Spor ve SağlıkKilo kaybı

Haftada yoksa ne olacak? kilo kaybı için açlık grevi

olacağını değil haftada eğer Birçok kişi er ya da geç, soru üzerine yansıtır? Bu yayında malzeme "i" nokta için yardımcı olacaktır.

Hafta - bir terim değil

vücut temizlemek için oruç pratik insanların deneyimlerine dayanarak, biz kesinlikle söyleyebiliriz hafta sürecek açlık o - nispeten sık diyet. Tabii ki, böyle bir adım üzerinde girişim öncesinde, bir pratisyen hekim hekim tarafından muayene edilmelidir.

Bazı insanlar zaman zaman bu gösterge organizmanın fizyolojik ihtiyaçlarına dayalı, geçilemeyen kendisi için kritik bir noktaya, dondu üzerine, 40 gün bir ay bir süre için gıdalardan kaçınmak cesaret, vücut üzerinde benzer deneyler pratik. uzmanların gözetiminde uzun hızlı harcayın. Ama sıvı erkeksiz 5 gün daha fazlasını yapabilir. Doğru kullanım suyu açlık sırasında, bu bir iyi olabilir temizlemek toksinlerin vücut.

Su Diyeti - etkili yolu kilo ve vücut temizlemek için

Bilimsel kanıtlanmış su diyeti yalnızca aşırı kilo kurtulmak için bir kişi izin verir, fakat aynı zamanda bağırsak fonksiyonunu normale cilt koşullarını iyileştirmek ve baş ağrısı rahatlatmak yardımcı olur. Beslenme uzmanları, yağlı, baharatlı ve tuzlu gıdalar yeme genellikle yüz derisinin durumuna yansır olduğunu işaret etmektedir. Ne olursa olsun hedefiniz ne açlık diyet veya temizlemek yerine, su hakkı nasıl tanımak gerekir.

Vücut üzerindeki etkileri

Eğer kullanacağı sıvıyı, temizlenmiş olmalıdır unutmayın. Vücut sürecinden yararlanacaktır sonra oldu. Haftada yoksa Yani, öğrenmek, neyi vücuda olur? Aslında, endişelenecek bir şey olacaktır. Temiz su vücut birikmiş toksinlerin temizlenmesi için yardımcı ve hızlı inanılmaz hafifliği hissedeceksiniz. normal bir hayat Öncü, insanlar genellikle vücuda sinyal açlık için susuzluk karıştırabilir. Ama bu yanlış bir hissidir.

Yarım saat Yemekten önce bir bardak su içerseniz, mide doldurulur ve gıda normal miktarda almak mümkün olmayacaktır. alımından sonra, 2 saat boyunca bir sıvı cam kullanmak ise, o zaman, bu prosedür normal atıştırma eşit olabilir. Sonuç olarak, su açlığınızı gidermek için bir süre yapabiliyor. Ancak, bu açlık grevi diyet sıvı sınırsız miktarda içermelidir anlamına gelmez.

Nasıl düzeni seçilir?

Vücut ağırlığı parametreleri içinde sıvı miktarını hesaplamak için iki seçenek vardır. mililitre gerekli günlük doz sayısını bulmak için, Örneğin, mevcut ağırlık 93kg eşitse, sen günlük su 3.72 litre tüketiyor gerektiğini sayı 40 ile kendi ağırlığı figürünü çoğalmaya var.

İkinci bir şemaya göre, ikinci Şema göre basit hesaplamalar 93 kilogram aynı başlangıç ağırlığı Böylece, sayı 20 ile bölünmüş, mevcut ağırlık, sıvının günde 4.65 litre kullanmak gereklidir. Bütün mümkün en vücudu zarar vermek biridir - Doğru açlık grevi dikkati çekiyor. Biz günde fazla su 3 litre tüketir, o zaman göstergelerin en düşük değerlere seçmelisiniz. Bu nedenle, bu durumda, insanlar ilk şemasının hesaplamalar odaklanmalıdır.

Ne zaman deneyler için en iyi başlangıcı mı?

Eğer biz bile geçirmemiştim bu noktaya kadar ise oruç, yaz saati içinde girişimlerine başlamak en iyisidir. Yaz suyun en korkunç ihtiyacı içinde insan vücudu ve mükemmel şekilde kaldırır. Aynı zamanda özellikle bu dönemde iç organları yüklü değil.

