SağlıkDişçilikte

Diş kliniği "Intan": yorumlar

ortaya vermedi hayatımda asla az insan vardır dişleriyle sorunları. Diş kliniklerinde asla ilgilenen şanslı, onlar tedavi edilir nasıl umurumda değil ve ne kadar ödemek zorundadır. Gözleri böyle "Diş Kliniği" Intan" olarak şık işareti, düşecek olsa da, onun uzmanların çalışmalarını yorum ve görüşler bu tür insanları güncel göstermek için olası değildir. O kime doğadan çok farklı şeyler kuvvetli kar beyazı dişleri mahrum etmiştir. Bununla şanslı değildir (ve ne yazık ki, dünyanın en vardır), iyi bir diş kliniğinde sorusu sadece ilginç değil vatandaşlar ve kadınlar vatandaşlar için, hayati önem taşımaktadır. hepsi sağlıklı dişler sonra - o sinirleri, iyi ruh hali, mali başarı ve hatta kişisel mutluluk sakin, aynı zamanda vücudun birçok sistemlerinin sağlık değil, sadece kıskanılacak Hollywood'un gülümseme. Hepimiz artışlar, dikkatli dikkatli incelendiğinde dinle, nerede o eşsiz aramaya yıldan yıla sayı kliniklerinde onlarca arasında yer başlaması neden en kısa sürede ağız boşluğu problemleri zuhur Bu doğru tanıyı koymak ve bakım sadece profesyonel olacak, bu.

Böyle görüşüne arama çalışmalarındaki en büyük referans noktası başarıyla dişlerini tedavi nerede önermek, tanıdık hale gelir. İkinci danışman internettir. Burada sağlık tesislerinde hemen hemen tüm mevcut hakkında bilgi bulabilirsiniz. Size "Intan" yanıtları kendi bakımında olmuştur denilen kliniklerinin tüm ağdaki ayrıntılı bilgiler sağlar ve ek olarak "Intan" diş hekimleri kendilerini değerlendirmeleri. Ben aynı adla kliniği birçok Rus şehirlerde mevcut olduğunu not etmek istiyorum. Biz çoğu durumu vurgulamak için çalışacaktır.

İlk kliniği "Intan"

Uzun bir veya bunlardan başka piyasada hizmetlerini üzerinde nasıl bir hastane ödeme dikkati seçerken yüzden, bize birçok uyguladı. Bu rakamın üzerinde duruldu, biz güvenle diş "Intan" kliniği tavsiye edebilir. Bu konuda Yanıtlar, hepsi olmasa da hevesli ama onun hayatı etkileyici. Şimdi bir bütün ağıdır. Onun bağlı Krasnodar, Novorossiysk var ve Moskova ve St. Petersburg, yaklaşık üç düzine vardır. Ve tüm yıl Prospect Grev, yapı №69a açıldı, 1998 yılında bir diş kliniği ile başladı. Bu St. Petersburg, metro "Avtovo" istasyonundan yürüyerek birkaç dakika Kirov bölgesinde yer almaktadır. Landmark - Yol Ruff Adaları cadde Strikes haçlar önemli kavşak. Burada ve kara taşımacılığı alabilirsiniz. Uzak olmayan otobüs durağı klinikte K20, K424, K60, K404, K66, K306, K145, K300 ve K195 dan.

İlk kliniği "Intan" vatandaşlara teşhis, tedavi edici tedavisi, protez ve sonra çok yaygın değil diş implantı prosedürü dahil diş geniş bir hizmet yelpazesi sunmak için oluşturuldu. Şimdi St. Petersburg kliniklerinin en popüler ağı "Intan" çoğunlukla olumlu yorumları biridir. Hastalar rahat doktor, güleryüzlü personel, profesyonel doktorlar için ziyaret eceli bekleyebilir lobide güzel bir tasarıma not edin. tıbbi direktör özel bir cerrah, İmplantologist ve Pediatrist sahip, M. A. Vlasov olduğunu. Klinik Diş terapisti D. R. Naser EA Serenko, O. D. Savenkova, prostodontistler Yu. V. Vohmyanina, ortodontist Yu Bochkareva cerrah DG Hodokova ait iyi koordine ekibi, ve genç Dr. A. A. Averkovoy sadece dört özel - diş hekimi, implantoloji, bir cerrah ve bir Periodontit. kliniği son ekipman ile donatılmış ve doktorların yüksek kaliteli malzeme ile çalışır. Bu klinikte ilgiliydi, "Intan" yorumu çok iyi. kibarca randevu almak mümkün olduğu durumlarda, doğru bir teşhis, yeterince uzun olacak niteliksel koymak implantlar yapmak. Eh burada da çocuklar için geçerli olan artık doktorların korkar kliniği ziyaret ettikten sonra.

