Sanat ve EğlenceLiteratür

"Sadık Kurşun Asker": işin bir özet. İnsan kader cilveleri

hikayeleri metinler yine de iyi çocuk bir şey gibi görünüyor. Sadece bir kişinin büyüdüğü yaşından itibaren, o masallar felsefi ve derin değil gerçekten çocuk eserleri ve çok yetişkin, yapmak gibi görür. Tabii ki, çok önemli, bu dava veya bu hikaye edilir. Bugün, "Sadık Kurşun Asker" iş bahsedeceğiz. okuyucunun Özeti bu makalede onu bekliyor.

"Yanlış" Kurşun Asker

Hikaye (eğer giriş yazarı ihmal varsa) gerçeği ile başlar, zengin bir aileden çocuk kalay askerlerle bir doğum günü kutusu verir. Orada sadece 25. vardır Ve geçen biraz şanssız yeterli kalay ve bu yüzden bir tek bacaklı aldık. yazar bırakır bile bu yetersiz açıklama, okuyucu asker çünkü onun farklı olmanın çok üzgün olduğunu anlar. Ve sonra, bak şu işe! Odada o bir balerin gök güzelliğini görür. Melek, bir dansçı. Ve şaşırtıcı, aynı zamanda tek ayak üzerinde duruyor.

İşte işin "Sadık Kurşun Asker" (kısa içerik - bizim ilgi odağı) hikayesini kesmek gereklidir ve de ki: balerin, elbette, tek bacaklı değildi, bu yüzden onun diğer bacak kaldırdı, o asker bunu fark etmedi.

Servisci masada bir enfiye kutusu arkasında saklanma ve kızın arkasında saklandığı yerden izledi. O, onu görmemişti onun hevesle izledim de onun arkasında bulunuyor. insanlar uyurken Geceleri, oyuncak neşeli olmaya başladı. Sadece iki hareket etmeyin - bir asker ve bir balerin.

Grim kehanet trol

Aniden tütün tutun vermedi hayatımda, fırlayıp o olduğunu podnachivat asker trol başladı asla-box, onlar böyle güzel balerin için çok iyi değil derler. Askeri dinlemedi. Sonra onu olmamış korkunç aşk şeyle o sabah tehdit Troll. Ürün "Sadık Kurşun Asker" okuyucu kalbi durur (özet, umuyoruz, bu his verir) Bu noktada, kendini soruyor: "Ne kötü asker ne olacak?"

Çile kurşun asker

Sabah çocuk asker bulundu ve pencerenin üzerine koydu. Bu yanlışlıkla açıldı ve asker düştü. Bu bilinmemektedir, bu trol ya da değil karışmıştı. hemşire ile Boy sokağa koştu, ama aradığınız ne kadar olursa olsun bulunamadı. Bu arada, yağmur başladı. Hayır, hatta bir duş. oğlan gitmişti. Diğer sokak çocukları cesur bir teneke bulundu ve onu izin (o aklın varlığını kaybetmedi tüm bu süre içinde olduğu için) kağıt tekne oluk boyunca. Şu anda çocuklar mutlu alkışlar ve çığlıklar. Aynı iş "Kurşun Asker" (kısa yavaşça nihai içeriğe hamle) Kahraman hoşuna gitmedi. Onu oluk için - bir nehirdir, ve nehir şelale başlığı oldu - Büyük Kanal. Buna ek olarak, o yolda bir sıçan bir araya geldi. O nedense, pasaport veya geçiş için sordum ama suyun hızlı akışı dişlek askerden süpürülüp. Gemi batmaya başladı ve asker onunla. Sonra karanlık onu yuttu, ama değildi ölüm, ancak balık sadece göbek oldu.

hayatın iniş çıkışlar

Sonra, noktalı çizgi yola çıktı. Asker balık aşçı karnından çıkardı. Balık, tabii ki, mutfağa sonra yakalanıp pazara edildi ve. Ve inanılmaz bir şey: gezgin aynı evde idi. Aynı yerde yerleştirildi. Ancak, cesur sevinç kısa sürdü. Evin (küçük çocuk) vardı çocukların biri onu kaldırdı ve soba içine attı. Tabii ki, bu bir devle kışkırttığı, ama bu yardımcı olmuyor.

tahmin edilmesi kolay, üzerinde kahraman ne oldu - bu eridi. Dikkat çekici Andersen sahneyi tarif eder. "Sadık Kurşun Asker" - bu küçük, özellikle çünkü sadece kendi bütünlüğü içinde okunması gereken bir eser. Ama yazarın en dramatik anı son bırakır.

Rüzgarın ani bora uyarak Balerin, bir kahraman için soba gönderdi. Aşıklar birlikte yok (şimdi söylemeliyim ki). Belki asker korkmuyordu ve sevgili yanında ölmek zarar vermez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.