Spor ve SağlıkAtletizm

Şekil patenci Julia Lipnitskaya - Rus spor umut

Soçi 2014. Kış Olimpiyatları. ilahi kitle: "Yu-la, la-Yu". pisti küçük, kırılgan kız gider. Salon durur. müzik ve seyirci açın saatler patenci Julia Lipnitskaya birbiri ardına karmaşık bir rakam gerçekleştirir bakmıyor ...

aile

Lipnitskaya Yuliya Vyacheslavovna Yekaterinburg, 5 Haziran 1998'de doğdu. kız doğmadan önce Evli yaşam anne dağıldı. Gelecekteki şampiyon Daniel, annesi hamileyken, onun gelecekteki kocası askere alındı. Nerede ailesine dönmedi. Genç kadın için bütün enerjilerini öncelikli kızının eğitimine.

Ailenin arkadaş ve tanıdıklar anlatmak için nasıl Daniel kolay kendi ayakları üzerinde bir kızı yükseltmek için kendi verilmez. Birkaç işlerde çalışmak ve hatta kışın piyasaya dondurmak zorunda kaldı. Bu arada, Julie anneler soyadı olduğunu.

Julia çok aktif, huzursuz kız büyüdü. İlk paten onun silindir idi. Bunlardan, o bahçede kesti. sadece onun kalbine tutarak Komşular - çok küçük ve böylece korkusuz. kızı olağanüstü yeteneklerini gösterdiğini görünce, annem "Locomotive" SDYUSSHOR götürdüm. Julia sadece 4 yaşındaydı.

ilk adımlar

İlk antrenörler genç Lipnitskaya Elena Marina Levkovets Wojciechowska hemen pateni anlamaya kızların kabiliyetini kaydetti. plastik ve zarif kızların doğuştan esneklik gelecekte başarının anahtarı haline gelir. Yekaterinburg patenci olarak Julia Lipnitskaya sporun daha da geliştirilmesi için iyi bir zemin elde etti. Anne kızı kuvvetle onun çabalar desteklenir. Hatta Buz Sarayı'na yakın bir daire buldum.

Eğitimin Altı yıl sonra Julia sporda büyük bir umut açtı. tam olarak ortaya kızlar yetenek için Ekaterinburg teknik direktörleri Moskova'ya hareket etmek anne tavsiye etti. Bir daire, bir işi, arkadaş ve aile - Daniel memleketi her şey vardı. Ama Lipnitskaya Sr o biraz ailesi olduğunu tüm satılan ve umutsuz bir hareket yaptı - sermayeye kızıyla birlikte taşındı.

spor kariyerinin Başlangıç

Moskova'da, 2008 yılında, tam kariyer Lipnitskaya geliştirmeye başladı. Julia Efsanevi koç ETERI Grigorevne Tutberidze lazım Moskova SDYUSSHOR sayısı 37. aktarıldı.

O incelenmek üzere bana geldiğinde "Julia'yı, hatırlıyorum. Her koç çalışmak malzemenin aramaktadır. Ama ayrı malzeme veliler de önemlidir, olmaz, "- koç söyledi. Eteri Tutberidze "uygun anne" Daniela Leonidovna çağırır ve Julia başarısı dikkat çekiyor - bu annesinin bir erdemidir. Annem her zaman kızını destekledi. Julia performans kazanmak için ayarlar önce. zamanda - podyumda şampiyon hayranıyım.

Inişler ve çıkışlar

Zaten 2010 yılında, Rus şampiyonası sonrasında Julia yarışmanın beş liderlerinden biridir. Polonya'da Grand Prix'inde İtalya ve Kanada'da yarışmalarda - 2011-2012 sezonu onunla galibiyet serisini getiriyor. Sonraki - dünya şampiyonasında Rus şampiyonluk ve altın para.

Ertesi sezon yeni zaferlere ve ciddi yaralanma ile kutlandı. 2012 yılında, Julia çene ve beyin sarsıntısı kesti ve bu nedenle Grand Prix finalinde gerçekleştiremedi. Bu nedenle, Yulii Lipnitskoy pateni Rus şampiyonasında yer almadı. Travma sonrası toparlanma kolay değildi. rehabilitasyon sonrası Konuşma nispeten zayıf olmuştur. O Rusya'nın şampiyonada ilk üçe girmeyi vermedi. Ama sonra ödüllü yerlerde sırasında yeniden başlatılacaktır.

Güç nihayet 2014 yılı sonunda restore. Deneyimli rakiplerini yenerek Avrupa Şampiyonası zaferi Julia Lipnitskaya olur. Soçi'de Olimpiyat - Yeni bir meydan okuma ve genç patenci kariyerinin sonraki aşaması.

2014 Kış Olimpiyatları

Kış Olimpiyatları. Şekil patinaj. Yuliya Lipnitskaya Rusya takımdır. Julia vakarla hareket ve maksimum puanları zafer getirdi. patenci sırasında pateni en karmaşık dahil neredeyse mükemmel yedi yedi dışına üyelerini idam etti.

Plushenko kendisinin Lipnitskaya ile tanışıklığı gurur duyduğunu itiraf etti. Genç şampiyon deha denir ve koyar şimdi diğer patenciler için bir örnektir. Ancak, çok Olimpiyatları'nda yaptığı performansından memnun destek vermekteyiz. Ve bu onun sportif karakterini gösterir. O sürekli mükemmellik sanat için çaba göstermektedir.

zaferinden sonra

Kariyer Julia Lipnitskaya onun yolunda karşılaştığı zorluklara rağmen, yukarı çıkmak devam ediyor. Sırasında ergenlik, bir kız bile sporu bırakmak düşündü. Organizma patenci kadar çabuk Julia hep bu değişikliklerden yeniden olamayacağı, büyüdü ve değişti. Destek anne ve koç yanı sıra Olimpiyat şevk zorlukları aşmak için yardımcı geçiş yaşı. Hormonal patlama da kilo problemleri yol açtı. Şekil patenci Julia Lipnitskaya hızla karmaşık unsurları yerine getirirken zorluk neden fazladan kilo, kazanıyor. Biz sadık zorunda sıkı bir diyet. Neredeyse hiçbir şey Julia lif dışında yarıştan önce yemek.

Julia Lipnitskaya hakkında ilginç gerçekler

Geçen yıl, Julia Lipnitskaya Time dergisine kapak yüzü oldu. Ve bir kez onun iki versiyonu - Avrupa ve Asya.

performansları patenci için Koreograf programlar - Ilya Averbukh ve Nikolai Morozov.

2014 yılından beri Lipnitskaya Yuliya Vyacheslavovna - Rusya Spor Usta Onurlu.

Patenci Kış genç şampiyonu olarak kabul edilir Olimpiyatları. Altın madalya o 15 yıl içinde kazandı.

Soçi'de Kış Olimpiyatları, Rusya Devlet Başkanı Putin, Yulia ayakta alkışladı.

Olimpiyatlar patenci bir performans gösterdikten sonra Julia Lipnitskaya onun Twitter hesabı donduruldu edildiğini kadar popüler hale gelmiştir. abone sayısı katlanarak büyüdü ve sistem bir kabul edilir "sarma".

Yulin hobileri - çapraz bulmaca. Başka bir kız çizmek ve atlar hakkında sadece deli seviyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.