"Intan": yorumlar. Petersburg, Voznesensky Prospekt

Şube ağı, St. Petersburg "Intan" çok. İkincisi biri, yani 2014 yılında, yılın üzerine yeni şık tasarım kliniği açıldı , cadde Yükseliş №21 bina. "Sennaya", "Kurtarıcı" ve "Garden": bu sadece üç istasyon yer yüz kelimenin tam anlamıyla birkaç metre olarak metro ile kolayca erişilebilir kadar. Yükseliş ile "Intan" terimi, Sirona (Almanya) tarafından, ABD, matkap ve diğer mekanizmalarla diş konik-ışın tomografisi, yeni nesil ekipmanı ile donatılmıştır. tıbbi direktör Diş hekimliğinde geniş deneyime sahip AR Moshir vardır. Bu dal tatil olmadan haftanın yedi günü çalışır, bu, çok önemli olabilir eğer aniden en uygunsuz anda aniden bir diş ağrısı.

Yükseliş üzerinde kadar geniş ağa, "Intan" diğer dallarında klinikte hizmet yelpazesi. Dişçilik ziyaretçilerin olumlu karakter aşağıdaki yararları için aldığı yorumları:

- düşünceli ve kibar resepsiyon personeli (burada itiraz etmeden müşteri için uygun bir zamanda üzerinde kaydedilir);

- Modern teşhis (muhtemelen röntgenleri, doğal resimler çene, bilgisayar tomografisinin ve telerentgenogrammu);

- nitel temizleme yapılması ve diş beyazlatma;

- Profesyonel implantasyon.

şube çalışmalarında eksiklikler insan faktörüne bağlı olarak düşünülebilir. Hastalar alımı bazı doktorlar fazladan, belki de uygunsuz araştırma, ödemeyi kendisi için yapmak öneririz 15-20 dakika başlama saatinden itibaren başlar ve unutmayın.

"Intan": yorumlar. Petersburg, Rusya Prospekt

№8 bina Prospect Rusça üzerinde bulunan şube, ayrıca St. Petersburg sakinleri ile çok popüler. Sen metro yanı sıra (otobüs №№ K57, K401, C102, K239, K122, K164, K153, K163 ve K161) karayolu ile buradan alabilirsiniz. Çık etmek "Prospect Bolşevikler" istasyonunu ihtiyaç ve Buz Sarayı ve Letonyalı nişancılar dakika 7. Bu klinik "Intan" da haftanın yedi günü çalışıyor sokaklarında doğru yürüyün. söz bildiriler her müşteri için bireysel bir yaklaşım sağlanmaktadır gibi. Bu durumda, hastalar kendi doktorunu seçme hakkına sahiptir. Klinikte, Rus üzerine "Intan" şu hizmetleri:

- diş minesinin restorasyonu;

- çürük tedavisi kurşun mühür kanalları;

- periodontit, pulpitis, jinjivit terapötik tedavisi;

- parantez montajı ;

- diş beyazlatma;

- plakanın çıkarılması;

- üretim ve kron ve köprülerin montajı;

- implantasyonu;

- dişin çıkarılması;

- Pediatrik diş hekimliği.

tüm hizmetler için fiyatlar ağı "Intan" diğer dallarında aynıdır. Diş tepkiler olumlu aldı. Çok sık Gasanova Gamida Gasanovicha, diş implantoloji ve cerrahinin sınıflandırılması sahip başhekimi şükran kelimeleri bulabilirsiniz. Her yıl başarıyla implantlar yüklemek için 500'den fazla cerrahi prosedürleri yürütmektedir. Ama bu kliniği maalesef da olumsuz yorumlar vardır. Genelde çocuk diş hekimi çalışmalarını kapsıyor. Ebeveynler aşağıdaki eksiklikleri kaydetti:

- kaba, tek diyebilirsiniz genç hastaların kaba oranı;

- yetersizlik;

- yetersizlik doğru teşhis etmek;

- düşük kaliteli bakım.

