ÇirkinlikKendin yap

Nasıl kendi elleriyle satranç yapmak için?

yaklaşık 1500 yıl vardır en eski oyun, zamanımızda popülerliğini kaybetmemiştir. Satranç yetişkinler hem de çocuklar seviyorum. Hindistan'da icat, oyun hızla hemen hemen tüm dünyada yayıldı. O ise rekabetin, varyasyon bir çok defa mantıklı bir karar görevleri gerektirir aslında ekledi. Champs Sports dünya topluluğunun dikkatini perçinleme.

satranç çeşitli

Zamanla, insanların hayal ve farklı malzemelerden kendi elleriyle satranç yapmaya başladı. Geleneksel şekiller karakterlerin çeşitli değiştirilir. Bu popüler film karakterleri ve çizgi film, ünlü sporcular ve siyasi figürler, hayvanlar ve geometrik şekiller. boyutu da Kral dev 4,5 metreye kadar büyüteç ele alınabilir asgari değişir. çalışma masası, seyahat, büyük park, hediyelik vardır.

Malzemeler bunların çeşitliliği göz kamaştırıcı de bu popüler oyun üretirler. değerli taşlarla süslü altın kağıt ve karton parçaları beri. Modern ustaları ve tasarımcılar sürecine yaratıcı bir yaklaşımla yarışırlar. Satranç cam, ahşap, plastik, kil, kemik yapılabilir.

Onların ustaları bilgisayar parçaları, cıvata, araba motoru parçaları ve diğer önemsiz malzemeden yapılır. Kendi elleriyle satranç kurumsal çocukları ve yetişkinleri, profesyonel tasarımcıları ve işçi üretirler. Marangozlar ve oyma eşsiz sanat eseri olun. Kuyumcular VIP için hediye sepetleri hazırladı.

Kendi elleriyle satranç polimer kilden

zamanımızda çeşitli ürünlerin imalatı için en popüler malzemelerden biri polimer kil haline gelmiştir. Malzeme, parlak, güçlü ve dayanıklıdır. Rakamlar geleneksel konvansiyonel satranç ve favori çizgi film karakterleri ve masallar değilse Özellikle çocuk, oyunun tadını. Nasıl polimer kil dışına elleriyle satranç yapmak için? Eğer çocuk yaratıcılık saklayabileceğiniz bir dizi satın alın.

kil modelleme olmalıdır önce iyice ezin. yoğurma uzun, daha yumuşak bir malzeme haline gelir. Çocuğun talebi üzerine, herhangi bir karakterin figürünü kalıplı. Keskin bir bıçak kırtasiye gerekecektir küçük parçalar kesmek için. Şekil hazır olduğunda, en önemli nokta geçin. Kil o fırında pişirin gerekir, sağlam ve sert hale geldi. atış için 130 derece sıcaklık gerektirir.

Daha iyi fayans üzerinde bir rakam koymak için, aşırı durumlarda, pişirme için bir metal pişirme parşömen içine alabilirsiniz. Bu örnek, buruşuk folyo, yoğun ürün diğer bir dolgu malzemesi için tercih edilir. Daha sonra toprak tabakasını ince ve daha yoluyla pişmiş. ortalama 20 dakika pişirin. Kullanım kılavuzunda belirtilen detaylar.

kağıt rakamları

kağıt Hatta bir çocuğun gelen kendi elleriyle satranç yapmak. Burada da, birçok imalat teknikleri ile temsil edilir. düzenleri üzerindeki bu origami karton parçaları Kvilling katı bir destek üzerinde kağıt yapıştırılmış. bir origami benzeri masaüstü tiyatro yapmak ne kadar hızlı düşünün.

kırmızı, örneğin, karton ve beyaz atın. kat, şekil üstünde olduğu şekilde bu ikiye katlanır. Basit kalem bir satranç taşını siluetini çizilmiş. Alt katta tabi olacaktır tabanı, ekstra kare. Keskin makas kontur resmini kesip iki parça birbirine yapıştırılır. baz kareler farklı yönlerde katlanır ve sağlam bir temel üzerine macunun kuvveti için. Tüm rakam hazırdır. Diğerleri şablon tarafından yapılır.

