Ev ve AileBayram

Neşeli şirketler için İçme oyunlar

bir aile kutlaması organizasyonunu yakalamak, kesinlikle canlı izlenimlerle dolu unutulmaz bir deneyim, çevirmek için çalışacağız. bayram için sıkıcı toplantılar dönüştü değil, bir şey eğlenceli ve ilginç ile gelip gereklidir. Bu sorunun mükemmel bir çözüm bir içme oyunu olabilir. Onlar sıkılmış şirketi karıştırın, ancak iletişim devam edecek ve yabancılarla banket masada toplandı sadece. Biz herhangi bir aile toplantıları sırasında büyük başarı zevk size yarışmalar sunmaktayız.

içme oyunlar

şarap kadehi

misafir razznakomilis değil olduğunda bu oyun iyi, bayram yemeği başında yapılır. şarap ile dolu bir bardak etrafında geçirilen masanın etrafında toplandı. bunun içinde mevcut olan her bir bit sıçrama içecek doldurmak için. elleri cam dolu olacak kimin biri misafir, kadeh ve şarap içmek için ayağa gerekir.

Yarışmalar benim doğum günü için bir içme oyun olarak kullanılabileceği unutulmamalıdır.

Sevdiğim - gibi değil

Kolaylaştırıcı sağda oturmuş komşuları dikkat etmek misafir sorar. Mevcut aramanın Her iki sahiptir vücut parçaları bulunan bir kişinin yanında. o seviyor ve ikinci - - Bir aşk edilememesinden kaynaklanmaktadır. o lider tarafından sunulacak tüm misafirler olduktan sonra sevme oluyor vücut parçası öpüp tatsız olanı ısırmaya her konuk sorar. eğlenceli güvence altına alınmıştır.

plaka O

tablo bulunanlar tarafından dahil edilmesi. vesilesiyle Kahramanı ya da "s" den herhangi bir favori mektup diğer önde gelen isimleri, "s", "d", "b",. Misafirler bu mektup başlayarak kolaylığı şey yenilebilir bulmak için çalışıyoruz. İlk olarak, düzgün Kelime ustası haline denir.

bir arkadaşıma tavsiye

nesnelerle İçme oyunlar eşcinsel şirketler arasında çok popülerdir. Eğlence için turuncu gerekir. masada bulunanların bir portakal yanında oturan çene kişinin altında geçmesine elleri ve dişlerin yardımı olmadan olmalıdır. Yarışma masanın her iki ucunda beri müziğin hızına tutulur.

İçme oyunları ekipleri yapılabilir. Bu ziyaretçilerin birbirleri ile daha iyi tanımak sağlayacaktır.

yemek yarışması

Katılımcılar iki gruba ayrılır. Her görev - hatırlamak ve belirli bir kelime ile çok sayıda şarkı söylemeye, usta söyledi. takımın vuruş fazla sayıda kazanır gerçekleştirmiştir.

Aşağıdaki içme oyunlar ve yarışmalar rahat şirket için mükemmel olacak.

tahmin

Konuklar arasında 10 farklı konuları göstermek birkaç cesur ruhları seçildi. Bundan sonra, gönüllüler gözleri bağlanmış. Görevleri - daha önce görülen nesnelerin biridir sandalyeye, oturup ne olduğunu tahmin etmek? elleriyle kendini Helping yasaktır.

öpücük

tablo bulunanlar tarafından dahil edilmesi. Konuk her bir çember içinde bir şey kalktıktan, komşusunu öpmek gerekir. Kim tamamen görevi yerine olmaz - elimine edilir. Oyun sonuna kadar oynanır. Makul ölçüde izin eşyalarını çıkartın. Bu özellik daha önce usta öngördüğü edilmelidir.

Böylece içme oyunlar büyük ölçüde şirket eğlendirmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.