Spor ve SağlıkAtletizm

Nerede 2018 Olimpiyatları olacak? Gelecek yaz ve kış Olimpiyatları (2018)

Nerede Olimpiyatları sonraki bir ateş yanar? için Asya merkez Will spor etkinliği? Bunlar herkesin cevap almak istediği sorulardır. Güney Kore, Olimpiyatlar 2018 yıl - bu bileşenler ilginç bir çok şey vaat tek bir birim, halinde birleştirilir.

entrika

Daha yakın zamanlarda Soçi Kış Olimpiyatları'nın kapanış oldu. İniş çıkışlarla sevinç ve kesik umutlar arkasında. Hayat sadece durduğu yerde durmuyor. Rus organizatörleri rahatlamış ve aksine, sonra tekrar Pyeongchang, bir de hak ettiği geri kalanı için gitti olsaydı, hazırlanması çalışmaları yeni başlıyor. Nasıl eylem hazırlanmasını koordine etmek? Büyük değişiklikler Rus futbol altyapısını beklenen nedir? Yeni stadyumlar ve yönlendirilen kayak pistleri inşa edecek? Ne, Karnaval yanında 2016 yılında Brezilya ile bizi memnun edecek? Birçok yeni umutları ve iş gezegen seviye yarışmalar için insanlık hazırlık yüzleşir. Onları ortadan kaldırmaya hazırlıklı mısınız? Olimpiyat tesislerinin inşaatı - herhangi bir ülke için ciddi bir test. talepleri büyükse çubuk yüksek. Sen yarım duramazsınız. Nasıl hazırlıkları organizatörleri karşılaştığı zorluklar vardır? Anlamaya çalış.

neden Pyeongchang

Sadece üçüncü denemesinde, Güney Kore istenilen sonucu elde etti. Önceki uygulamaların başarısızlıkla sonuçlandı ve zafer Vancouver ve Soçi kutlandı. Son olarak, bütün dünya olacak Olimpiyat 2018'i öğrendik. düzenleme komitesi Başkanı Kim Chzhin Sung atandı. Soçi Olimpiyat görevli altyapı yönetimi yöntemlerini inceledi ve Rus meslektaşlarının deneyim benimsemek.

Biz Güney Kore hakkında ne biliyoruz? Bu Asya ülkesi hızla gelişmektedir. Bugüne kadar, spor altyapısı mükemmel kayak ve spor tesisleri olduğunu. Bu büyük ölçüde Oyunlar için hazırlık kolaylaştırır. Benzersiz iklim üzerinde sporcu ve canlılık ve sağlık bir ücret almak ve izin verir. Temiz dağ havası yeni Olimpiyat rekorlar kırıyor katkıda bulunacaktır. Bölge bir dağ ve kıyı kümelere bölünmüştür. Aralarındaki iletişim trenler yardımıyla muhafaza edilecektir. ülkedeki spor tesislerine ek olarak misafirler tarafından takdir edilecektir birçok konumlar vardır. Güney Kore, 2018 yılında Olimpiyatları - Asya ülkesi daha dünya toplumda güçlendirecektir sağlayacak kader olayı. Bu nedenle, Pyeongchang ve 2018 yılında konak Kış Olimpiyat Oyunları'nın onurlu rolü üzerinde seçildi.

Ne zaman ve nerede olacak Yaz Olimpiyatları

zaman ve nerede 2018 yılında yaz Olimpiyatı olacak kimse bilmiyor Olimpiyat Oyunları arasındaki zaman aralığı nedeniyle - 4 yıl. Bir sonraki ilk Londra 2012 mekanda büyük spor karşılaşması sonrasında Güney Amerika oldu. Ülke karnavallar ve eğlence - Brezilya - 2016 yazında dünyanın her yerinden gelen ziyaretçilerin buluşacak. Hazırlık zorlanmadan değildi. En büyük sorun ulaşım olacaktır. Peyzaj özellikleri için hızlı hareketini sınırlayan Olimpiyat Parkı. Brezilyalılar gösteriyi ziyaret etmeye gereken süreyi en aza indirmek için, yeni bir metro hattı da açtığını. Bu görev metro hatlarının döşenmesi tek parça granit kırmaya olması nedeniyle karmaşık hale gelir. Yeni dalına ek olarak, mesajı yeni otobüs güzergahları pahasına muhafaza edilecektir. açılış ve yeterince eskimiş kapatılması için bir arena haline gelmelidir Stadı "Maracana". Şimdi tam bir yeniden yapılanma gerçekleştirilmektedir. Ayrıca yeni bir hayat illumined ve veledromun gerekir. Organizatörler Olimpiyat tüm gereklilikleri ile uyumlu hale getirmek için söz veriyorum. Ve burada 2020 yılında Olimpiyat Oyunları için mekan yine Asya olacaktır. Tokyo - şehir fanlar bekliyor. Olimpiyatlar 2018 yılında düzenlenecek olan PyeongChang, ülke yeni teknolojiler, Japonya aksine, herkesin bir araya gelecek olimpiyatların.

