FormasyonDiller

Bu erkek fatma kim? anlam

Bu erkek fatma kim? Ve bu ne bir erkek fatma olarak adlandırılan kızlar ne tür anlama geliyor?

Kelimenin Kökeni

Onu için "erkek fatma" ilişkili türetilmiştir kelimesini anlamak zor değil "oğlan." Buna karşılık, kelime "çocuk" İbranice kelime "Potts" dönüşmüştü. Potzehne 25 yaşından küçük tatsız, kaygan gençleri çağırdı. Yakında kelimesi olumsuz çağrışım kaybetti suç dünyasının içine göç ettiler. adamlar sadece 25 yıla gençleri telefon etmeye başladı. Kim böyle bir erkek fatma Hakkında, kimse düşündü. Her zaman olduğu gibi, ceza kelime bile "saygılı" değerini elde yarı ceza sokak gençlik göç. Kötü, güvenilmez adam çocuk denilen edilmeyecektir.

hiyerarşi çok kadın çevrelerde telaffuz edilmez çünkü kelime "tomboy" anlamı, yukarıdan biraz farklıdır.

Bu erkek fatma kim?

  • oyuncu arkadaşları geleneksel olarak kız gibi oyunlar vakit geçirmek istiyorum, ve bahçesinde erkeklerin şirketi tercih yok aksine kız. Bu anlamda kelime bile onun akrabaları çağırabilir hiçbir blatnogo değerleri erkek fatma kız vardır. adı diline eski erkek fatma açılmıyor Kadın daha eski 16-17 yaş, sık sık terim 8-13 yaş arası kız ile ilgili olarak kullanılır.
  • "Kız oğlan" anlamında "Erkek Fatma". Bir "çocuk" ile bir ilişki içinde kızı. terimi kendisine kız "bağlıyor" için sıklıkla kullanılan ve tutkusu karşı belirli aşağılayıcı tutumu var, ama bazen kızlar ne onların gençleri göstererek, bununla gurur ve bir erkek fatma diyorlar edilir.
  • Kız, vb elbise eril tarzı yapışmasını kısa saç kesimi giyen Bir kız yetiştirilen ise, o kendi tarzını seçme hakkı vardır ve dönem "erkek fatma" onun için uygun değildir. Aranan bir erkek fatma erkeklerin şirkette vakit kızlar ve erkekler hobileri var. Onlar çok benzer olmasına rağmen, bunun ilk değer arasında ayrım yapmak gereklidir: İlk durumda bir erkek fatma kız bile akrabaları çağrılabilir ve üçüncü durumda bir erkek fatma kız kibar şirkette çağrılmaz, hiçbir aşağılayıcı içeriğini taşır.

İçme erkek fatma

kadın şeklinde sıradan bir kız ya da "adam": Kim erkek fatma mı? Açıkçası, erkeklerin çıkarlarına kız - sıradan kızlar ve bazı gibi, çok hasta, "köylü" onları bağdaştırmaya. XXI yüzyılda, kız gerçek bayan olmak, görünüş olarak feminen olmak zorunda olmamalıdır: ultra kısa saç kesimi ve basit erkek giysileri, ancak eğitim, bilgeliğine ve elbiseler arkadaşları kadınlığın üstün seviyede giyen kadınlar vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.