OtomobilArabalar

Iş için Araç: Toyota Aygo

Eğer ve işten günlük geziler için koyu tonlu hatchback istiyorsanız, ideal bir çözüm bir Toyota Aygo olacaktır. Bu model halen direksiyonda duygu çok emin değildir acemi sürücüler, hitap edecek.

dizayn

Toyota Aygo Temmuz 2005 üretmeye başladı. bir hız sensörü ile donatılmış Eğer hidrolik direksiyonu seçebilir özellikleri, ikisi hava yastıkları güvenlik, dahili radyo CD-ROM sürücü ve harici bir MP3 çalar bağlamak için yeteneği okuma destekler. Buna ek olarak, aracın ısıtmalı arka cam, hem de sol ve bunun sağ tarafındaki her iki araç hemen hemen değişmeden kalacak şekilde, bir şekilde monte edilen bir uygun bir gösterge paneli ile donatılmıştır.

çarpışma testi

Toyota Aygo kabin sistemine minimum saldırı artarak yolcu güvenliği için çarpışma testi sayesinde sırasında iyi hak dört yıldız aldı. Bu sistem çarpma sırasında oluşan kuvvetlerin optimum dağılımını kullanarak yaralanma riskini en aza indirir.

karakteristikleri

Tüm modeller motorlarının iki türlerinden biri ile donatılmıştır.

Kökeni - sadece bir litre hacim üç silindirli motor. Bu elli kilowatt 93 Nm ve güç çıkışının bir tork değerine sahip. 0-100 Hızlanma 19.9 saniye için oluşur. Maksimum hız - Saatte 157 kilometre, yakıt tüketimi - yüz kilometre başına 4.6 litre. Buna ek olarak, motor doğrudan enjeksiyon elektronik bir sistemdir.

İkinci - 1.4 litre normal dizel motor hacmi.

Standart Toyota Aygo beş-ileri manuel vites kutusu - şanzıman sadece bir tip ile donatılmıştır. debriyaj monte edilebildiği bir özel fonksiyonlu isteğe bağlı manuel şanzıman.

model vardır önden çekişli.

Toyota Aygo 2012

Brüksel, otomobilin bir restyled versiyonunun başlangıcının içindeki Ocak 2012'de, içinde. temeli aynı kalır, ama yine de sayısız değişiklikler bile çıplak gözle görülebiliyordu. modeli ön tampon güncellenen ve yeni bir sahte radyatör ızgarası edildi. - Böyle detay o zaman zaten başka araba yoktu Toyota Yaris, aslında ve o ödünç edildi.

diğer değişikliklerin arasında görünüş çizgili LED ışıklar, Yeni jant ve çeşitli alternatif renkler vücutta kaydedilmiştir. İç rengi de kutu kolu ve direksiyon simidi değişti.

Günlük gidiş geliş güç yeterlidir çünkü - Ama motor ve vites kutusu her iki değiştirmeden bırakmak karar verdik.

Al ya olmasın?

soru, tabii ki, ilginç. Bir yandan, Toyota Aygo - çok ortalama performans ve işlevselliği ile normaldi makinesi. Sürücü tam olarak böyle bir araba çıkmaz böylece Motor gücü çok yüksek değildir. arkadaşlarının önünde onlar da değil pokrasueshsya do - görünüşte eşsiz ayırt edici detaylar yok.

Öte yandan, model, parça veya bariz ekranlarda yarış için tasarlanmamıştır. Kolayca ev işleri ile baş edebiliyor sadece güvenilir bir araba - Üzerinde rahatça iş yeri olsun ya da kısa bir uzun mesafe yolculuk alabilir. görünüşü çok çekici hala lüks, ama olmasa da - bu araba güvenilirlik ve konfor hissi uyandırır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.