Futbol görev 2018

Herkes ne kadar eğlence bilir ve pozitif duygular Olimpiyatları sunabilir. FIFA 2018 Rusya'da Dünya Kupası tarafından işaretlenecektir. Bildiğiniz gibi FIFA Dünya Kupası, eğlence için aşağı değildir. Bu olayın coğrafyası, büyüklüğü ile etkileyicidir. Futbol savaşı olacak Moskova ve St. Petersburg ve Kazan ve Yekaterinburg hem. kadar 2018 olsa 4 yıl daha hazırlıklar hızla gidiyor. şehirlerde arenalar Spor güç durumdaki farklı aşamalarında bulunmaktadır. Luzhniki stadyumun için tamamen yeni bir konsept geliştirdi. Petersburg ise, inşaat zaten sürüyor. Bazı şehirlerde, hazırlık hazırlanması seviyesinde olduğunu. Mimarlar dikkate her bölgenin özelliklerini alır. Biz diğer nesneler, ulaşım olanakları Araziyi, mesafeyi düşünün. Örneğin, St. Petersburg, stadyum adada olacak. Buna göre, ilginç ve sıra dışı adres taşıma sorunları için ihtiyaç vardır.

fon

Fon işletim bütçesi (FIFA organizasyon komitesinin) pahasına sağlanacaktır. aslan payına dayanmaktadır İkinci bileşen, ev sahibi ülke tarafından tahsis edilen kaynaklardır. Bu yatırımcılardan fon içerir. Hatta 11 bölümden oluşan özel bir bütçe programını yarattı. Organizatörler ülkeye bir hayranları için ücretsiz binmek, hem de vizesiz giriş söz. Rusya bir kez daha Soçi sonra böyle olayların organizasyonun yüksek seviyesini gösterir. Rusya'da FIFA Dünya Kupası Olimpiyatları-2018 olacak Pyeongchang, muhteşem spor olaylarının devamı niteliğinde olacaktır. Bu rekabetin böyle bir seviyede olduğu bir sır değil - önemli bir görev. Organizasyon Komitesi Alexey Sorokin Genel Müdürü Rusya "mükemmel" olarak bu onurlu görev ile başa emin olabilirsiniz. hazırlanması için komite 48 kişiyi kapsamaktadır. 2018 By sayıları 2.000'e artmalıdır.

umutları

Hiçbir şey spor için hazırlamak için ortak çaba olarak, insanları getiriyor. Bir sonraki Yaz Olimpiyatları düzenlenecek Brezilya, 2016 yılında; 2018 - Dünya Kupası için bekliyor Rusya'da; ve 2018 - hepsi aynı sorunlar hakkında endişe - savaşlar kayakçılar ve biathletes içinde shlestnutsya, Güney Kore, içinde. Aralarında Baş - inşaatın zamanında tamamlanması. Pyeongchang tamamlanmak üzeredir projeleri 6 yeni spor tesisleri bulunmaktadır. Altyapı inşaatı çoktan başladı. yarışmalar kros kayağı, Biatlon, kızak, kızağı, iskelet yapılacaktır Mountain Resort Alpensia Resort, her zaman yüksek hizmet düzeyi vardı. Farklı düzeylerde 6 kayak pistleri vardır. dalış Gemide gelecek inanılmaz bir görünüm sunuyor Olimpiyat Köyü. Hven parkında, Olimpiyat Oyunları'nın açılış ve kapanış için planlanmış. slalomda Yarışmalar Enhepene yapılacaktır. Buna ek olarak, tüm taraftarlar kış sporları müzeyi ziyaret etmek mümkün olacak.

karmaşa

Brezilya'da, zorluk tercih şantiye ile ortaya çıktı. Yerel sakinler evlerine ve yeniden yerleşim apartman binanın yıkılması karşıyız. oyunlardan sonra en son teknoloji ile inşa edilen Olimpiyat alanı, şehrin en iyi ve en güzel yerlerden biri olacağı Mimarlar ve organizatörleri zor insanları ikna etmek yönetmek olabilir. Buna ek olarak, yerel halk yeni işler olacak. Mühendisler arıtma tesislerinin organizasyonu gelecek tesislerin bünyesindeki inşaat ile yaşıyorlar. Son yıllarda, bir multi-milyon metropolün ekolojik durumu önemli ölçüde kötüleşti. kürek ve içinde yarışmalar olacak bir yer yelken, önemsiz lagün denir. Ekrandaki bu cennet köşesinin dönüşümü marifet ve profesyonellik gerektirir. Yeni tesislerin inşası için büyük katkı Olimpiyat Komitesi dünya çapında ortakları getirmek. Bir örnek firma DOW olduğunu. spor altyapı uzmanları inşası için yenilikçi teknoloji Tanıtımı bir masal dönüşür. Savaş 7 kış sporları ve bunların varyantları yer alacak 2018, Asya Olimpiyatları, istisna değildir.

sonuçlar

Ne olursa olsun spor şu ya da bu kişiyi tercih ederim. Yaz ya da kış Olimpiyatları bu tür Olacak. Ya da belki bir sonraki Dünya Kupası'nda oyuncuların sıcak savaş. Olimpiyatları-2018 veya 2020 Herkes görecek böyle yarışmalar öncelikle insanları birleştirmek için ortak çabaları birleştirmeyi, birbirlerinden öğrenirler amaçlanan anlar nerede. Bütün ülkelerin Çocuklar yeni stadyum arıyor olacak. Belki de bu yeni Olimpiyat şampiyonları burada büyüyecek olduğunu. Ve onlar altın harfler efsanevi yıllıklarında yeni isimler girmek olacaktır. Ben zafer hepsi diliyorum istiyorum - herkes Olimpiyat Oyunları'nın ünlü sloganı bilmesine rağmen "bölümünü Önemli olan değil, önemli kazanmaktır"!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.