ÇirkinlikKendin yap

Nasıl kağıttan hızla ve kolayca Eyfel Kulesi yapmak için?

bugün dünyanın en ünlü ve şaşırtıcı harikasından biri, yani tüm ülkeler ve kıtalardan binlerce kişiyi çekerken bakmak, zarif ve ince Eyfel Kulesi. Zarif formlarla Görüntüler ve hatıra Paris'e giderek satın alınabilir. Ancak istenirse, her mümkün kendisi için bir kağıt parçası ile donanmış küçük tareti oluşturun. Peki kağıdı bitmiş Eyfel Kulesi do?

olası seçenekleri

Ustalar gerçek sanat eserleri yaratmak için birçok yol ile geldi söylenmesi gerekir. kağıttan Eiffeltoren origami art kullanılarak katlanır ve monte edilmiş ve hazırlanmış bir düzenden yapıştırılabilir. İkinci durumda, sen sadece bir renkli ya da beyaz kağıt levha, ancak tutkal makasla gerekir.

Başlarken

Nasıl kağıttan Eyfel Kulesi yapmak için? istediğiniz gibi biz beyaz veya renkli bir kare levha, almak gerekir. Arzu edilen bir şekilde, genişlik otuz beş santimetreye eşit bir uzunluğu. Sac üzerinde yarıda kendisine dışarı içine koymak ve katlanması gerekir. Şimdi bu katlamak için hazırdır, sacın doğrultulması ve ana bölümünde devam etmek mümkündür.

Nasıl kuleyi katlamak için?

Üst tabakanın üstünde Birinci çiftler, daha sonra aynı parçalarıyla hepsi ile yapılır. Bu, ikiye katlanmış da, önceki bir işlem sonucu, her bir kutudur. Bir sac tamamen özdeş ve pürüzsüz otuz iki yatay otrezochka, açılmaz Yani biz sürece devam etmeliyiz. Ortaya çıkan kıvrımlar hepsi dikkatli ütülenmelidir. katlanmış hat temaları olduklarını Ardından yaprak dağıtmış. Nasıl kağıt sonraki Eyfel Kulesi yapmak için? Tüm kareler ile yatay segmentler ekleyerek bu kez de yapın. Sonuç nispeten küçük hücre kümesidir.

Kıvrımlar ve işaretleme

Bir sonraki adım - kulenin "katlar" yaratılmasıdır. İlk bükülmüş ve tabakanın üst kenarına kesti. O kullanışlı gelmedi. Sonra eğildi ve sadece yan kısaltıldı. Doğru şekilde yapılırsa, sonuç otuz bir santimetre içinde işaretlerle olan kare olacak. Bu nedenle katların bir merkezi kesişme oluşturma, iki çapraz eğmek gerekir. levha aşağı masa bakan tarafında yerleştirilir ve yedi buçuk segmentleri şeridin alt kenarı kendi üstüne doğru katlanır. Tam olarak aynı üç kat kolu tarafından yapılır, daha sonra tüm tekrarlar kare üst ve geri kalan bütün taraflarında bulunmaktadır.

kule kıvrımlar

Nasıl zaman tüm biçimlendirme hazır kağıttan Eyfel Kulesi yapmak için? Hepimiz diyagonal kıvrımlar birleştirerek, merkezi bir büyük karenin bir kağıda bulmalıyız. Sözde bomba - tabanında hemen origami ana biçimlerinden biri oluşturulur.

Yani, tüm tarafların düz kutunun üstüne alma, kaldırıp bağlamak gerekir. Temeli hazır. Bir sonraki aşama - katlanabilir akordeon şeklinde olabilir. Yani bireysel segmentiki yapılan budur. Böylece kulenin tüm önemli köşeleri ekledi. Bunlar açıkça şekli belirtmek için içine sarılmış olması gerekir. Üst dikey olduğunu. Aynı kulesindeki biraz daha geniş yapmak unutmamak gerekir ortalama düzeyde, için yapılır.

en düşük seviye ve kapatma

Yavaşça bir bütün ütü kat, sen taban rakamı geçebilirsiniz. Bu en yaygındır. kulesi ve aralarında zarif dört kemer "bacaklar" üretmek için tüm kenarları ve alt köşeleri kıvrımlar kadar katlanır. Tüm çalışmalar yapılır. Sen çiçek üzerinde yapıştırmak veya pullu serpilmiş bir figür bırakabilir veya boyamak için.

şablonun Kule

Kendi çizmek veya resmi kopyalamak ve makas ve tutkal kullanarak toplanabilir kağıt şablondan Eyfel Kulesi. Dikkatle tüm yapıştırıcı, tutkal kuruyana kadar bekleyin, tutkal için ödenek bırakarak dört eşit tarafı kesmek gerekir. Yani kule hazır, bu kadar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.