ModaAlışveriş

Anlam ve amaç: Dövme Kırlangıç

Bugün, bu kuş sadece ücretsiz açık alanlar uçmuyorsanız görülen, aynı zamanda küçük, hızlı yaratıklar şeklinde bir dövme olsun insanların vücudunun çeşitli yerlerinde gösterilebilir. Ve hayat ve kültürel çevrelerin çok farklı kesimden kendisini hem kadın ve erkek "aşınma". Kırlangıç tek başına, ya da bir paket içinde veya başka bir sembol nesneler ile kombine olabilir. Bu sembol elbette birçok moda takip ve kutsal anlam düşünmediğini, kendim yutmak dolması, son zamanlarda çok popüler sahiptir ve. Ancak, herhangi bir gibi dövme, dövme kırlangıç özel bir önemi vardır. Eğer böyle bir desen vücudunuzu süslemeleri önce Belki birisi onu bilmek isteyecektir.

Farklı ülkelerde dövmeler Anlamı

Başlangıçta, bu küçük kuş anne evi, arsa, aile, gençlik ve impetuosity ile ilişkili olduğunu tüm simgeler. kırlangıcın çeşitli ülkelerde kendine özgü karakterini uygun buldu. Japonya'da, örneğin, evde, konforunu sembolize Anne sevgisi ve bakımı. Çin bu kuş değişikliğinin kişileştirme, ama olumlu oldu ve böyle temsil sahip insan nitelikleri risk, cesaret olarak değil yerli ev ve arazi aynı zamanda, sabitliği ve bağlılığın en. Eski Yunanlılar kırlangıç için yeryüzünde tanrılar tarafından gönderilen sevgi düzenlemesi oldu. Mısırlılar, Sümerler ve Girit insanlar Büyük Anne bir prototip olarak kabul.

Dövme kırlangıç: ait sosyal değeri

Uzun süre Denizciler iç çamaşırı geleneksel olarak ünlü çizimleri. Onları dövmeler resmedilmiş daima anlam ve sahibi hakkında etrafında bazı bilgileri taşırlar. Onlar için özel bir öneme sahipti dövme kırlangıç, kurucularına kabul edilir. Her denizci bir figür vücudunda kendini koymak hakkına sahipti. Bu, gerçekten işini sevdim "kurt" bir ayrıcalıktı, olmuştur fırtına, sürüler, resifleri, genel olarak, tüm zorluklara ve deniz yaşamı takılar biliyor olabilir yaşam ve ölüm eşiğinde defalarca göründü, ama bu küçük olarak çevik ve çevik idi kuş. Denizde karşılaşılan Kırlangıç, dediler, suşi yaklaşım bitkin uzun yolculuk ve aile ve sağlam bir temele tanışmak umut veriyor.

Kırlangıç dövme de eski ve yeni mahkumların çevrelerinde önemlidir. irade gelen insanlar için, yeni keşfedilmiş özgürlük sembolize eder. Porsiyon istediklerindeşeker şartlı tahliye getirecek bir tılsımı yutmak bkz.

dövme bir diğer anlamı

böylece ayak bilekleri, ön kol, sırt, bilek, omuz, kulak arkasında ve: bir kırlangıç şeklinde Şekil vücudun çeşitli yerlerinde görüntülenebilir. Yer dövme değerini etkilemez. Kırlangıç ayrıca gaga veya yuvada çiçek olan bir pakette, tek başına olabilir. Geçen kompozisyon sevdiklerini bir aile ev, özveri, özen gösterir. Swallow aynı zamanda iyi bir şans, başarı, umut ve inanç anlamına gelir. Bugün dövme kırlangıç, çok yönlü biri ve belirsiz bir değer, esas olarak düşünce ve eylemde gençlik ve doğal çeviklik, hız ve dürtüsellik sembolize eder.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.