Sanat ve EğlenceMüzik

Lena Katina: "Tatu" grubunun eski üyesi bir Biyografisi

Lena Katina - düet "Tatu" kırmızı saçlı kız. Son yıllarda, nadiren onun adı pek baskı belirtilen, televizyonda görünür. Bu çeşitli dedikodulara yol açmaktadır. biyografisi ve kişisel yaşam Leny Katinoy hakkında doğru bilgi almak ister misiniz? Sonra makale okumak tavsiye ederiz.

Lena Katina: biyografi, çocukluk çağı

O Moskova'da 4 Ekim 1984 tarihinde doğdu. Bizim kahraman yaratıcı ve entelektüel ailede büyüdü. Babası Sergey Katin, profesyonel müzisyen. Halen birçok pop yıldızları için bir kompozisyon yazdı. Elena müzik yeteneği ve mükemmel bir kulağa miras onu itibaren belki de öyleydi.

Baba kızının onun izinden hayal etmişti. Sonuç olarak, şekilde olmamıştı. Zaten 4 yıl Lena Katina müzik okula başladı. Onun piyano sınıfında kaydetti. kız hemen bu araçlar ile aşık oldu.

2 yıl sonra Lena çocuk topluluğu "Cadde" aldı. Sonra o denilen ekibine gitti "Çabuk." Lazarevym Serezhey ve Topalovym Vladom - İşte Yuley Volkovoy ve gelecekteki solist ikilisi SMASH araya geldi.

14 yaşındayken, Lena grubu "Fidget" bıraktı. O yaratıcı faaliyetin gelişmesini ilerletmek istedi. Ve bu proje çerçevesinde mümkün olmamıştır.

"Tatu"

1998 yılında, Lena ticari sese stüdyoya davet edildi. Yönetmen Ivan Shapovalov kızla işbirliğiyle memnun etti. Onun vokal becerileri övdü. Shapovalova değil aksine diğer bir grup oluşturmak için bir fikrim var.

Yaklaşık bir yıl sonra besteci A. Voitinskiy ile Katina yapımcı tanıtıldı. İki şarkı yazarıdır - "Yugoslavya" "neden söyle" ve. Başlangıçta Helen kendini bu şarkıları seslendirecek varsayılmıştır. Ama bir noktada Shapovalov düet yapmaya karar verdik. Julia Volkova ikinci solist olarak davet edildi. Kızlar uzun zamandır birbirimizi tanıyoruz. Böylece hızlı bir şekilde çalıştı. Efsanevi şarkısı "Aklımı kaybettim" Aynı dönemde kaydedildi. Daha sonra bu parça için klip geldi. O söylenti ve spekülasyonlar bir sürü üretti. Sonuçta, ekran genç kız (esmer ve kızıl saçlı) aşkı temsil etti.

şarkısıyla grubu "Tatu" Ben de sadece Rusya, fakat Avrupa kazandı "Ben aklımı kaybettim". Yaramaz kız büyük konserler verdi. seyirci onunla birlikte seslendirdi ve çeşitli iltifatlar bağırarak.

2000'lerin başında, "Tattoo" dan kızlar gerçek süperstar oldu. Bunlar, birkaç albüm çıkardı bir düzine klipler rol aldı ve konserler yüzlerce verdi. Bu görünmek Lena Katina ve Yulia Volkova uzun yaratıcılıklarını memnun etmek olacaktır olacaktır. Ama 2009 yılında, yapımcı Shapovalov grubunun parçalanması açıkladı. Bu kararın nedeni solistler arasında ortaya çıkan yanlış anlama oldu. kızlar her projede kendi yenilikleri yapmak istedi. Sonuç olarak, onlar uzlaşmaya varamadı.

Yalnız kariyer

Lena Katina yaratıcılık ile ilgili pek çok tava vardı. 2012 2009 döneminde, o birkaç şarkı kaydedildi. Shot gibi şarkılar, Melodi ve asla unut hit haline gelir. Bizim kahraman Rusya'da değil, aynı zamanda ABD ve Doğu Avrupa'da sadece konserler verdi. Çeşitli zamanlarda, Katina Meksika ve Amerikan sanatçılarla çalıştı. Onu orada arkadaşları ve başarılı yurtdışı üreticiler arasında.

Bugün Elena pek sahneyi girer ve yeni şarkılar kaydetmiyor. kız oldukça farklı kaygılar olduğunu. Biz neyiz? Sen anlayacaktır aşağıdaki bilgileri inceledikten sonra.

Lena Katina: biyografi, kişisel yaşam

Uzun bir süre bizim kahraman erkeklerle şanslı değildi. Hayatı fırtınalı aşkları, ama onlar ciddi bir ilişki ve evlilik geçmezler. Bir kız aile ve çocukların hayal ediyor.

Sadece 2012 Lena Katina (fotoğraf. Above bakınız) hayallerindeki adamla tanıştım itiraf oldu. Onun seçim Sloven müzisyen Sasho Kuzmanovic oldu. Adam ve birkaç yıl için bir sivil evlilik yaşamış kız. Ağustos 2013'te onlar ilişki yasal. Slovenya'da - Rusya'da ve diğer - bir: iki düğün vardı.

Yakında, taraftarlar bant "Tatu" eski bir üyesi bebek için beklediğini öğrendik. Mayıs 2015'te Lena Katina ve kocası anne oldu. İskender'in oğlu - onların ilk doğan doğdu. Önümüzdeki 2-3 yıl içinde, çiftin ikinci çocuğu (tercihen bir kız) sahip olmak istiyorum.

Sonuç olarak

Şimdi o doğmadan nerede biliyor ki incelenen ve kiminle Lena Katina yaşamak. Fotoğraf kızıl saçlı güzellik de makalede sunulmuştur. Biz yaratıcılık ve sakin bir aile mutluluk içinde bu harika şarkıcı adımlar diliyoruz!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.