Spor ve SağlıkSavaş Sanatları

Rustam Habil - Rus karma dövüş sporlarından

Rustam Habil karışık dövüş sanatları dünyasında Rusya'nın en önde gelen temsilcilerinden biridir. UFC - 2012 yılından bu yana, dünyanın en iyi ligi olarak hizmet vermektedir. Dağıstanlı savaşçı takma - Kaplan. O Octagon'da (sekizgen) içinde bırakarak tamamen haklı. Rüstem Habilova kavgalar hep parlak ve muhteşem. Kariyeri boyunca, 23 maç geçirdi. Onun profesyonel rekor 20 galibiyet ve 3 kayıp olduğunu.

Rustam Habil: biyografi

1986 yılında gelecek UFC savaşçı doğan Dağıstan'da topraklarında bulunan köy Goksuv-akın, içinde 4 Kasım. Milliyet - Kumukça. O, tüm çocuklar gibi, sokakta çok fazla zaman geçirdi. Birçok ebeveyn güreş bölümüne çocuklarını göndermek, ancak Rüstem spor salonu doğduğu köyde değildi. O ve arkadaşları o kumda dövüş yeteneklerini eğitimli nehir banka, koştu. Rustam Habil çocukluk bir savaşçı olmak istedim ve evde uygulanan beri ev yapımı armut yener.

Dağıstan Wushu Şampiyonası Sanda - 13 yaşındayken, onun ilk yarışmada yer aldı. şampiyonasında Rüstem yarıfinal ulaştı fakat sağlık durumu ona üzerine gelmesine izin vermedi. Ancak, Kaplan ruhu zaten kısık olarak, şekil almaya başlamıştır, o üçüncülük için savaşı kazanmak başardı.

öğrencinin günlerde Rüstem spor yapan veya Abdulmanap Nurmagomedova'da Sambo ünlü çalıştırıcı ile eğitilmiş bile zorlaştı. Bu noktada en iyi Rus savaşçı Oğlu Habib Nurmagomedov, Rüstem'deki ile dostane ilişkiler yürütüyor.

Spor kariyer

içinde Habilova ilk karma dövüş sanatları 2007 yılında meydana geldi. Sonra Azerbaycanlı sporcu Bagautdin Abasov ile bir araya geldi ve kazanmak başardı. Daha sonra, 2011 yılına kadar Rüstem Habilov dünyada ligi lider ilgilenen daha üst üste 11 galibiyet bir çizgi vardı. 2011 yılında, Kaplan Ruslanu Haskhanovu kaybederek ilk yenilgisini yaşadı. Aynı yıl, Rüstem boşuna değildi ünlü çalıştırıcı Greg Jackson eğitimi için Amerika'ya gitti.

2012 yılında Habil avcı dünyanın en güçlü ligi haline gelir ve ilk savaşı kazanır. Kaplan başlığı Jorge Masvidalom şu anki yarışmacının biri ile bir araya geldi iken UFC altında Üçüncü kavga, onun için çok önemliydi. Rustam Habil bütün bunları yetenekli gösterdi o gece durdurulamaz oldu ve güvenle Amerikan kazandı. Bu karşı UFC ilk kaybı izledi Benson Henderson. Bir sonraki mücadele Habil Bir karar kaybetti. Ama sonra Rüstem yer sıralaması lightweights inci 11'e kadar tırmanmaya izin üste, dört galibiyet kazanmayı başardı.

Kişisel yaşam

dövüşçülerin ömrü - sabit eğitimi. Ancak her insanın güçlü aile ve mirasçıları hakkında hayal ediyor. Bütün bunlar 2016 yılında Habilova hayatta sonuçlandı. Bir süre ilk doğan doğduktan sonra o güzel bir kız evli ve.

Sekizgen Rustam Habil zorlu ve sert savaşçı gibi görünüyor, ama hayatında mütevazı ve türüdür. Karısı ve çocuğu o eğitim ve kavgalar geçirdi ABD'de Dağıstan'da evde, o da. Rüstem spor salonunda çok fazla zaman harcıyor. O orada ilk gelip geçen ayrılmak türden insanlar var. Onun azim ve sıkı çalışma Dağıstan "kaplan" seyirci çok düşkündü büyük savaşçı olmaya yardımcı olmuştur oldu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.