Bükreş "Intan"

St. Petersburg Frunze ilçesinde son zamanlarda yeni bir kliniği "Intan" açıldı. yaptığı çalışmalardan incelemeleri tartışmalı. her şey gibi insanlar var, ama doktorlar hoş olmayan bir tat bıraktı trek olanlar var. Bu dal hiçbir kesişme noktasında yer almaktadır ün umudu parkı enternasyonalistlerin karşısında №96 bina ve Bükreş sokaklarında. kliniklerde yakınında Metro sadece karayolu ile sürebilirim, yok. metro istasyonu "Moskovskaya" Kimden bir otobüs №114 "Lomonosov" metro istasyonu otobüs №№11 ve 56'ya, tramvay klinik A. №№25, 49, 43 ve 45. kafa hekimi sürebilirim "Uluslararası" metro istasyonuna D. Anisenko bir özel doktor ve orthopedist. Buradasınız Hizmetler takipçileriniz var:

- ilk danışma;

- teşhis (Röntgen, bilgisayarlı tomografi, üç boyutlu görüntüler);

- ortodonti;

- Çocuklar ve hamile kadınlar için diş tedavisi;

- Protez;

- implantasyonu;

- Profesyonel temizlik;

- beyazlatma;

- Diş terapiler.

Bükreş incelemelere dalı "Intan" çalışmalarına iyi ve kötü var.

insanların saygınlığı Kutlanıyor:

- Güzel ve teşhis imkanları;

- Yüksek kalitede malzemeleri;

- Mükemmel modern teknoloji;

- yüzlü personeli;

- Yüksek kalitede tedavisi.

Algılanan eksiklikler:

- Çok fazla reçete ekstra incelemeler;

- kötü tartar temizlik ve beyazlatma işlemlerini gerçekleştirilmiştir;

- danışma değinilen daha olabilir beklenmeyen büyük bir ilaç nihai miktarı.

Bogatyrsky üzerinde Dişçilik

Çakışan bu kliniği, "Intan" yorumları alır. Petersburg, Prospect Bogatyrsky, 51 numaraya bina, Blok 1 - onun tam adresi. Kullanışlı hiçbir yakındaki metro istasyonları olmadığı için, karayolu ile buraya almak için. için "Pioneer" metro istasyonu olsun, sonra otobüsler №№170 veya 172, yanı sıra otobüs №№K229, K94 veya K279 transfer edebilir. Eğer metro istasyonu "Eski Köy" izlerseniz, o "Komutan Prospect", sen otobüsler ya №№126 172 oturmak gerekir metroyla seyahat etmek daha uygun olması durumunda, Eh bir minibüs №166 veya otobüs №№166 veya 154. değiştirmek için gereklidir. Ayrıca uzak olmayan klinikten bu istasyondan minibüs №№K94, K279 veya K134 durdu.

Bu klinik uzun deneyime sahip deneyimli bir diş hekimi tarafından açıyor. Bu nedenle, St. Petersburg birçok kliniğin hizmetleri Bogatyrsky üzerine, "Intan" dir. Doktorların Yorumlar farklıdır. Gözlenen avantajlar:

- Klinikte rahat bir atmosfer;

- Eğer uygun bir zamanda kayıt olabilirsiniz;

- Birçok doktor gerçek profesyoneller.

Bu tıbbi kurum hakkında olumsuz yorumlar aşağıda belirtilen eksiklikler kaydetti:

- bazen kayıt uzun zaman geçmiş olmasına rağmen, ofise davet bir saat, kadar beklemek zorunda;

- Bazı doktorlar ilave maaş anketi empoze;

- önceden belirlenen çok daha yüksek olmasıyla sonuna kadar tedavisi için miktarı.

Komutanı at Dişçilik

Ayrıca St. Petersburg oldukça popüler kliniği "Intan" dir. onun doktorların iyi iş incelemeleri. Bu doktorların iyi koordine ekibi çalışır ve ekipmanları şehirdeki en iyi biridir. ilk danışma geldi hastalar, bu orthopantomograph ünitesindeki bir anket sunmaktadır. Klinikte uygulanan gelişmiş teşhis teknikleri yardımıyla, doktorlar hastalığın önemli ölçüde Uluchay tedavi sonuçlarının en erken evrelerinde hastalar sorunları tespit edebilir ve sağlıklı dişlere korunmasına da katkıda bulunmaktadır. Her yaşta çocuklar için dişlerini tedavi ediliyor yetişkinler için hizmetlere ek olarak. Herkes bir özel araçla hastaneye yönlendirebilir. Bahçede uygun bir park yeri. toplu taşıma ile transferleri ile hesaplarını alır. metro almak "Pioneer" istasyon, sen arabası otobüsü №50, otobüsleri №№127, 171 veya 79 veya otobüs №№K91, K168 almak gerekir. Klinikte metro istasyonu "Eski Köy" Biz metro "Komutan Prospect" izlerseniz tramvay №18, №23 veya troleybüs mekik №№371 veya 23'e göre seyahat etmek zorunda itibaren, tramvay №№50, 2 veya 23 değiştirmeniz gerekir, otobüsler №№182, 127 veya 171 gibi mekik №№K23, K168, K91 veya K91A kliniğe bağlantıları.

