SağlıkEngelliler

Diz ortezleri - Öneriler

Ortez diz eklemi - sporcular için, ama özellikle kış aylarında birçok kişi için sadece vazgeçilmez şey, güvensiz bu yollarda buz ve hareket.

Tabii ki, yaralanmalardan böyle inşaat tasarruf olmaz, ancak diz burkulma önlemek için güvenilir bir kilit görevi görecek ve hepsi aynı kişi yaralandı eğer vazgeçilmez hale gelir.

Çoğu zaman romatizmal hastalıklar, ortak diz eklemi hastalığı olan kişilerde. Bu durumda, yardım Sabitleme cihazlar, örneğin, diz bantları şeklinde ortezler ve "dizlik" geliyor. Bu ürünü kullanırken,,, inflamasyon belirtileri ağrı sendromları azaltmak diz fleksiyon fonksiyonunu artırabilir.
Vazgeçilmez ortez diz eklemi azaltılmış çalışma diz kapasitesi nedeniyle hastalıktan etkilenen bağlar kötüleşmesi durumuna yaptığı dinamik istikrarsızlık tezahür ve durumlarda.

Ortez - plastik, metal ve kumaşlardan oluşmaktadır ortopedik yapı üretiminde kompleksi. Ağrının yerinin yerini boşaltmak için, telafi, düzeltmek için, düzeltmek için: Aşağıdaki şekilde çalışabilecek Diz ortezleri.

Ortopedik ürünler yaralanma ya da eşlik eden hastalık karmaşıklığına bağlı olarak, katı ve yarı-katı ayrılır. Yani, sabit ortezler çıkıklar, kırıklar, hastalığın akut progresif fazında kullanılan diz eklemi.

Dizlik Genutrain

Ortopedik salonları bugün ortez tasarımları geniş bir yelpazede sunuyoruz, ancak diğer başlıklar arasında iyi bir performans diz eklem üzerindeki ayracı Genutrain.

Ayrıca nem kuyusu kaldırır ve giymek çok rahat süper elastik, nefes alabilen örgü kumaştan, yapılır.

Nedeniyle yan dikişleri, diz kapağının altındaki hiçbir dirsekli sinir demetlerinin. Lastikler hastanın anatomik özelliklerine altında iyi donatılmış. En tasarım, hafif sahip silikon bağlantılara sahiptir.

Yararları ortezler

döküm aksine, ortez giyerek gözlenen değil kas atrofi uzuvların bağıl özgürlüğünü gözlemledi. Dahası, özel tasarımı ve kumaş malzemesi sayesinde yaralanma veya hastalık, masaj yerinde kan dolaşımını artırır ve hızlı iyileşme bir ısınma etkisi yaratır.

Dizlik seçmek mümkün değildir. Nasıl böyle bir durumda seçilir? Yardım dikkate alarak sizin hastalık veya yaralanma özelliklerini gerekli öneriler verecektir sadece hekim, can. Ve sadece mümkün güvenle taşımak ve normal bir yaşam yapmak, diz hareket stabilitesini artırmak, şişme, ağrı hafifletmeye yardımcı, temel tedaviye ek olarak hizmet ortopedik ateller ve bandajlar diz eklemi hastalığı tedavi edemez unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.