BilgisayarlarYazılım

Senin robot üzerinde Kök-hakkını almak için: Yeni başlayanlar için talimat

Şu anda, çok sık "Nasıl robot üzerinde Kök-hakkı almak için?" Bu yazıda bunun için kapsamlı bir cevap verecektir soru soruldu. Son zamanlarda "Android" platformu üzerinde bir birim satın almış Birçok kişi, bir uygulama Ruth hakların varlığını sorar tür iddiaları üzerine bazı karışıklık, gel. makale ana kavramların kısa bir tur verilecek. Yani, o zaman, android için Kök haklarını almak için öğreneceksiniz.

gerekli bilgiler

Bazı durumlarda, «KÖK» süper kullanıcı olarak anılacaktır. Biz sade bir dille konuşmak, bu cihazın sahibi sonrası anlamına gelir elde Kök hakları istisnasız bütün işlemleri gerçekleştirmek için fırsat verildi. Onların liste işletim sistemi ve yazılım değişiyor içermektedir. Doğru aramak Önce rotayı-to Gerek olmadığına karar gerekir, android. Cihaz "rutirovannym" olur sonuçta sonra, otomatik olarak kaldırılır garanti süresinin. Artı, bu gadget hack karşı daha savunmasız olacaktır. (Çalışma yanlışsa) Bu aynı zamanda ölümcül sonuç olaylarının olasılığını içerebilir. Aynı zamanda bu tür Kök normal çalışması için gereklidir kaldırma ve (standart dahil) tüm uygulamaların transferi, işletim sistemi, bağımsız bir değişim ve programları yüklemek için yeteneği gibi örneğin yeni özellikler, bir sürü var.

birinci yöntem,

Şimdi her şey bütün eylemler programı yüklemek ve butonlar çift tıklayarak sadece gerekli olduğu gerçeği indirgenir otomatik rota-haklarını almak farklı uygulamalar için kaynakları ile doludur. Bunların çoğu evrensel olarak kabul edilir. Bu tür bir uygulamanın bir örneği, Evrensel AndRoot olup. Bu yardımcı program her şeyi kendisi yapacak, "android üzerinde Ruth sağ" kurduktan sonra, sadece düğme «Kök J» basmak gerekiyor. Ama aygıtlarının bazı bireysel yaklaşım gerektirir gibi bazı durumlarda, bazen değerinde çeşitli uygulamalar geçmesi dikkati çekiyor. Kilidini Root, Z4root, Devrimci: Aşağıdaki programlardan herhangi birini seçebilirsiniz.

ikinci yol

Bazı durumlarda yüklemek çok daha kolaydır , özel firmware. resmi yazılımlar farklıdır Bu işletim sistemi. değmez kendi tarafları, hem de bazı durumlarda, bunlar standart firmware daha çok iyidir. Ve bunların çoğu zaten rota-yasa entegre edilmiştir. Bir "tuğla" cihazınızı açmak için bir şans var Ama burada kesinlikle belirlenmiş talimatlara ameliyat önerilir. Her bir gadget için talimatlar, bu nedenle, ortak eylemler açıklamak için hiçbir mantıklı.

Sonuç

Yani, öğrenilen Kök haklarını nasıl iki şekilde robot üzerinde. henüz belli değil tüm endişelenmeyin. Kök-kanunu alın her kullanıcı, profesyonel serin olması gerekmez olabilir. kamu malı internette dağıtılan kağıtta uygulamaların tümü, bu nedenle sorun olmaz bularak. Cihazınız açıklanan programı reddeder ve varsa alternatifler kullanılabilir. Ben size robot üzerinde Kök-hakkı almak için nasıl bu makaleden anlamak umuyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.