Şekiller kağıt şeritler

el sanatları Quilling tekniği imalatında Şimdi çok popüler. yaratıcılık atölyeleri kitleri farklı resimler yapabilirsiniz hangi ince şeritler ve kancalar, satmak. elleriyle Yani satranç kolayca kağıt şeritler bükmek. Bunun için iki farklı renk ve tutucuya şeritler Quilling, bir PVA yapıştırıcı gerekir. Piyonlar işte. Kanca tabakalar şeritler çevresine sıkı sıkı sarılır ve geri kalan kenarına yapıştırılmaktadır. Bir bomba gibi sıkı dönüşler, eğri silindir.

figürlerin kalanı ustanın hayal dayalı yapıyoruz. Fil memuru ya da sadece kancanın ucunda bir piyon da aynı şekilde imal hafifçe yukarı konik şekli elde edilir kağıt ile birlikte çekilir. Kraliçe ayrı bükülmüş koni başın üst, elleri ve tutkal takmak mümkündür. turlar için farklı boyutlarda birkaç çevre bükmek ve bir taret oluşturacak şekilde bunları birleştirebilir. En zor eleman at heykelcikleri yapmak olacaktır. daha önce tarif edilen bir koni üzerine, sipariş üzerine aşınma hattı ekran üçgen Quilling için. Yele, bacağın arka kayış çentik makas yan türü yapıştırılmış.

Modeller ahşaptan yapılmış

gibi ahşap ve acemi amatör ve profesyonel marangozlar ve yetenekli carvers dışına elleriyle satranç İmalat. her ülkenin Gelenekler rakamlar görülen ve yönetim kurulu tasarım yapılabilir. Burada ve Hintliler mızraklarla Rus masal, Ukraynalı Kazak, Norveçli Vikingler kahramanları. Özellikle dikkat ustalar tasarım panoları ödenir. Bu ahşap veya farklı ahşap türlerinin kesme kareler kompozit ağ farklı türlü kaplanması, şekiller için çekmece, bir gemi ile bir masa olabilir.

Ahşap ustası yapılmış kendi elleriyle satranç nasıl yapılır becerilerini ve hayal temelinde karar verir. Kalın bir ağaç dalını kullanabilirsiniz tatil seçenekleri için Acemi aşıklar, komplikasyonsuz tasarımları ile oyulmuş çeşitli boyutlarda penechki yapılmış olması. Sen keskin bir bıçak veya keski gerekir. Bir dekupaj veya bardan bir elektrik testere varlığında ana figürlerin tarafta küçük nadpily hale yükseklikleri değişen çubuklar halinde kesilebilir.

Ağaçtan kendi elleriyle satranç yapılmış olması, mesleki oymacılar yarışmalarda koyun ve ödül kazanmak. birkaç bin dolara kadar sanat bazı eserlerin fiyatı. Bu sadece yapılan işlerin kalitesini değil, aynı zamanda insanların geleneklerin transferi ve tarihini, performans özgünlük takdir.

Çocukların yaratıcı yeteneklerini geliştirmek

Erken yaş herkes Çocuklar oynamak, rüya, icat etmek seviyor. çocuklar satrançla yaparak, ebeveynler ve öğretmenler sadece ayrıca pratik beceriler çocuklarda yaratıcılığı geliştirmek değil. kağıt, ahşap, ya da kil ile çalışarak, çocuklar unutulmaz duygular olsun. yetişkinlerle bir işlem yapılmazsa eğer, çocukların değerli bir deneyim ve çalışma becerileri kazandırmak. satranç eğlenceli bir oyun karşılaştırılamaz hiçbir şey ev yapımı.

ellerinizle çalışmak ve parti kafasını düşünmek, rüya öğrenin. Çocuklarınızın Yuvarlak gelişme garantilidir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.