ağın diğer branşlarda olduğu gibi sık sık komutanı kliniğe, "Intan" hisse düzenlenmektedir. Bunlardan Yorumlar tartışmalı. belirli bir işlemi gerçekleştirmek mümkün olduğunu gibi Bir hasta kendi liste fiyatı çok daha ucuzdur. Örneğin, hisse sadece 1999 ruble tartar kaldırabilir ve implant iki-için-bir tane koyun. Ancak bazı hastalar hisselerin diş tedavisinin eksiklikleri bir dizi dikkat edin:

- Profesyonel diş temizliği çok çabuk yapılır;

- sakızlar travma vardır;

- Ekstra çalışmada tarafından atanan, hangi maliyet önceden kararlaştırılmış miktarda dahil değildir;

- prosedür için nihai fiyat çok daha yüksek promosyon olabilir.

prosedürlerin yorumlar "Intan" kliniklerde gerçekleştirilen

Petersburg ise, ağdaki birkaç diş klinikleri bulunmaktadır. Birçok vatandaş Grand Caddesi, Dünya sokakta, Varşova'daki "Intan" konulu, Pushkarskaya üzerinde klinik "intan" iyi bilinmektedir. Bir bütün olarak ağın Yorumlar yaklaşık aynıdır. Her hastayı yapmak için çok çalışıyoruz doktorlar sadece en profesyonel düzeyde tedavi almış bulunmaktadır, her yerde personel kliniğe her müşterinin ziyareti verimli değil, aynı zamanda rahat değil sadece yapmaya çalışır vardır.

ağ klinikleri stokları (bir ay süren) kısa vadeli değil, aynı zamanda kalıcı sadece düzenlenmektedir. Örneğin, "Yingtan" dış dünya ve bazı diğerleri terapötik prosedürler% 7 daha ucuz olduğu özel bir "mutlu saatler" var. Şimdi tüm şubeleri diş geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz, ama esas implantasyon odaklanarak tasarlanmış ve bu ağı oluşturuldu. Bu kompleks prosedür her klinikte, "Intan" implant cerrahlar, doktorlar olduğunu. Yorumlar implantasyon uyarmaktadır bağlı olarak farklı yazma nasıl operasyonun hazırlık aşamaları, implant kendisi ve iyileşme dönemi implantasyon süreci. hizmetler için bir ya da başka bir dal açılması, her kişinin bir cerrahi işlemdir farklı şekillerde gerçekleşir ve her zaman operasyonun kalitesine bağlı değildir anlamak gerekir. Orada hastanın vücut yabancı madde reddeder durumlardır veya kemikte onların giriş inflamatuar süreçlere yanıt verir.

insanlardan pozitif geri besleme "Intan" klinikler ve rehabilitasyon döneminde gerçekleştirilen operasyon kendisi başarılı olduklarını yazın. Negatif yorumlar aşağıdaki dezavantajları şunlardır:

- (100 000) işlemi için çok yüksek bir fiyatı;

- bir uzun ve zahmetli bir iyileşme dönemi;

- neprizhivaemost implant;

- klinik personelinin uygulaması hala konservatif olarak tedavi edilebilir diş, implantasyonu yürütmek.

Birçok kişi, özellikle genç, daha önemli değil implantasyon ve For kusurların düzeltilmesi ısırırlar. Bu uzun bir süre için amaç ve oldukça başarılı hastanelerde kurulu, "Intan" parantez için. Bu prosedür ile ilgili yorumlar, neredeyse tüm olumlu. Çalışma hızlı ve verimli gerçekleştirilir.

"Intan" diğer Rus şehirleri

St. Petersburg faaliyetlerine başladı, "Intan" ağı giderek genişledi. Şimdi Lenin Caddesi, Yapı №9B üzerinde sadece bir klinikte kadar Novorossiysk ayında Moskova'da şube (sermayenin farklı yerlerinde 18 ofisi) sahiptir. Rusya'nın diğer büyük şehirlerde şubeleri kuracak "intan" diş hekimliği öneriler vardır. Örneğin, uzun diş departmanı, "Intan" Krasnodar bölgesi altyapısını olmuştur. İki klinikler mevcut orada işin Yorumlar maalesef oldukça elverişli değildir. sokakta Doğu Kruglikovskaya üzerinde, №46 / 11 bina - Bir tanesi №15 bina ve ikinci ekim sokak 70 yıllık tarihinde Kuban bölgesinde yer almaktadır. Her iki dalları diş hizmetlerin her türlü gerçekleştirmek olarak, şu anda uygulanmaktadır. Bunlar arasında:

- Tanı;

- diş çürükleri, periodontit, pulpitis tedavisi;

- kaldırma;

- Dişlerinizi fırçalarken;

- beyazlatma;

- Protez;

- aşılama.

