SeyahatKira

2011 yazında İspanya'da Maliyet Analizi kiralama

Giderek daha fazla turist buraya gelip, İspanya'da bir daire kiralamak tercih İspanya'da kira bir otelde kalan göre çok daha ucuzdur. komşuları hakkında bilgi almak için, mutfak, vb yemek pişirmek: Kaydedilen para ek olarak, İspanya'da daire kiralama mümkün bazı yerel hissetmek yapar Muchosol - - İspanya'da konaklama rezervasyon gibi hizmetleri sağlayan ana İspanyol operatörlerin biri kendi araştırma yapmak.

2011 sezonu gerçekleştirildi için analiz böylece en pahalı ve ucuz konaklama belirlenmesi, yıl rezervasyonları yapılmış İspanya bölgeleri. İspanya'da dairelerin fiyatları hakkında konuşmak, o zaman yaz sezonunda geçen yıl ile karşılaştırıldığında, onlar aşağı% 5 idi.

kira fiyatı bizim turistlere bir anda tanıdık düştü yarımada (% 22) çoğu Costa Brava (burada Kosta Dorada'daki bir daire kiralamak ve -. could ortalama olarak 20 Euro / gün / kişi için), yanı sıra Uelbe içinde, yarımadanın güneyindeki. Rent , İspanya'da kişi başına 17-18 avro arasında değişiyordu bunun bu bölümünde, içinde.

ortalama olarak günde biraz daha 9 den Euro tutarında kişi başı burada kira maliyeti - en ucuz Eğer Zaragoza alanında İspanya'da bir daire kiralayabilirsiniz.

Öte yandan, tam tersine, geçen yıl İspanya'da bir villada bundan daha ucuzdur kiralamak mümkündü yerler vardır. Bunlar Castellon ve Pontevedra arasındadır. kiralık Balear Adaları bu yaz (kişi başına günde yaklaşık 65 Euro) için en pahalı. Ancak, buna rağmen, ne İbiza ne de turistlerin ilgi Mallorca azalmaz. Bu adalar yerli turist ve yabancı için en popüler tatil yerlerinden biri olmaya devam etmektedir.

tatil Fuerteventura, tam tersine, neredeyse yarısı (% 40) düştü - Ayrıca, Balear Adaları hepsi geçen yaz fiyatına arttığını belirtmek gerekir.

başkentte konaklama da değil çok maliyetli olduğunu - ortalama kira Madrid bir daire kişi başı günlük 15 Euro'dur.

İspanya'da Kiralama - harika bir yoldur aileleri ile tatile arkadaşlar için konfor içinde dinlenmek için. Bunun yerine farklı numaralara yeniden yerleşim olmak yerine, "İspanya'da bir villa kiralayabilirsiniz." Hizmetinden yararlanmanızı, birlikte iyi vakit geçirebilirsiniz havuzlu İspanya'da Villa yaz mutfak, barbekü, otopark, internet ve çoklu banyolar - bu tam olarak bu durumda ne ihtiyaç vardır.

Sonuç olarak, biz teşekkür Bu çalışmaya, İspanya'da kiralık daireler ve villalar gibi servislere yıldan yıla turistlerin ilgisini büyüyen netleşiyor söyleyebiliriz.

İspanya'da Kiralama - kolay ve karlı bu!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.