Şarj ile gıda perhiz birleştirin

Bir hafta değilse süreçler, vücutta meydana neyi öğrendik. Sabah kilo bile en basit fiziksel egzersizler yapacak ne olur? Herhangi bir egzersiz kan yapmak damarları yoluyla dolaşan ve hücreleri oksijenle doyurmak için daha iyidir, çünkü su üzerinde Açlık grevi sadece, etkisini arttıracaktır.

Ne suya eklenebilir?

Eğer gerçekten tadı hissetmek istiyorsanız, suya limon yarım dilim ekleyin. Aşırı bir durumda, bal çay kaşığı bir bardak ekleyin. Artezyen suyu organizma için çok yararlıdır. o yerleşim yerine dayanmalıdır seçin. Kısmen de gaz olmadan maden suyu içmek ve bir multivitamin alarak tutmak için emin olmak için önerilir. buzdolabından sıvıyı içmeyin, oda sıcaklığında olmalıdır.

Haftalık oruç sonuçları

Haftada yoksa ne tür sonuçlar elde edilebilir? Ne vücut açlık koşulları kabul etmiyor ne olur? Bu şu anda bildiklerimiz. yorum denemecileri belirtildiği gibi, yapamaz haftada 5 kilo ortalama kilo vermek. Bazen insanlar bulantı hafif bir duygu tecrübe ve en zor o gıda unutmuş gibidir, vücut tıklayarak, 3 gündür.

Eğer böyle radikal yöntem üzerinde karar verirseniz, açlık grevi gibi bir hafta yaşayamaz. Vücudunuzu dinleyin ve kesinlikle dayanılmaz ise, ekşi elma yemek. Bu üçüncü gün su diyeti eşiğinden olamazdı olanlara özellikle geçerlidir. papatya veya nane çayı sıcak iç. Bu içecekler müshil olarak hareket ederler.

Bazı ipuçlarını

Bir firma bu karara gelmezse asla, bir hafta süren oruca başlayın. bir şeyler ters giderse, hissedecek sersemlik veya diğer benzer belirtiler yavaş yavaş açlık grevi çık. Eğer yiyecek olmadan 5 gün durdu bile - bu büyük bir galibiyet var. Sonra, oruç tolere nispeten kolay insanlara tavsiyelerde:

  • Yavaşça, küçük yudum sıvı iç. Sen bir yudumda bardak dolusu içemem.
  • Bir zaman fazla su 2 bardak içilmesi tavsiye edilmez anda, mide şişliği ve açlık şiddetlenmesi ile doludur.
  • Eğer adını andığımız formüllere göre hesaplanmıştır açlık günlük hacminin başında içki yoksa, sorun değil. yavaş yavaş ilerleyen günlerde su miktarını artırın.
  • kişi bir gün sürerse, vücutta sıvı fazla 3 litre organik madde ve tuzların güçlü ayırmaktır unutmayın. Bu nedenle, her durumda bir multivitamin alarak gerektirir.
  • Haşlama suyu ölü olarak kabul edilir, bu faydalı bir bileşikler vardır ve kalıntı elementleri içerir. musluktan sıvı, aynı zamanda, geleneksel bir filtre içinden mikro besin açısından özellikle zengin olmayan geçti. Eğer açlık vücuda zarar neden hiç istemiyorsanız, bizim tavsiye dinlemek artezyen veya mineral olmayan karbonatlı su içmek.

kontrendikasyonlar Ne var edilir?

Dediğimiz gibi, biz keyfi doktora danışmadan oruç bir hafta boyunca "oturmak" olamaz. kilo kaybı ve gövdenin bu tür bir yöntem kontrendike temizleyici hastalıkların bir dizi bulunmaktadır. Nedeniyle vücuttaki su içeriği yüksek ödem ve yüksek kan basıncına neden olabilir gerçeğine, bu yöntem hipertansiyonlu kişilerde kontrendikedir.

Bu yöntem ve emzikli kadınlar için tavsiye edilmez. Anne o Vitamin ve mineral ve eski elbise boyutuna denemek için tüm girişimleri doğru büyümesi için gerekli bebeğiniz zaman emzirme sonu bırakılması gerektiğini veremez bilmelidir. Ayrıca, bu yöntem böbrek hastalıkları ve idrar yolu olan kişilerde kontrendikedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.