Haber ve ToplumKültür

Moskova Kulübü Ray Hemen Arena: adres ve yorumlar

Bu küçük yazıda sağ Rus başkentinin merkezinde bulunan başka bir büyük kulübü ele alacağız. Hazır? Sonra başlar!

Kulüp Ray Hemen Arena: Açıklama

Konser salonu adıyla Mayıs 2010'da açılmıştır Arena Moskova. Grubun açılış şerefine Amca Britanya'yı davet ve ertesi gün salonu doluydu edildi. Birçok Garik Sukachev performansını görmek için burada toplanmış.

Hemen, konser salonu müzik severler ve partinin dikkatini çekmiştir. Kapasite gibi birçok 3500 olarak koltuklar burada etkileyici! Ancak, popüler konserler daha çok insanı toplamak ve bariz bir ezilme özellikle insanlar popüler sanatçıları gelip burada hemen her zaman vardır cloakrooms, içinde vardı. Neyse ki, bu rahatsızlık idaresi hala hangi örgüt arttı nedeniyle, kaldırmak başardı. 2014 yılında, gece kurumu Arena Moskova kulübü Ray Hemen Arena değiştirildi ve popülerlik kazanmaya devam etmiştir.

adres

Salon "Titanik" (eski yerinde inşa edilmiştir Moskova kulübü). Ve daha önce aynı yerde o stadyumu bulunuyordu. kulübe alın kolaydır - sen istasyonu "Dinamo" ile metroda gezmeye gitmek ve sonra Leningradsky Prospect, 31, s 4 yürüyebilir..

Aslında, sadece Kulübü Ray Arena (Arena sahiptir sahiptir Moskova) - unutulmaz bir gece geçirebilirsiniz yer! Şimdi kurumun şüphesiz olumlu nitelikleri konuşalım.

avantajları

Bu makalede sunulmuştur fotoğraflar hangi Kulübü Ray Hemen Arena, Rusya'da büyük konser alanı olarak kabul edilir. O canlı müzik ve unutulmaz duygular yaşamaya dinlemek isteyenler uyuyor.

Arkadaş ya da burada toplantılar tutabilir tanıdıkları, günlük rutin dışına almak ve müzik dünyasına atılmak! festivaller, sunumlar genellikle sadece burada konferanslar, sergiler ve kurumsal etkinlikler düzenlenmektedir. İşte, ziyaretler bu kadar uzun Ruslar için bekleyen Rus ve yabancı müzisyenler, davet edilir.

Birçok ünlü sanatçı kez böyle "Kral ve Palyaço" (Kish), Louna, Slash, Noize MC, Alice, Hayvanlar, Gough, Lacrimosa ve diğerleri gibi, yerinde bir konser verdi.

Bu arada, burada kulüp kiralamak mümkündür. Bunu yapmak için yönetim ile anlaşmak gerekir. Sadece burada herhangi bir büyük tatil mükemmel gerçekleştirebilir!

Adresinde birçok Moskovalılar bilinmektedir gerçekten onun iç tasarım ve boyutu ile büyüleyen Kulübü Ray Hemen Arena. Hepsi çok organik donatmak: 1400 metrekarelik merkez bölgesinde her iki tarafında, izleyiciler 2 büyük çubuklar 25 metrelik uzunluğu fark edebilirsiniz. Mevcut ve yaklaşık 350 koltuk kapasiteli VIP alanı ve 1.000 geleneksel (dans). Burada güzel audibility, çünkü büyük sahne boyutları, yaklaşık 110 kW güce sahip bir ses.

kulübün iki katlıdır. İlk - Her zamanki, bir dans pisti ile. ayrı tuvaletler ve olanaklarla VIP kişiler için - ikinci. Kulübün resmi web sitesinde kulüp Ray Hemen Arena, fotoğraflar ve diğer birçok yerler hakkında birçok bilgi bulabilirsiniz. Ve şimdi sorun biraz bahsedelim ...

Kulüpte olay

kulüp Ray Sadece Arena olaydan konuşmada Zhanny Aguzarovoy, neredeyse sadece kulüp dışına bir yıldız yapmak istedi fakir bir gazeteci tarafından dövülerek onu kişisel koruması sonra gerçekleşti. Bekçi kendi başlarına hareket ettiklerini kanıtlamıştır ve kimse provoke edildi.

kulüp kuralları

bir kurum olarak, kurallara uyarak:

