GüzellikCilt bakımı

Cryospray

gövde üzerinde soğuk maruz kalmak doğal uygun dozlarda, insan yeterli yararlı etkileri vardır. Bu gerçek bizim uzak ataları tarafından da fark edilmiştir. aslında, dinçlik, çeşitli hastalıkların tedavisini yeniden ve için, sertleşme, hekimler uzun soğuk iyileştirici özellikleri onu kullanılmıştır. Modern kozmetoloji da bu fikre bağlı kalırlar. Buna göre, en ilgili ve ileri teknoloji biri bugün yaygın olarak sıvı azot ile kriyoterapi kozmetikte kullanılır.

İnsan vücudunun, kan dolaşımı, metabolizmayı ve sonunda uzun süre güzellik, gençlik ve sağlık korumak için izin birçok diğer süreçleri düzenleyen gerekli hormonların oluşumunu geliştirmeye aktif etkinin stres yaşamasına neden olmaktadır yapay soğuk ait Aranan kriyoterapi tedavisi.

Modern kriyoterapi sıvı azot uzman çeşitli prosedürler kullanılarak azot, - araçlar (kadar - 150-160 °), ultra-düşük sıcaklık darbe hava veya inert gaz. Böyle "şok terapi" sonuçları olduğunu, çünkü onun sonuçlarını isabet sinir sisteminin güçlendirilmesi ve kas tonusu ve kan dolaşımı hızlandırma, hem de kan damarlarının saflaştırılması ve gelişmiş metabolizmayı geri yükleyin.

sıvı nitrojen ile Kriyoterapi aşağıdaki türlerden oluşmaktadır:

  • Toplam - uygulanması özel bir soğuk odasını, insan derisi 0 dereceye kadar soğutuldu ve bir ısı stresi yaşanıyor gerektirir için. Cryochamber 3 dakikadan daha fazla olamaz. Bu kez, metabolik süreçlerin ve vücut koruma fonksiyonları aktivasyonunu uyarmak için yeterli olandan daha fazla;
  • Yerel - 120-160 ° - gaz halindeki ortam sıcaklıklarında tam ya da kısmi vücut immersiyon varsayar. Tüm uzuvlar ve solunum kriyoterapi sırasında önlemek donma yün çorap ve eldiven yanı sıra korumak için gerekli olduğunu pamuk gazlı bez bandaj. Böyle bir prosedür, tüm vücut üzerinde gençleştirici etkiye sahip olacaktır;
  • Özel - Evde soğuk her türlü kullanımı. Soğutma için en yaygın "araçlar" - soğuk su ve buz. Temel prosedür - bu, soğuk banyo veya duş yanı sıra buz paketleri sarar. Hepsi kas yorgunluğu kurtulmak için yardımcı ve şişme ve cilt tonunu iyileştirir.

Zorunlu durum prosedürü - sıvı nitrojen ile kriyoterapi, sadece bir elektrokardiyogram, doktor fizyoterapist danışma, hem de idrar analizi ve kan içeren bir muayene, sonra yapılabilir.

Bu kozmetik prosedürün ana hedefi - toplam cilt gençleştirme yüz ve boyun üzerinde ince çizgiler, yumuşatma. kriyoterapi ile düzgün yüz, saç ve benzeri üzerinde, vücudunuzun tüm bakabilirim.

sıvı nitrojen ile kriyoterapi, tüm vücut kriyo-odası içinde tam daldırma gerektirir. Bir soğuk tedavi kişi cryomassage kullanımını varsaymaktadır ve daha önce sıvı nitrojen içine daldırılmış tek aplikatör gerektirir. gençleşme Bu yöntem daha sonra saniyeler içinde metabolizmayı ve kan dolaşımı harekete geçirir. bir tedavi cilt sorunlu alanlar sonra aplikatör cildin hızlı hareketler yakmaya başlar. Sonuç olarak, onun yanakları sağlıklı bir parlaklık ve pürüzsüz kırışıklıkların kaplı.

Böylece, son kez kriyoterapi popülaritesi artan kolayca açıklanabilir. ruh için - Sonuçta bu eşsiz tekniği vücut için sadece kozmetik bir tedavi değil, aynı zamanda tıbbi ve sağlık değil. Sıvı azotla Kriyoterapi kadın ve erkek hem de giderek daha fazla dikkat çekmektedir. Eğer bu işlemi yürütmek için karar vermeden önce Ancak, kontrendikasyonlar bir listesini bulmalıyız. Ve bunlar, tabii ki, mevcut.

Yani Kriyoterapi kontraendikasyonları:

  • Mutlak kontrendikasyonlar:

- sinir sistemi, solunum, kalp-damar ve üriner sistem arasında kronik hastalıklar;

- büyük damarların tromboembolik patolojilerin;

- arteriyel patoloji ifade - Raynaud hastalığı, arterit ve vaskülit;

  • Göreceli kontrendikasyonlar:

- enfeksiyon hastalıkları, akut - akut bronşit, grip, böylece SARS ve;

- prosedüre psiko-duygusal hazırlıksız;

- klostrofobiyi;

- kronik ve kan akut hastalıkları.

ancak kendi sağlığına zarar vererek, güzelliğiniz dikkat edin!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.