Sanat ve EğlenceLiteratür

Popüler Amerikalı yazar Dzheyms Rollins: sırayla tüm kitaplar

popüler Amerikan yazar Dzheyms Chaykovski 1961 yılında Chicago (Illinois) doğdu. Üç kız ve üç kardeş ile, o Midwest büyüdü ve çocukların Kanada'nın kırsal alanlarda yaz geçirdim, nerede Jack ve bir veteriner olmaya karar verdi. veteriner hekimlikte Doktorasını aldıktan sonra, University of Missouri, o Sacramento (CA) kendi veteriner kliniği açtı.

İlk macera romanı yazarı takma adıyla yazdığı "Dzheyms Rollins." Tüm kitaplar adında bir ürün ile başlar (onlar makalesinde analiz edecek) sıradadır "mağara." Bu roman, James veteriner pratikten ararken, yazdığı ve 1995 yılında mezun, ancak yayın sadece 1998 yılında gerçekleşti. CZAJKOWSKI bekleyen üç yıl boyunca fantezi türü kendini çalışır ve aynı 1998 yılında bu tarz döngüsünü açar, "Ateş Cadı", onun ilk kitabı yayımlanan "Lanetli ve kovmuştu." fantezi yazarı takma Dzheyms Klemens altında çalışır. Czajkowski - mağaracı ve sertifikalı dernek PADI dalgıç, o kadar gerçekçi su ve toprak altında meydana gelen eylem çalışır böylece. "New York Times" yazar yazar her parçası bir anda en çok satan olur kaydetti iyi satış ve People dergisi ile çağırır.

Dzheyms Rollins "Mağara"

Romanın olayları araştırma gezisi kıtanın sonsuz buz altında gizli bir mağarada bulunan bir antik yerleşim kalıntıları, keşfetmek ve açıklamak için amaçlandı Antarktika, okuyucu alır. Araştırma ekibi yakında ilk grup olmadığını öğrenecektir, yaklaşık beş milyon yıl terk edilmiş konut yaşını keşfetmek için buzlu labirent içine düşürülmüştür. İlk çıkıyor seferi kayboldu. Bir önceki komuta arama sürecine, araştırmacılar buzun altında Gizemleri ve bilmeceler ile bir bütün bilinmeyen medeniyet yoktur sonuca. gizemli labirentler ve ne karşılaşacak kahramanları, okuyucu nerede öğreneceksiniz olacaktır. Daha önce de belirttiğimiz gibi, "Mağara" - Bu Dzheyms Rollins tarafından yazılan ilk macera romanı. Tüm kitaplar bu tarz yazar tarafından yazılmış, (sırayla onların makaleye analiz etmek), daha az ilginç ve dikkat layık değil.

"Piramit"

Romanın yayın, 3 Temmuz 2000 tarihinde gerçekleşti. Yazarın kendisi tarihin ve halk masalları büyük bir hayranıdır ve İnkalar ile ilgili malzemenin çok şey öğrenmek için bu kitap yazmayı korkuyla söylüyor. Bu romanda söz konusu medeniyet sırları ile ilgili. kitap sadece kahramanların şaşırtıcı maceralar için ilginç, ama aynı zamanda mitler ve antik İnka uygarlığının birçok sırları tarihsel gerçekler bunu verildi. Güney Amerika orman aşılmaz bu romanda Dzheyms Rollins okuyucu çeker. Andes iki ulaşılmaz zirveleri arasında duran Piramit, antik sırlarını tutan ve bu arkeolog Genri Koklin ortaya çıkarmak için gidiyor.

"Uçurum"

Bu, 2001 yılında serbest bırakıldı sonraki en çok satan yazarı. roman çeşitli türler bir simbiyoz, bu yüzden onun hikayesi sürekli bir gerginlik içinde okuyucuyu tutar. Gerilim kozmik felaket, kahramanın nefes kesen inanılmaz maceralar yaklaşan korkusunu gelse, alternatif tarihin keşfedilmemiş gerçekleri taşıyan ve modern insanlığın henüz ulaşılmaz antik uygarlıkların fantastik özellikleri, hayal heyecanlandırıyor.

