Gıda ve içecekYemek tarifleri

Fırında tavuk Patates. tarifi

Patates ve tavuk çok iyi birleştirilir. Sonuç lezzetli ve doyurucu bir olduğunu. Buna ek olarak, onlar lezzetli mutfak oluşturulmasını pişirmek için herhangi sebze, mantar ve baharatlar ekleyebilirsiniz.

Burada patates nasıl hazırlanacağını var fırında tavuk. Reçete basit ama sonuç hassas bir yemektir. Bunu yapmak için, tavuk göğsü almak (bu sayı pişirme için formun büyüklüğüne bağlıdır) ve küçük tabaklar içine kesti ve bir fırın tepsisine hazırlamak. Bundan önce marinate tavuk önceden edilebilir. Reçete turşusu herhangi alır. tuz ve karabiber ile tavuk göğsü ve serpin. Bu üç rendelenmiş elma, havuç üstünde ve daha sonra üzerine üstte hangi biz mayonez biraz dökün. Bundan sonra ince doğranmış soğan yayıldı. Son kat - rendelenmiş patates. Bu tuz ekleyin ve isterseniz olmalıdır - biber serpin. Sonra, çanak mayonez üzerine dökün ve rendelenmiş peynir üstünde yuvarlanan. Tüm fırında ayarlayın. Bütün bunlar çanak ızgara bileşenleri, bu nedenle ihale döner. Tavuk göğsü sulu doku olacak elma nedeniyle biraz dryish tadı.

Nasıl hızlı patates hazırlamak için fırında tavuk? Bu yemeğin tarifi basittir ve hazırlanışı çok zaman almaz. semirings - Bunu yapmak için, küçük bir patates dilimlerinin ve soğan kesti. Bütün bu tuz ile bir kase, sezonda birleştirmek ve biraz su ilave edilmesi gerekir. Tavuk temiz olması ve tuz, biber ovmak veya uygun olan herhangi bir baharat serpin gerekir. patates ve soğan bir pişirme çanak tabakasında ve yukarıda koymak tavuktan ayrıntılı yayıldı. güzel bir kabuk elde etmek için, mayonez veya ketçap ile tavuk yağlama özelliğine sahiptir. Biz yaklaşık bir saat boyunca fırında bizim yemeğin gönderin.

pişirmek için tercih edenler için mikrodalga fırında, biz başka tarifi sunuyoruz. küpler patates ve havuç halinde kesilmiş, başlamak için. Soğan yarım halkalar halinde kesilmiş. mikrodalga için tasarlanmış yemeklerinde yığılı Tüm sebzeler, biraz tereyağı ve su ekleyin. Biz mikrodalga fırında yemeğin gönderin. Yaklaşık 5 dakika boyunca tam güçte maruz kalmaktadır.

Şu anda, küçük parçalara alakart, tuza tavuk pirzola biber ve herhangi bir baharat serpin. Sonra sebze üzerine koymak ve biraz daha su ekleyin. Patates ve mikrodalgada tavuk 10 dakika pişirin.
Bu yemeğin için, sosu pişirin gerekiyor. Bunu yapmak için, domates salçası yaklaşık iki çorba kaşığı un bir kaşık alır ve her şeyi çok iyi karıştırın. Sonraki biber, defne yaprağı ve biraz su ekleyin. Tüm karıştırın ve bizim yemek sosu dökün. Sonra başka 4 dakika boyunca mikrodalgada gönderin. Biz Yeşiller ile garnitür sebze tavuk çıkardı ve hizmet vermektedir.

Bu yemek fırında tavuk patates çok daha hızlı pişer. tarifi basit ve anlaşılır. İstenilen açıklandığı gibi dilediğiniz malzemeyi ekleyebilir.

Lezzetli döner Mantarlı patates mikrodalga fırında. Bunu yapmak için, küpler halinde patates kesti. Buna ince doğranmış soğan ilave edilmiştir. Mantarları alın ve onları küçük parçalar doğrayın. bunlar kurutulur, o zaman, su içinde önceden ıslatılmış olması gerekir. Sonra yemekler özel yemekler tüm malzemeyi ekleyin. Orada biraz yağ ve su birkaç yemek kaşığı ekleyin. maksimum güç mikrodalga açın ve yaklaşık 10 dakika boyunca yemek hazırlamak. Daha sonra, oranlarda 2 krem ve un karışımı: 1 tuz, biber ve bir miktar su ile ilave edildi. Tüm karıştırın ve mantar karışımı ile pişirilmiş patates dökün. tam güçte başka bir beş dakika hazırlanmak koyun.

Patates - çok yönlü bir garnitür. İster o Mantarlı hazırlanacak ya da fırında tavuk patates olacaktır. tarifi değiştirebilir ya da takdirine bağlı olarak modifiye edilebilir. baharat ve baharat çeşitli çanak son derece güzel kokulu olduğundan emin olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.