ÇirkinlikKendin yap

Ne Monopod ve kendi elleriyle kendi fotoğraflarını çeken-kılmam için nasıl

Selfie'nin-stick - orijinal fotoğrafların oluşturulması için değil, aynı zamanda video geleneksel bir cep telefonu ile kayıt için sadece tasarlanmış popüler bir aksesuar. Monopod ortamının en yakalamak ve görüş açısını artırmak için tasarlanmıştır. Bu cihaz, bağımsız bir şekilde imal edilebilir. Önemli olan yandan gerekli araç ve malzemelerin olması. Peki, nasıl evde kendi elleriyle selfie'si-sopa mı?

aksesuar nedir

Selfie'nin-sopa - harika sanatsal değere sahip fotoğraf çekmek için izin verir dayanıklı plastikten yapılmış bir sap. Bu durumda, teleskopik ilkesini uygulamıştır. Aksesuar birkaç aşamadan oluşmaktadır. Bu monopod uzunluğunu artırmak için ihtiyaç sağlar. Bir yandan kendi fotoğraflarını çeken-stick sitesinde cep telefonunu güvenli sağlayan özel eki ile donatılmıştır. Kural olarak, "Android" temelinde cihazı kullanarak oluşturmak. Öte yandan aksesuar ile kauçuk sapı vardır.

Yukarıdaki dışında, Monopod mobil cihaz kamerayı aktif hale getirmek için izin veren bir düğme ile donatılmıştır. Bu ayrıntı aksesuarın kolun içine yerleştirilmiş. Daha yeni modeller uzaktan kumanda için özel bir anahtar şeklinde özel kartlar var. Yani kendi elleriyle bir selfie'si-sopa zor olmayacaktır nasıl, araç ve gereç seçimi ile başlamalıdır.

işe alacak ne

Nasıl "Android" dayalı telefonu için kendi elleriyle bir selfie'si-kılmam için? İlk olarak, tüm alet ve malzemeleri hazırlamak gerekir. Gerekli aksesuar imalatı için:

  • Matkap ve delin.
  • Saç kurutma makinesi bina.
  • Polipropilen borular. Onun çapı 2 santimetreden daha fazla olmamalıdır.
  • Sabitleme bazlar veya mengene makineleri.
  • Bıçak.
  • sap için kauçuk veya köpük kauçuk.
  • Tutkal tabancası.
  • Cıvata, çamaşır makineleri ve diğer donanım.
  • cep telefonunu tamir için sistem.

Yüzey hazırlığı

Nasıl bu malzemelerin ve aletlerin ellerini selfie'si-sopa yapmak için? İlk olarak, bir polipropilen boru gerektiği bir ucunu ısıtmak. Bu yardımı ile yapılabilir bir inşaat kurutucu. nedeniyle yüksek sıcaklığa maruz bırakılma tüpün ucu, yumuşak olmalıdır. Bu şekilde hazırlanan malzeme bir mengene ve dümdüz olmalıdır.

Bu pozisyonda, tüp soğumasını ve gerekli şekil edinmelisiniz. ön kalıp makinesinden çıkarılır ve daha sonra iyice ısıtılmalıdır. Bu temel Monopod fotoğraf çekmek için en uygunudur istenen açıyı, verecektir. Arch tüp dikkatli olmalıdır. eğim açısı ayrı ayrı seçilir. Gerekli bıçak bakım kenarları düz ve iş parçası yüzeyinden herhangi bir düzensizliği yok için zaman.

Son aşama: ellerinizle bir selfie'si-kılmam için nasıl

vakıf hazır olduğunda, mobil cihaz için kilit yüklemek ve kolu yapmak gerekir. gerekli yapının dar kısmı, bir matkap ile bir delik açmak için. Kilit cıvata ve pulları bağlantı sistemi tarafından takip etti.

İkinci uç doğaçlama Monopod bir yapıştırıcı madde kompozisyonu ile muamele edilmelidir. Bu köpük veya kauçuk kavrama kalmalıdırlar. İsterseniz, bir delik ve streç dantel yapabilirsiniz. Hepsi bu. Şimdi kendi elleriyle bir selfie'si-kılmam için nasıl biliyorum. Bu mobil cihaz ve testi gidermenin tek kalır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.