BilgisayarlarYazılım

Birkaç dakika multibar nasıl kaldırılır

büyük bir reklam platformu - Bu bir sır İnternet bu. değişebilir, belirli bir ürün teşvik yöntemleri. birden fazla kanal üzerinden özel yazılım ve spam kullanıcıların bilgisayarlarına giriş için arama ve içeriksel reklamcılık itibaren.

Bu yazıda trafik hile ve kullanıcının ilgi alanlarını kontrol etmek amaçlı yazılımlar sınırındaki sözde Malware değineceğiz. Bu tür yazılımlar farklı saplantı. yükleme dosyasını sırasında serbest yazılımın sürü tarayıcıya veya hava tahmini, trafik sıkışıklığı göstergesi gösteren ve hatta arama motoru sorgulamak için izin rahatlığını artıracak masaüstü, üzerinde toplama yüklemek sunuyor aynı anda çalıştırılır.

Bazı kullanıcılar yenilik kullanmış, ama çoğu eski güzel görünümüne gitmeyi tercih ederim. Ama o kadar kolay yazılım Malware kadar popüler istek, nasıl multibar kaldırmak için, üstesinden gelmez. Böyle Search & Destroy, Ad-aware AVZ böyle devam eder (manuel temizlik tür şer hakimiyetinden sistem için en mükemmel bir program) olarak reklamlardan temizleme enkaz üzerinde sadece uzmanlaşmış tüm yazılım sistemleri vardır.

en o ihtiyacı ortalama zararlı yazılım sistemi temizlemek için alınacak açıklayalım. Program ise şeyden önce, az ya da çok "medeni", applet, Windows "Add veya bunu bulmaya Program Kaldır" "Denetim Masası" bulunan ve sadece bunu silin. En azından multibar tikno ve malware diğer bazı türleri, bu tür kaldırma cevap vermektedir.

Eğer yoksa, o zaman indirip AVZ yükleyin. Eğer bir zaman asgari tür programların kurtulmak istediğinizde bu araç için gözle de kurulmuştur. Arama ve benzeri otomatik modda bu tarama, yok aslında, felaket yavaş ve haklı yalnızca önemli etki adware (güçlü inhibisyon). o nasıl multibar kaldırmak değildir: nedenle birkaç dakika içinde sistem temiz ve yakıcı soruya cevap vermek daha iyidir? Haydi başlayalım.

1. fonksiyon AVZGuard ve AVZpm etkinleştirme. Bu biz de oradan kaldırdıktan sonra başlatma sürecinde öngörülen varlık malware engeller. PC'nizi yeniden başlatın.

2. dikkatlice siyah değil yeşil yazı kayıtların konuyla ilgili Hizmet Yöneticisi ve sürücüleri ( "Araçlar" menüsü) incelemek. Eğer bunun yerine İngilizce olarak tutarlı bir hizmet adının bazı anlamsız ait, o zaman bunu durdurmak ve çıkarın.

3. Sonra gidip "Araçlar" menüsünden > "Başlangıç Yöneticisi". İlk sekmesinde, siyah vurgulanan tüm programları kaldırın. kaldırma engellerse, çalıştırmak Registry Editor ( "kayıt verisi için ara"> "Araçlar" seçin öncesi menüsü) ve ismen gölgeli uygulamayı arayın.

4. IE BHO uzantıları yöneticisi, net ve onu kullanıyorsanız (menü "Araçlar"> "IE Uzantı Yöneticisi"). Çoğu zaman burada reçete multibar. Bu nedenle multibar nasıl kaldırılacağı sorusu neredeyse kaçınılmaz bir sonuç olarak değerlendirilebilir.

5. Yöneticisi ayrıca bir iletken uzantıları olarak anılacaktır.

Temizlendikten sonra tam bir yeniden başlattığınızda ve sonra aşağıdaki hizmetler devre dışı bırakın: AVZGuard ve AVZPM. Yani, sistem üzerinde size yol gösterecek bir hantal ve antiadvarnye antimalvarnye kompleksleri beklemeden sadece birkaç dakika var ve ben multibar kaldırmak ve böylece çok zaman kazanmak için yolunu bulmuştur.

Ayrıca otomatik Antivirüs Zaitseva yürüyebilir. Basitçe C sürücüsünü ve tüm zararlı yazılımlara karşı çalıştırılması gerekir işlemleri seçin. Ayrıca, Windows yığını kurtarma ağ özelliği faydalıdır, birçok kötü amaçlı programlar bile kök alabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.