Ev ve AileBayram

Nasıl bir programcı için bir hediye seçmek için?

acele Yeni Yıl köşeyi ve ondan sonra daha birçok tatil karşılamak ve sıradışı hediyeler ve yeni sürprizler ile bizi memnun etmek. Hayat çok heyecan verici ve bazen sen istediğini değil almak eğlenceli ve bize yakın insanlar sevmiyorum çünkü değil. Aslında, onlar sadece bizim tercihlerini biliyorum, bu yüzden onlar gibi bir hediye seçmeyin. arkadaşlarınız arasında bir oyun tutkunu ya inek varsa biz programcı için bir hediye hazırlamak için nasıl anlamaya çalışacağız çünkü bugün, o zaman bu makale, sizin için yararlı olacaktır. Ve sadece bir şey almak ve o ille onu seviyordu ki bunu öğretmez.

bilgisayar uzmanları kimlerdir?

Tabii ki, arkadaşınız için en uygun olanı hediye kesin bilmek, sen programcı kendini sorabilirsiniz. Ancak bu durumda sürpriz başarılı olmak mümkün değildir. Bu en arkadaşınız memnun edecektir şey düşünmeye en iyisidir. Bilgisayar uzmanları da bu sistem yöneticileri ve oyuncular ve programcılar ve hatta hacker, farklı bir uçuş olduğu unutulmamalıdır. Yani, ilk iş bulmak - Bu tabakalar arası arkadaşınızı ilgilendiren bir şeydir. Gamer - oyunlar çeşitli oynamayı seven bir adam, programcının program derleme olmuştur ve sistem yöneticisi bilgisayarın bireysel bileşenlerinin koordineli çalışması sorumludur, ancak, hepsi bir arada, modern bilgi teknolojilerinin bir aşk tarafından birleşmiş.

Ne programcı vermek?

Sistem yöneticisi veya oyun kesinlikle onun işi daha etkili ve tutarlı hale getirecek herhangi bir şey takdir edecektir. Pahalı olarak olabilir oyun dizüstü ve kullanışlı bir mouse pad. farklı konfigürasyonlarda, renk ve fiyat aralıklarında olduğu gibi, son sürüm bilgisayar, hiçbir üyesinin için uygun olduğunu belirtmekte fayda vardır. Böyle bir hediye ile onun sahibinin sosyal statüsünü vurgulamak ve onun gerçek kişiliğini ifade etmek mümkündür. paspaslar üzerinde fiyat birkaç bin ruble elli arasında değişir ve bunlardan çünkü programcı, oyun veya korsan için en iyi hediye bulmak mümkündür.

Fare - en iyi hediye ... ve sadece kediler için

Eğer programcı hediye bir fare seçmek karar verirseniz, bu onun mesleki silahtır çünkü bir oyun, özel bir seçenek ihtiyacı olduğunu unutmayın. Öncelikle dikkat etmelidir çözünürlük yanıtının ve hız yanı sıra tuş takımında dikkate belirli düğmelerin varlığını alıp elinizde ne kadar rahat kontrol edin. Oyun seçenek size üç dört bin mal olacak iken Bu durumda, programcı için iyi bir fare, bir bin ruble hakkında mal olacak. Fareler ayrıca değişik versiyonu mevcuttur, nedenle mizah veya hatırlatıcı ile, örneğin, bir programcı hediye için en iyi seçeneği mümkündür.

"Claudia", flash kart veya hub?

Hakkında klavye bilgisayar bilimciler bunların her kıskançlıkla yabancılardan hain tecavüz onun "kız arkadaşı" korur, bu arada, efsaneyi yazabilirsiniz. "Tricked Claudia" - herhangi düzey programcı en büyük bir hediye, bu nedenle bu seçeneği kalıyorum - ne duruyorsunuz! Eğer hediye USB flash sürücü veya bir hub tercih Ancak, değil umutsuzluk - hediye de masa hırslı programlayıcıda haklı yerini bulacaktır Elli birinci üst üste olsa bile. programcı için böyle bir hediye yapılandırmasına bağlı olarak size beş yüz bin ile on rubleye mal olacak. Eğer çok daha büyük bir miktar harcama karar verirseniz, o zaman bilgisayar "modding" dikkat, yani benzersiz gövde, aydınlatma ile fanlar, ve diğer özelliklerin bilgisayarı alışılmadık orijinal bir görünüm verir.

Belki saat veya bunu satın almaya karar terlik alışılmadık şekli? Fark etmez! onun da bir adamdır ve hiçbir şey insan kendisine yabancı olduğunu unutmayın, bir hediye olarak inek ne seçsin!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.