Sanat ve EğlenceFilmler

Aktris Svetlana Golovina: biyografi, aile ve film kariyeri

Svetlana Golovin - yetenekli bir oyuncu ve çekici bir kadın. O tiyatro ve filmlerde roller onlarca oynamıştır. 1997 yılında unvanı verildi "Rusya'nın Onurlu oyuncu." Bizim kahraman kariyerini inşa etti öğrenmek ister misiniz? Eğer doğum Svetlany Golovinoy (aktris) yılında ilgileniyor musunuz? Sonra yazının içeriği keşfetmeye başlamak için önerilir.

biyografi

Svetlana Golovin Stavropol'de 1 Ocak 1948'de doğdu. O sıradan Sovyet ailesinin dışındadır. Ailesi teknik meslek üyeleridir.

1954 yılında Dünya birinci sınıfa gitti. Aktif ve gülümseyerek kız diğer çocuklarla ortak bir dil bulmayı başardılar. O, "dört" ve "beş" okudu. Haftada birkaç kez kız Diskolar, resim ve el sanatları katıldı.

14 yaşında, o Stavropol şehrinde bulunan Dram Tiyatrosu, tiyatro-stüdyoda hareket etmeye başladı. Öğretmenler onun parlak kariyerine uçlu. Ve onlar haklıydılar.

öğrenci

Dokuz yıl sonunda Işık müzik okula. Birincisi, o iletkenin bölmesi tam bir yolunu izledi ve sonra onu teorik alındı.

1965 yılında Svetlana Golovina Moskova'ya gitti. Orada, o GITIS belgeleri yayınlandı.

tiyatroda Çalışma

mezun anda istihdam ile hiçbir sorunları GITIS. 1969 yılında, o Leningrad Drama Tiyatrosu ait topluluğu aldı. Gorki. Sahnede bu Golovin kurumları pek çok önde gelen roller oynamıştır. Örneğin, "Eskişehirspor" içinde o Barbarların görüntüye alıştım. Ve oyun "Geçen yaz Chulimsk" içinde o Valentina rolü var.

1975 yılında, Svetlana Rus Dram Tiyatrosu transfer oldu. Tiflis'te olduğunu Griboyedov. Orada neredeyse 6 yıldır kaldı. Sonra bizim kahraman Moskova'ya döndü. 1981 yılından bu yana, Golovin bir oyuncu Drama Tiyatrosu olduğunu. Ermolova. O seviyor ve bir ajans yönetimi ve personeli olarak saygı.

Filmografi

Svetlana Golovina - 1967 yılında sinemada giriş yaptı aktris. Sarışın güzellik filmde Margaret olarak rol aldı "Oder üzerinde Spring." yönetmen genç aktris ile işbirliği ile memnun etti.

1971 ile 1988 döneminde. Bu Svetlana Golovina özelliğine birkaç film çıktı. Bunlar arasında "Dauria", "Bağışla bizi, bahçe" ve "Vasilisa Melentyeva" gibi filmlerdir.

Son yıllarda, aktris televizyon dizisinde rol aldı - "Dasha Vasileva. Özel soruşturma Lover "(2003)," Aile Sırları "(1999)," Kardeşler Dedektifler "(2008) vb.

görünüm

Doğadan Svetlana Golovina tenli ve sarı saçlı. Onun hayatı boyunca pek defalarca görünümü ile denedi. Aktris saç kırmızı renkte boyanmış. Hem kısa hem de uzun saçlı giymiştir. Her iki şekilde Svetlana feminen ve çekici kalmıştır. O diyetler oturmak ve kendinize egzersiz hızını yoktu. tiyatroda ve film çekim çalışmak güç ve enerji çok aldı. Ama bu sanatçının olmadan hayatımı hayal edemiyorum.

Svetlana Golovina, aktris: hayatı seviyorum

Bizim kahraman, herhangi bir kız gibiydi ilk aşk. Svetlana zorlukla 16 yaşındaydı. Onun seçimi biraz büyük oldu. Adam ve kız mümkün olduğunca birbirine fazla zaman harcamak çalıştı. Onlar bir kafede dondurma yeme ve parkta bir bankta otururken öpüşme Kenti dolaşırken. Işık ona o harika masal soktuğun gibiydi. Ancak aşk hikayesi yakında bitti. Adam başka bir şehre gitti. Bizim kahraman öğrenme ve üniversiteye giriş için hazırlanıyor kulpları gelmek.

Onun kişisel yaşam yönetmen ve oyuncu Aleksandrom Tovstonogovym ile Moskova ve aşinalık taşındıktan sonra ayarlandı. Svetlana da onu severdi. O kız için bakım başladı. Sonuç olarak, Alexander kalbini kazanmayı başardı. Akranlar onlara güzel çifti olarak kabul. Yakında Svetlana ve Alexander evlendiler. zafer muhafazakar döndü. Konuklar arasında akrabaları ve gelinin arkadaşları ve damat yanı sıra film ve tiyatro meslektaşları idi.

George ve Basil - Bu evlilikten iki oğlu doğmuştur. Eşler ve kızının görünümü hakkında hayal. Ama kader kendi yolu vardı. 1980'lerin sonlarında, aktörler boşandı. Alexander G. tekrar evlendi ve Yugoslavya'da daimi ikamet taşındı. 1990'ların yılında memleketine dönmüş. yönetmenin ikinci eşi ile de boşanmış. Aralık 2002'de Alexander Tovstonogov gitmişti. Onun ölüm nedeni - felç.

George büyük oğlu, babası gibi bir yönetmen haline geldi. Hayatı trajik Mart 2012'de kısa kesildi. Alexander ve Svetlana (Basil) küçük oğlu bir büyük bilgisayar şirketi için çalışıyor. Annesi ve korunmasına dair tek desteğidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.