Her iki kliniklerde Ünlü artıları hastalar:

- yeteneği her zaman önceden kayıt;

- çok sayıda doktor (L.R. Kim, KA Koseyko, E.G. Fedorovoy ve diğerleri) mükemmel çalışması;

- Sakin, rahat alış işlemlerinde bulunan klinikte, güzel bir atmosfer.

Ünlü eksileri:

- hastanelerde sağlık eksikliği;

- promosyon prosedürlerin aldıktan sonra sonlu toplamlar söz daha yüksek elde edilenler;

- Gereksiz pahalı anketlerin dayatma.

personelin gözünden Ağı "Intan"

Biz görüşlerine dayanmaktadır kliniklerinin çalışmaları ayrıntılı bir analizi, hastalara başvurun gerçekleştirdi. Ayrıca ağa, "Intan" çalışan insanların görüşleri hakkında bilgi almak için sunuyoruz. bir ölçüde çalışanların Yorumlar her davalı iletişim becerileri gelen, kıdeme konumlarını işgal klinikte bağlı sübjektif çağrılabilir. Doktor geniş deneyime sahip bir yüksek sınıf profesyonelleri ise, o onun görünümleri, diğer çalışanlar olarak kabul edilir, tartışılmaz saygı sahiptir. Bir erkek mezuniyet gelen "Intan" çalışmak için geldi ve henüz zamanım olmadı varsa tabii, o kimsenin karmaşık işlemleri güvenmiyor, görülecek. hafife öğrenmek ve geliştirmek isteyen herkes, bu yaklaşım sürer. Hırslı genç uzmanları böyle devam büyümek "Intan" kliniklerde önyargı izin değildir ve inanıyoruz. Ama bu kadar çok çalışanı işaretlemek tıbbi kurumların diş ağının dallarında faaliyet bazı anlar vardır. Bunlar aşağıdaki dezavantajları şunlardır:

- gösteren bir yüksek devir hızı, sabit ve uyumlu bir işyerinde şirketin ilgi eksikliği olduğu;

- cezalar Yüksek sistemi (onlar buna rağmen olumsuz müşteri yorumları, henüz var, her şey için tahsil, ancak);

- Finansal enstrümanlar için yapılan asgari oranları;

- maaş parçası zarf içinde verilir.

şirkette çalışan Ünlü artıları:

- Profesyonel gelişim için temel unsur bulunmaktadır;

- (bazı pozisyonlarda) İş tecrübesi olmayan olası istihdam;

- hoş personel.

bulgular

dikkatle Tüm yorumları dikkate alarak, "Intan" iş güvenli bir şekilde olası 5 üzerinden 3.2 puan koyabilirsiniz. Ortalama olarak, Rus diş klinikleri arasında bir sıralama olduğunu ve şirket alır. Böyle Moskova ve St. Petersburg gibi büyük şehirlerde, birçok hastada klinik "Intan" faaliyetleri son derece memnunuz ve en yüksek kalitede tüm diş hizmetleri sağlamak deneyimli doktorlar olduğuna dikkat. Bunlar arasında:

- terapötik tedavisi;

- doğru teşhis;

- Protez;

- implantasyonu;

- beyazlatma;

- Pediatrik diş hekimliği.

Genellikle tedavi olmak için hisse düzenlenen gerçeğini vurgulamaktadır.

Ayrıca, katılımcılar bile başkentin hastanelerinde, "Intan", vicdansız doktorlar bulunabilir unutmayın sonucu ve onların maaşları nakit eşdeğeri daha önemli kimin için.

Genel olarak, dezavantajları vardır:

- kliniklerinin fiyat listelerinde belirtilen hizmetler için oldukça demokratik fiyatlandırma daha çok ödemek zorunda;

- değil tüm doktorlar dikkatli ve doğru;

- Eğer Hep kaliteli tedavi istediklerini elde edemez.

Birçok branşta negatif değerlendirmeleri ile aktif olarak çalışan ve eksiklikleri ortadan kaldırmayı deneyin güzel.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.