ÇirkinlikKendin yap

Ana solaryum.

Güneş altında edinilen doğal tarafından, solaryum sonuçlanan tan ayırt edilebilir hangisi? biz onların özelliklerini ve görünümünü, sonra hiçbir şey karşılaştırırsanız. tam olarak aynı pigmentasyon sürecinin geliştirilmesi. Bir ev bronzlaşma yatakta veya plajda güneşlenirken olsun - her iki durumda da, taba rengi doğal bakacağız. Tan, solaryumda öyle mi, çok ve açık havada bronzluk doğal olarak muhafaza edilebilir.

Bu solaryum aksine Güneş zamanlayıcısı olmayacak dikkate cilt tipinizi alamaz, kaydetti olabilir, bu programlanmış edilemez. atmosferde, güç ve oran UV-A ray beam ve UV-B aralıkları ve tipik olarak gün ve yılda, enlem, ışık yansıtma gücü ve hava kirliliği zamanına bağlıdır.

Yurtiçi Mini solaryum lambaları ile donatılmış , ultraviyole ışını UV-ray beam A ve UV-B dengeli bir kombinasyonunu sağlar. Bu ışınlar gövdenin hücreler için zararlı olan gama ışınları, UV-C, olasılığını ortadan tamamen edilir. Işınlar daha güvenli doğal bronzluk bronzlaşma ev ve bunun yanı sıra, daha önce ve bronzlaşma sonra cilt bakımı yürütmek için fırsat vardır.

Biz güneş İnsan vücudu yeterli olmayan bir ülkede yaşıyoruz ve solaryum sağlık faydaları ile UV ışınlarının pozitif etkisi yararlanmak için eşsiz bir fırsattır. Tan bağışıklık sisteminizi yükseltmek için yardımcı olacak ve rinit, farenjit, bronşit ve diğer solunum hastalıkları , daha az maruz edilecektir. Kan dolaşımı kemikler daha güçlü olsun ve kesikler ve yaralar çabucak yeniden oluşturulur hızlandıracak D vitamini sentezi ile sonuçlanır geliştirilecektir.

Etkilenen deri üzerinde Güneş yanığı iyi bir etki, sen mantar veya sivilce ile ilgili sorunlar varsa. Ana solaryum naturialnym sun tan önce cildi koruyabilir. Ve nihayet, bronzlaştırıcı moralinizi düzeltir ve depresyon mücadelede yardımcı olur.

İnsanlar, özellikle kadınlar, uzun süre evde güzel bir bronzluk sağ olsun. halk tarifleri da güneşlenerek çare Can - mangan banyo almak veya taze sıkılmış havuç suyu içmeye başlamak nedeniyle altın cilt tonunu satın karoten veya soğuk algınlığı ve iltihap nedeniyle tedavi edilir mavi lamba-ışınları, almaya. Bir ev solaryum - Ancak, daha iyi bir yol yoktur.

Bir elektrik prizine bağlı yüz ve boyun için tasarlanmış ev yapımı mini güneşli vardır. Onlar sadece masada önünde koydu.

Bu model bir bronzlaşma aynadır.
Onlar için zararlı ışınlarından gözü koruma sağlayan, bronzlaşma için özel kremler, yanı sıra özel gözlük kullanmak gerekir. Kadınlar meme sağlığı için dikkatli olmak gerekir, onlar bir ev solaryum ziyaret ettiğinizde özel plastik konik kapakları ile kaplayıp emin olun.

Genellikle şaşırtıcı yararlı cihaz - bu ev solaryum. Bu evde yararlı olabilir. İş bu noktaya gelirse, o zaman sadece güneş tarafından kullanılabilir, ama aynı zamanda sebze ve çiçek fideleri büyümek veya pet güneşlenmek için ...

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.