TeknolojininCep telefonları

Nasıl mevcut kaynakları kullanarak olmadan telefon pili etkinleştirmek için?

Hayatta Önemli bir telefon bekliyor ve akıllı telefon batarya tamamen boşalmış olduğunu görünce şaşırdı ediyoruz zamanlar vardır. Bugünün makale okuduktan sonra, bir batarya olmadan cep telefonuyla açmak için öğreneceksiniz.

Ne zaman böyle bir ihtiyaç vardır?

İlk bakışta, kesinlikle pil cihazın kendi durumunu takip ediyor herhangi bir kişiye faydalı olması olası değildir yararsız bilgidir. Gadget güvenlik sisteminin unsurlarından biri olarak kullanıldığı Ancak, pilsiz telefona nasıl açılacağı hakkında bilgi, vakalarda yararlı olabilir.

Ayrıca, bu tür bilgi fabrika pil ölmüşse, acil bir çağrı yapmak için ihtiyaç halinde yararlı olacaktır. Diyelim ki yeni bir akıllı telefon satın aldı ve eski tabloda uzun süre tozlanmak diyelim. Sonuç olarak, onun pil tam deşarj ve birimin hafızasında gereken dosyaları tutulur. Onlara ulaşmak için, yeni bir pil satın almak için gerekli değildir. Bu durumlarda, insanlar genellikle pil olmadan cep telefonu açma konusunda orada soru olduğunu.

durumunda acil , mobil cihaz "diriltmek" için kısa bir süre deneyebilirsiniz. Bu çeşitli şekillerde yapılabilir.

Ne istenilen sonucu elde etmek için alacak?

akıllı telefon tamamen etkinleştirmek boşaltmak için önceden bir istikrar güç kaynağı, gerilim ölçer, akı, çam sakızı, lehim, havya, USB kablosu ve kesintisiz güç kaynağı stok gerekir. mümkün bu basit seti ile bağımsız mobil cihaz diriltmek için.

algoritma

pil olmadan telefon açmak için nasıl bilmiyorum edenler, standart şarj önemli bir akımın kısa vadeli ihraç kapasitesine sahiptir taban pil ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır unutulmamalıdır. Doğrudan bir akıllı telefona bağlayın, sonra verici gerilimi ilk fırsatta yakın sıfıra düşer.

Eğer pil olmadan telefon açmadan önce, dahili kısa devre koruması ile stabilizasyon güç kaynağı almak gerekir. Böyle bir cihaz, bir özel mağazadan satın veya kendi yapmak olabilir. Bunlar oluşturulan gerilim 3.7 V olmalıdır

Düzenli akü şarj bağlantısı kesilmiş bir cep telefonu kesip pili çıkarın. Daha sonra, 3.2 'den Bu voltmetre kullanılarak yapılabilir 3.7 V arasında değişir voltaj olan iki batarya kontak, bak.

polarite unutmayın, mobil cihazın pil bölmesinin uygun terminallere bir gerilim uygulamak gerekir. yalnızca güvenlik sisteminin bir parçası olarak bu cihazı kullanmaya devam etme kararı edenler, biz güç kaynağını kesmek için tavsiye edebilir. Temasların bağlantı yerleri lehim da mümkündür.

Sonra güç kaynağı açmak ve mobil cihaz aktive etmek denemek gerekir. anladın, aracın batarya monte bir çip ile bir iletişim modülü ile donatılmıştır. Bu güvenlik sistemlerinde kullanıma uygun olduğunu gösterir. Bu durumda, telefon pil olmadan çalışmaya yapabiliyor, ancak elektrik sadece vardır.

Kendi güvenliğiniz için böyle deneyler kaçınmaya ve sadece istisnai durumlarda benzer şekilde kullanmak gerekir. Güçlü ısıtma telefon batarya durumunda patlayabilir gerçeğini göz ardı etmemelidir.

Nasıl USB arabirimi üzerinden pil olmadan telefon açabilirsiniz?

İlk bakışta, bu en basit ve bariz yollarından biridir. Ama aslında biraz daha karmaşık. USB üzerinden mobil cihazlar akım kısıtlama alabilir. temel yük akımı alan akıllı telefon geçer. USB-kablosu sınırı aracılığıyla bilgisayarınıza veya dizüstü bağlayın zaman 500 mA'dır.

pil olmadan telefona nasıl açacağınızı öğrenmek isteyenler, pili kullanmadan şarj bağlamak için bir yol bulmak gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.