleri, sanatçı, albüm ve türler." Son olarak, iPhone'da otomatik olarak senkronize müzik başlatmak için, aktarma işlemini başlatmak için "Uygula" yı tıklayın.

iPhone kullanarak manuel müzik nasıl indirilir?

Eğer iTunes otomatik iPhone'a müzik aktarmak istemiyorsanız, manuel senkronizasyon programı yapılandırabilirsiniz. Bu yöntem cihazınıza kopyalanan ne üzerinde daha fazla kontrol olanağı sağlayacaktır. Bunu yapmadan önce, varsayılan Otomatik moddan gerekir. Bunu yapmak için şu adımları izleyin: Ana ekranda Itunes üstündeki, "Menü" gidin. seçeneğini "Elle müzik yönetmek" seçeneğinin yanındaki kutuyu işaretleyin. Son olarak, tıklayın ayarları kaydetmek için "Uygula" düğmesine.

Nasıl iPhone'da bu şekilde müzik indirmek için?

Şimdi bu manuel ayara iTunes senkronizasyon modunu değiştirdi, kopyalayıp istediğiniz şarkıları ve çalma listelerini seçmek için başlayabilir. Pencerenin sol bölmede Itunes "Kütüphane" bulup "Müzik" i seçin. Şimdi kolaylıkla sürükleyebilir ve "Cihazlar" altındaki sol panelde bir simge aracılığıyla iPhone'a şarkıları bırakın. Eğer şarkıların büyük miktarda kopyalamak istiyorsanız, CTRL tuşuna basarak seçim yapmak. El ile iPhone'da müzik indirmek konusunda konuşmak, kullanım ITunes çalma listeleri için çare olabilir. Onlar yüklemek kolaydır ve senkronize ettiğinizde çok zaman kazandıracak. Daha önce bu tür çalma listeleri oluşturduysanız, sadece sol bölmedeki aygıtı simgesi aracılığıyla sürükleyin. Ayrıca, cihazınızda kalan alan miktarı için Itunes ayarlarında bizi izlemeye devam edin emin olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.