BilgisayarlarYazılım

Nasıl "Photoshop" güzel bir yazıt oluşturmak için

"Adobe Photoshop" programı renkli görüntüler oluşturmak için olanak sağlar. Bu durumda, çeşitli filtreler ve efektler kullanabilir. Ama bugün biz güzel yazı oluşturmak için öğreneceksiniz. Herhangi keyfi bilgiler içerebilir. Bu yazıda, ben sadece bağımsız güzel yazıtları oluşturmak sağlayacak önerilerin, bazı kesin talimat vermeyecektir.

Hazırlanması. Programda "Photoshop" Eğer yazıtları yapmak sağlayan özel bir araçtır. onu aramak için, sadece "T" (İngilizce) basın. Böyle metin rengi, yazı tipi ve boyutu gibi ayarları çeşitli üretebilir. Ayrıca, bu tür (Katmanlar panelinde) konulması ve donukluk gibi özelliklerin hemen kullanılabilir. Sonraki güzel bir yazıt yapmak için başka yollar tartışılacaktır.

Filtreler. Filtreler sıradan bulanıklık arasında değişen ve gürültü artış ile biten çeşitli efektler oluşturmak için yardımcı olur. "Photoshop" programının standart seti filtrelerinin bir numarası vardır, ancak daha kapsamlı bir seçim gerekiyorsa, kendi özel eklentileri yükleyebilirsiniz. Özgürce mevcuttur filtreler, çeşitli bulabilirsiniz. Eğer efektler uygulamak Ama hepsinden önce yazıt rasterleştirmeniz gerekir. "Rasterleştir" - - "text" Bunun için katmanı (üst panel) basmak gerekir. Bundan sonra metin normal resim olarak tedavi edilebilir. Buna göre, çizim araçları ve filtreleri kullanabilirsiniz. Sen etkileri ile deneme yapabilirsiniz. Sadece filtre paneline gidin ve uygun kategoriyi seçin.

Renk ve kontrast. Hayır Yalnızca bir renk kullanmak zorunda değiliz. güzel çok renkli etiket yapmak için, çeşitli araçlar kullanabilirsiniz. Örneğin, "Ton / Doygunluk" özelleştirmek ve tonları seçmek için esneklik sağlar. Kendi bireysel renkte her bir karakteri boyamak mümkündür. Bu birkaç katman kullanılarak elde edilir. Ayrıca ayrı "Düzeyleri" (Ctrl + L) kullanarak siyah ve beyaz renklerin miktarını ayarlayabilirsiniz.

Harmanlama seçenekler. güzel bir yazıt oluşturmak için, bir kategoriye dahil çeşitli efektler uygulayabilirsiniz "Blending Options." Metin katman üzerinde sağ tıklayarak, açılan menüden ilk öğeyi seçmelisiniz. Burada parlak kontur ekleyerek, bir gölge oluşturmak parıldamaya araçlar bulabilirsiniz. Bu dayatma ayarları, sen güzel özgün yazıt kazanılabilmesi. İlginç kombinasyonlar oluşturarak, birden fazla efekt kullanabilirsiniz.

Arka plan. Eğer metin üzerinde yazıtlar vurgu çok sayıda oluşturmak, ancak geçmişi hakkında unutma zaman. Dışında tek renkle zamanki arka plandan, bir gradyan kullanılmış veya son görüntü edilebilir. En önemlisi, başlık bloğu arka plan ile birleştirilmez. Aynı renkleri kullanamazsınız ve en iyi gerçekleşmesi (siyah - beyaz) etmedi zıt renklere uygulanır.

Sonuç. sorusu çok sık verilir "güzel yazıt nasıl oluşturulacağını" gerekli talimatlar sayısı bu isteği adanmış, sayma ötesindedir. Bu makale kendini güzel yazıtları oluşturmasına izin sadece veda içeriyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.