 • Tamamen yasaklanmış alkollü veya alkolsüz içecekler getiren kulüp Ray Hemen Arena (Arena Moskova) dışından satın herhangi bir yiyecek;
 • Polis konser aşamasına ziyaretçilerin güvenliğini sağlamak için ziyaretçilerin kişisel eşyalarını, muayene hakkına sahiptir;
 • Misafirler 400 ruble küçük bir depozito ödeyerek eşyalarını saklamak hücrelerini bırakabilir;
 • "Arena" yaş erişimi 18 yaşından küçük kişiler yasaktır. istisnalar ebeveynleri veya yakınları eşliğinde reşit olmayan;
 • herhangi bir evcil hayvan ile gelen ziyaretçiler, kulübe giriş yasak olduğu;
 • Kulübün koruma ziyaretçi performansı için bir bilet sunulmuştur olmasına rağmen en ufak bir ihlal olarak girişini, inkar etme hakkına sahiptir;
 • kulüp uyuşturucu getirmek yasak;
 • Kulübün misafir zarar verebilecek silahlar, zehirli, zehirli maddeler, kesici aletler taşıması yasaktır. Muayene veri öğeleri çekilecek sırasında, gerçekleştirilebilir;
 • troublemakers giriş reddedilir. Bu aynı zamanda, saldırgan davranış, alkollü ya da uyuşturucu etkisi altında olmak için de geçerlidir;
 • Onun yönetimiyle anlaşma olmadan kulüp ticareti yasak;
 • Profesyonel fotoğrafçılık kamera veya video kamera yasak. ayrıca ev görüntüleme için tek amatör fotoğrafçılık İzin;
 • Kurum bunun için hiçbir sorumluluk kabul etmez, çünkü depolama kaybetti eşyalarını veya değerli olan, bir ziyaretçinin, kulüp iddia etmemelidir;
 • Her kural tüm ziyaretçiler tarafından uyulmalıdır.

pozitif yorumlar

Neredeyse kulüp Ray Hemen Arena, arkadaşları ya da aile ile mutlu heyecanlı eğlence için gelen tüm insanlar, bantları favori sanatçıların konser veya performansının keyfini.

ziyaretçilerin bir çok geniş ses ve ışık memnun, ancak bazı bu iki faktör temel olanlar belirli bir günde kamusal etkinliklerde gitmek için tavsiye edilir. Ayrıca, çok sayıda onlar duygulara teslim edebilmek ve tam eğlenceli idi büyük dans, akla geldi!

Ayrıca, çalışanlar, kulüp yönetimi, kibar insanlar, tüm kulüp kira kaydetti. Burada birçok mükemmel kapsamlı kutlamalar ve hatta düğün bir tutmak.

giriş Gard olarak suçluların ve buyanyaschimi insanlarla törene vermedi. Sıranın huzurlu günler içinde pratik olarak görülmez. iki bardan aralığı herkesin zevkinize göre bir şeyler bulacaksınız, yeterince zengindir. Ayrıca, çubuk harika bir ses geliyor. Dolayısıyla mükemmel görünür konser gece kulübünde düzenlenmektedir edilir.

negatif yorum

Negatif geri besleme, tabii ki, mevcut olmakla birlikte bunların sayısı da duruma göre değişir. kulüp sadece iç boya ve nem kokuyordu açılan zaman Sonuçta, sırasıyla negatif geri besleme çok daha fazla oldu. fakir organizasyon da mevcut olduğunu, ancak birkaç yıl içinde durum geliştirdi.

Örneğin, birkaç büyük konser sonrasında ezmek ile ilgili olumsuz değerlendirme çok aldı. ziyaretçiler konser yarısı için çok geç, dolaba uzun ceket geçemedim. Aynı durum misafirler eşyalarımı almak için gerekli gösterisi, bitiminden sonra meydana geldi.

Bazı insanlar, kötü koruma davranılır bir bilet olmasına rağmen kulüp kaçırmadık iddia ettiler. Ancak tanıklar ziyaretçiler böylece büyük bir sıra bekleyen neden ovada bir skandala yaratarak, şiddet saldırganlık göstermezler, onlar bir şey söyleme söyledi. o kulübün tüm kuralları bilmek ve onlar ihlal edildiğinde sonuçları için hazırlanacak önemlidir çünkü öyle.

Bazı misafirler kulübe girişinde dönüş hakkında ve adres bilinen sanatçı veya grubun soyunma odasında şikayet etti. Biz önceden bilet almak öneriyoruz. Aynı zamanda ziyarette ve kulüp Ray Hemen Arena gibi bir yerde, yorum, çeşitlidir sadece iki tuvalet, Dumanlı orada olmasından memnun değildir. Bu adamlardan biri, ve diğer - kadın. kulüp 3.500 kişi çok sert tuvalete varsa oraya.

Ayrıca kayda değer gardırop konukların çoğu şaşırtan bir ücret olmasıdır. insanlar, dans sıkılıyorum Ve bazen sadece hiçbir yerde oturmak ve dinlenmek için. Bazı göz koruması için düşmemeye umuduyla katta oturmak zorunda.

mükemmel kalitede yaklaşık 300 ruble maliyeti bira olmadığı için her iki barlar fiyatları, en iyi değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.