BilgisayarlarYazılım

Nasıl yardım almadan bir iso görüntü montaj

Karakteristik olarak, bir uzman yardımı olmadan bir iso görüntü montaj için nasıl soru, PC kullanıcıları daha sık verilmiştir. Bu doğru, biz XXI yüzyılda yaşıyoruz, hemen her bilgi özel bir program kendi üzerinde bulunan ve aynı zamanda kendi başlarına, PC'nize yüklemeniz edilebildiği zaman, kullanımı hiç de karmaşık değildir.

Hiç kimse işçilerin hizmet merkezleri dışında ekmek alıp götürür, ancak bazı uzmanlarla işbirliği tatsız anlar önlemek için arzu edilir. Örneğin, bazen çok uzun süre beklemek master gerekir. Şahsen, sadece, sonunda uzun düşünme uzman geldi eski günlerde, yapmak sürücüyü biçimlendirmek , C işletim sisteminizi yeniden, parayı ve sol aldı. Ertesi gün tekrar aradım ama bu "uzman" dediğimiz çünkü hangi problemi, işletim sistemi arifesinde yüklü olduğu için artık, geçerli olduğunu belirtti.

Buna ek olarak, bu tür görüntü iso monte gibi konular, kolayca yardımı olmadan, bağımsız çözüldü. her şeyi doğru yaparsanız, en ufak sorun oluşmaz. Geçen sefer okuyucular "Daemon Tools" programı ile görüntü montaj nasıl aşina hale gelebilir. Alcohol 120% - Bugün hiçbir az popüler programı ile çalışmalarına dikkatinizi, talimat getirmek. Sen http://www.softportal.com/software-1521-alcohol-120.html veya başka bir yerde de, örneğin, ücretsiz olarak indirebilir ve özel mağazalar kurulum diskine satın alınabilir.

Alcohol 120% kullanarak bir görsel nasıl mount: PC'nizde kurun Programın kullanımı çok basit ve çok uygun olduğu için hiçbir özel zorluk değil gerekli ayarlamalar bir dizi için bir başlangıç yapmak. Sanal sürücüler sayısını belirleyin programını çalıştırın ve "Araçlar" menüsü öğesine gidin ve listede görünür alt seçin - "Ayarlar". Ardından, "Sanal Sürücü" sekmesine, istenen sayıda set sanal diskler. Ben bir tane var ama 31 e kadar ayarlayabilirsiniz.

Nasıl ilk kurulumunu gerçekleştirerek resmi bağlamak için daha da kolay: Eğer bir panel göreceksiniz sol ve sadece seçim, projelendirilmiş "Sanal Disk" üzerinde çalışan programda. Bir tıklayın ve tüm. Düzenlendi sanal sürücü , CD-ROM, CD-ROM sürücüsünün bir analog olduğunu. Fark sanal yardımıyla, onlara yol gösteren görüntüleri okuyacak olmasıdır. Program Alkol% 120 olarak, bu arada, yeterince, sadece çekme disk görüntüsü fare ile ve ana penceresinde bırakın. İki fare tıklaması ve başlayacaktır.

Ne zaman yükleme birkaçının bu sanal sürücüler, sen teneke ilişkilendirmek hepsini belli istenilen şekilde. "Dosya ilişkilendirmesi" seçim var pencere "Sanal Disk" adresinden tekrar oturum açın ve. Tüm uzantıları "Tümünü Seç" i tıklayın vardır işaretleyin.

Bazı gelişmiş PC kullanıcıları bunu yapmak için gerekli olduğuna inanıyoruz, ama ben şahsen sadece bir sanal sürücü gerekir ve yalnızca bir uzantısı kaydetti. Bu "mds" - "Medya Betımleyıcı resmi". O üst olduğunu ve daha önce pencereyi asla belirtilen söz konusu sorunlarla uğraşmak zorunda kaldı - resmi bağlamak için nasıl. Her durumda, seçin ve "OK" tıklayarak tüm ayarları kaydedin.

Prensip olarak, biz kişisel bilgisayar ayarlarının tümü sıradan kullanıcı hazır olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi programın Alkol 120% kullanarak görüntüyü nasıl monte edileceğini doğrudan öğrenirler. Hepsi çok basit.

Ana pencereye geri dönün ve ana menü "Dosya" girin. açılan alt menüsünde, "Aç" seçin ve disk istenen görüntüye yol belirtin. O programa eklendi. Ardından tarafından klik üzerinde seçilen görüntü (henüz programı), sağ tıklama, sol seçim "yüklemeye Cihaz" in menü olduğunu görünür, belirten sırasıyla hangi birini oluşturmuş önceki. Sökme benzer bir şekilde gerçekleştirilir.

İşte buna bilgi nasıl monte görüntü ile Alcohol 120%. Sağ (yolda) tıklandığında - - Ben sadece fare ile istenilen resim ayarlama sadece tercih ettiklerini ekleyebilir pencereye çekti - gidelim. Tüm sağlık üzerinde çalışır!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.