Sanat ve EğlenceFilmler

Filmi "Leylekler Uçarken": aktörler, roller

Sovyet sinemasının özel bir etkinlik filminin galası "Leylekler Uçarken" idi. Resmin sonra Aktörler dünya çapında ünlenen. önemli bir rol kamera çalışması filmlerin oluşturulmasında oynadı. arsa gelince, yerli filmde lirizm filmin galasına önce savaşa ilgili değildi "Leylekler Uçarken." Aktörler ve film rolleri - Makalenin teması.

yaratılış Tarihçesi

Mikhail Kalatozov - Filmin yönetmeni "Leylekler Uçarken." Aktörler - Alexei Batalov ve Tatiana Samoilova. Michael ürünü Rozov ile eller Kalatozova edebi dergisi girdim kez. oyun "Eternally Alive" olarak adlandırıldı. yönetmen çok ertesi gün işe yazarı ile konuşuyordum. Rozov komut yazılı, ama yine de net bir biçimde anlaşılan hiç.

öykü

Ne filmi "Leylekler Uçarken" anlatıyor? Onu oynayan aktör, ikili bir tiz oluşturduk. İlk bölümde 22 Haziran gecesi gösterir. Boris ve Veronica - Moskova set boyunca yürüyüş - Filmin karakter. gökyüzünde vinç uçan ...

Aktörler uyum ekranda görünüyordu. Belki ve bu yerli drama başarıdır. Film savaşın ilk gününde başlar. Boris zırh yararlanabilir, ancak bunu yapmaz ve cepheye gönderilir. ayrılık yılında Veronica bir oyuncak sincap verir. Bu ebeveynler die evin bombalanması sonrasında kızın kalan tek şeydir.

haber Boris tarafından. Samoilova kahraman kızgın eleştirilere maruz filmin galasına sonra bunun için evleniyor. Veronica kocası - Boris akrabası, bağlantıları sayesinde rezervasyonları aldı. Veronica onu gerçekten boşanmaktan, kocası kim olduğunu bulur. Buna ek olarak, hastanede çalışan o önden erkekleri beklemedi asker gelinler nefret öğrenir. Veronica köprüden atlamaya çalışır, ama aniden neredeyse kamyonun tekerlekleri altında düşen bir çocuğu görür. O çocuğu kurtarır. Boy adı Boris. Samoilova kahraman evine götürür.

Veronica Boris bekliyor. O hayatta olduğuna inanmaktadır. Sürece Moskova cephe askerleri ile tren gelmiyor olarak. Veronica istasyon platformu üzerinde olup dönen olanlara çiçekler verir. Ve Moskova üzerinde şu anda vinçleri uçan ...

Aktörler

Veronica rolü üzerinde yönetmeni onaylamak istedi başlangıçta Elena Dobronravov. Ama operatör kez filmlerinden biri Samoilov görülen ve ona fotoğrafını Kalatozova gösterdi. yönetmen genç aktris adaylığını onayladı. O Samoilova "Leylekler Uçarken" filminde trajik bir rol, bir yazar pembe oynamak mümkün şüphe. Ancak ekranda resimlerin yayımlanmasından sonra, onun şüpheler asılsız olduğunu fark etti.

Boris rolü üzerinde deneme Alexei Batalov olmadan onaylandı. Daha sonra, aktör Kalatozov o doğal Samoilova yakın görünüyordu sırf filminde vurmasını davet önerdi.

Film aktris galası yerli üreticilerden, aynı zamanda denizaşırı sadece önerilerin, bir sürü aldıktan sonra. Bildiğimiz gibi, Sovyet aktris yabancı üretim neredeyse imkansızdı film yıldızı. filme katılan diğer aktörler:

  1. Alexander Shvorin.
  2. Vasiliy Merkurev.
  3. Antonina Bogdanova.
  4. Valentin Zubkov.

sinema

Özverili çalışma Urusevsky oldu. Operatör alışılmadık, parlak bir resim yaratmak amacıyla akıl almaz fedakarlıklar gitti. O yıllarda, film yapımcıları tarafından kullanılan ekipman, sadece uzaktan Modern benziyordu. Urusevsky için Batalov kahraman Bir koşuda merdivenlerden tırmanıyor zaman ünlü bölümünün çekiminde olduğu özel bir cihaz, yerleşik. Operatör aktör kaldırır ve şu anda özel İplerin büyüdü. Filmde Boris yakalama ölümü daha da zor olduğu ortaya çıktı.

Sanatçılar da zor anlar çekim verildi. Samoilova tüberküloza yakalandı. Aktris enjeksiyonları her üç saatte. atışların biri sırasında Batalov düştü ve yüzünü kesti.

"Leylekler Uçarken" filmi, aktörler ve makalede sunulan hangi rolü Cannes Film Festivalinde ödül aldı. Film Amerika, Fransa, İngiltere görünüyordu. dünya çapında ünlü ana karakterleri oynadığı Sanatçılar,. Samoilov birçok yabancı filmlerin filme katılmak mümkün olacaktır. Ama yurtdışında izin vermedi.

Film Kalatozova Sovyet sinemasının klasikleri haline geldi. Bu resim lirizm, vatanseverlik, sadakat ve bağlılık nedenleri birleştirir. Yerli filmde savaş biraz ilgili filmlerin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.