TeknolojininElektronik

Aiwa'nın - Gerçek ses tutkunlarının müzik merkezi

seslerin dünyasına atılmak için tercih müzik severler için MP3 çalar aracılığıyla gürültülü Metroda değil, evde iken rahat bir dairede, mükemmel bir seçim - Ünlü Japon firması tarafından imal edilen Aiwa'nın, stereo,. İyi özelliklere sahiptir. Şirket 2002 yılından bu yana, Sony Grubu şirketi katıldı ama tanınmış ses ekipmanı aslında oldukça makul olduğunu, onunla satın alın.

Açıklama Müzik Merkezi

yüksek kaliteli ses keyfini ekipman seçimi, üretici ve belirli bir model özelliklerine dikkat etmek gerekir. "Ayva" orta yaşlı insanlar ve gençler için uygundur. Hifi iyi mediumlarını çoğalır. modellerin anahatlarını özgün ve klasik, siyah veya gümüş hem bulunabilir. Genelde, Aiwa'nın - müzik merkezi, tamamen daha gelişmiş yeni ürünler için fazladan ödeme istemiyorum hırslı müzik taraftarların beklentilerini karşılamak. ekolayzır ses frekansını ayarlamasını sağlar ile en çok benzeyen cihazlar gibi bu cihaz donatılmıştır. şan taraftarların özellikle düşkün radyo ve karaoke fonksiyonu vardır. Kullanmak için, cihaz mikrofonları için iki USB konektörü vardır

modelin Aiwa'nın NSX Özellikleri

Yirminci yüzyılın 90 yıl - bu model sunuyor. O zaman sahiplerini memnun tür birimlerin bir çoğalma, oldu. Bir ses bandı üzerinde bir CD-ROM'dan örneğin, otomatik dublaj - Bir fonksiyonların anda Aiwa SX birçok nadir ve kullanışlı stereo vardı. Alıcılar güçlü tasarım, parlayan renkli LCD ekran çekti. Güç - 2 x 145 Watt. ses netliği dijital işlemci içerir. Cihaz, bir akustik ön-180 sistemi ile donatılmıştır. modifikasyona bağlı olarak - 3 veya 5 CD-ROM sürücü için otomatik bir değiştirici. Appreciated ev aletleri ve belirli bir süre dahil müzik çalar melodi olarak yüklemeye yeteneği.

tamamen modern standartlara karşılık gelen müzik merkezi, - şirketi Aiwa'nın temsil başka ilginç modifikasyonu. cihaz, yüksek çıkış gücüne sahiptir. Orada FL-ekran, elektronik bellek ekolayzer. dijital tuner Eğer otuz iki istasyona kadar programlamak için izin verir. Hi-fi sistemi, CD-R ve CD-RW-sürücüler hem oynayabilir. Destekler MP3 formatında. 2-Kaset çalar ve uzaktan kumanda vardır. Ayrıca, iki ön hoparlör vardır. Sen kulaklık bağlayabilirsiniz. Bir zamanlayıcı ve saati yoktur.

Müzik Merkezi - tüketici tercihi

sahiplerine olumlu duygular uğrayan, müzik merkezi - Bunu Aiwa'nın söyleyebiliriz. Bu müşteri yorumları ile kanıtlanır. Onlar bu hoparlör büyük bir ses, iyi tasarım, harika bir ekolayzır, ayarların bir sürü olduğunu unutmayın.

fonksiyonların nasıl Hakkında Aiwa'nın stereo sistemi, talimat ayrıntılı olarak anlatır. Teknoloji ile sorun bulunmuyor bunu yapmamalı hakkında bilgi almak mümkündür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.