Birçok gizemleri ortaya çıkarın ve bir bilim adamı Dzheyms Rollins oluşturulan Jack Kirkland, olmak tehlikeli engeller bir sürü üstesinden gelir. Ana karakter okyanus derinliklerinde bulunan kristal sütun üzerinde kuşaklar için eski bir medeniyet bıraktığı gizemli yazıtları deşifre mümkün olmayacaktır eğer yokluk uçurum, bütün insanlığı tehdit etmektedir. Bir bilim adamı hızla kendi yıkımının doğru savrulan edilir dünyayı, değiştirip değiştiremeyeceğini? O, bu okuyucuyu tanır kahramanı aracılığıyla yazar onu tarafından hazırlanmıştır bütün maceralar, gitmiş.

"Amazonia" ve "Buzdağı"

2002 yılında basılan kitap "Amazonia" yazar takma adıyla yazdığı üçüncü aksiyon macera romanı olan "Dzheyms Rollins." Tarafımızdan kabul sırayla tüm kitaplar, roman devam ediyor "Buzdağı", 2003 yılında piyasaya sürdü. Önceki yazarın eserler gibi, romanlar ana karakteri empati, okuyucu oldukça geriyor. Romanda "Amazonia," yazar bilimsel bir seferin ölüm sırlarını gizleyen, yaşanması zor ormanların içine okuyucuların çekiyor. eserinde "Buzdağı" Rollins tüm gezegen için korkunç sonuçlara yol açabilir kutup buz gömülü korkunç sır deney, koşullarını ortaya çıkarmak için sunuyor.

"Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı"

James Rollins bahsetmişken, tabii ki, biz kitabında "Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı" (2008) hakkında hatırlamalıyız. Nedeniyle nesiller tarafından yazarın favori kahraman, yeni bir macera oldu ve bir yuva kurdu. Kristal kafatası ile ilişkili Indy maceraları, mükemmel ekranda yeniden olsak da bir kitap okunmaya değer bir film renkli etkinliklere dahil değildir.

"Eden Altar"

2012 yılında yayınlanan roman, hemen okuyucuların kalbini kazandı ve Mississippi Delta bulunan şaşırtıcı gizeme olan anlaşmayı ikna. Romanın olayların merkezinde garip hayvanlar keşfetmek ve yazar tarafından yaratılan gizemini ortaya çıkarmak için korkunç bir çile geçecek bir bilim adamı Lorna Polk vardır.

"Sigma birleşimi"

Bu on üç macera romanları, tehlikeli komplolar ve gizli bir örgüt "Sigma" üyelerinin gizemli olayların açıklanması teması bir döngüdür. kadrosuna dahil ana karakterleri, ustaca yazar Dzheyms Rollins kendilerine gelir girift, çok sayıda işi çözmek zorunda. Serinin sırayla tüm kitaplar "müfrezesi Sigma" roman "Sandy Şeytan" (2004) ile başlar. İşte okuyucu ilk dünyadaki en gizemli olayların adanmış gizli bir örgütün varlığını öğrenir. Şu anda, "dekolmanı Sigma" roman "Yedinci veba" biter kitap dizisine, 2016 yılında piyasaya sürdü. "Sipariş Sangvinisty" - - Grant Blackwood ( "Taker Ueyn") Hayır okuyucu için daha az heyecan verici Rebekkoy Kantrell işbirliğiyle Rollins tarafından yazılan romanların iki döngü olacaktır.

fantezi yazarın türün Hayranları az heyecanlı hikaye ve kahramanların şaşırtıcı maceralar ile roman birkaç döngülerini hazırladı. Bu türün hatırlayın, yazar takma adıyla çalışan "James Clemens."

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.