GüzellikCilt bakımı

Cilt için "Ascorutin": yorumlar, uygulama, sonuç

Bugün cilt için "Ascorutin" ilacı kullanma imkanını dikkate almak, yani ilginç ve oldukça topikal tema yükseltme kararı aldı. Bu araç hakkında yorumlar bunun ilgilenen neden olan, herhangi bir yerde bulunabilir. birçok kişi keyfini ve memnun Zaman, içinde bir şey olduğu anlamına gelir. en ya bu ilaç ve nasıl deriyi etkileyebilir anlayalım.

genel açıklama

Aslında, sık sık soğuk algınlığı ve grip iyileşmeyi hızlandırmak için çocuk doktorları taburcu olmuştu ucuz ve oldukça iyi bilinen vitamini preparatı vardır. yapısı, aktif terkip maddeleri olarak vitaminler C ve P vardır. Tabii ilaç ismi ve iki hece, "ASCO", yani aşağıdakilerden oluşan askorbik asit, ve "rutin" Vitamin P Bu kombinasyon metabolizmasında yer alan ilaç sağlar ve hastalıklara organizmanın direnci yükseltir. Ayrıca, ilaç optimal hormon dengesini de sağlar.

Endikasyonları

Hazırlama "Ascorutin" hastalıkların yeterince geniş bir spektrum içinde kullanılır. Çoğu zaman öyle soğuk algınlığı, önlenmesi artış bağışıklık ve azalış grip semptomları. Ancak, onun uzun ve çok başarılı bir şekilde kullanılan damar cerrahları başka alan vardır. birinci vasküler kırılganlık eşlik hastalıkların karmaşık bir terapidir. kısa besleme rutin ve askorbik asit kullanılan vitamin takviyesi olarak.

kozmetoloji "Ascorutin"

Bugün tımar için ilaç kullanmak olasılıklar üzerinde durmak istiyorum. Özellikle, "Ascorutin" yüz için nasıl kullanıldığını anlamak için. Yorumlar hekimlerin bu tür kullanımın yanı kuruldu farkındayız. Ve birkaç nedeni vardır. Vitamin hazırlık bağırsak yoluyla değil, aynı zamanda deri yoluyla değil, vücudumuzu etkileyebilir. o kılcal kırılganlığını ve geçirgenliği azaltmak yapabiliyor olması, vasküler duvar güçlendirmek ve inflamasyonu azaltmak ve şişliği azaltmak için yardımcı olur. preparatın çok önemli bir antioksidan etkisi, yani bloke serbest radikaller ve vücuda radyasyon etkileri azaltır.

Şimdi derinin en sık karşılaştığı sorunlardan bakmak ve bu ilaç tedavileri içinde nasıl yardımcı olabileceğini analiz edin. Bugün birçok kadın cilt için "Ascorutin" kullanmak olduğunu belirtmek gerekir. Yorumlar bu basit ve uygun fiyatlı bir araçtır Eğer bir çok problemle çözmek sağlar ve alımı da genel olarak sağlıklı bir etkiye sahip olduğunu göstermektedir.

Uygulama rosacea

hastalıkla mücadele için, öncelikle biz uğraşıyoruz bilmelidir. Yani, Rosacea - Bir örümcek damarlar, genellikle yanaklar ve burun görünür. Bu hastalıkta, kan epidermisin üst tabakalarında dolaşım ve böylece kılcal kan damarlarının içinde hareketsiz hale gelir. Bu durumda, kan damarlarının duvarları çabuk kırılgan hale gelmektedir. Bunu önlemek için ve bizim kılcal tedavi etmek, güzellik uzmanları cilt için "Ascorutin" kullanılması tavsiye edilir. Yorum basit düzenli kullanımı cildin koşulu her gün geliştirmektedir maske derler. Daha temiz ve daha yumuşaktır.

hastalıkların çeşitli cildinizin durumunu iyileştirmeye yardımcı olabilir "askorutin" maske. Hatta ön boşaltma iltihabı pratik olan bir ev çıkar, yapabilir şiddetli rosacea hastalarında, yüzünüzün yapısını ve görünümünü iyileştirmek. Yani, her gün kullandığınız normal bir yüz kremi gerekiyor. Bir toz haline öğütmek isteyen ilacın bir tablet eklemek için gereklidir.

Diğer maskeleri rozasea

Size cilt için "Ascorutin" nasıl kullanabilecekleri hikayesini devam ediyor. Nasıl uygulamak - biz zaten biliyoruz, bu maskeleri çeşitli eklenir. Şimdi kompozisyonda daha karmaşık ve çok etkili bir yol düşünelim. Sen iki tablet pulverize "askorutin" gerekecektir. Bu hamuru bir duruma nişasta tepsileri kaşığı bir çift, önceden su ile seyreltilmiş eklemek gerekir.

Genellikle, rosacea cilt için "Ascorutin" gerçek bir cankurtaran olduğunu. Bu gerçekten çalışabilir onun fiyat aralığında tek ajandır. an için bir duygusal duruma ekşi krema ile karışık bir maske kavun hamuru, gerekir. Bu karışım, ilacın iki ezilmiş tabletlerinin ilave edilmesi de gereklidir. Son olarak, üçüncü dolgu maddesi, bir beyaz kil olması yeşil çay ya da süt seyreltik olabilir.

Tek bileşenli maskesi ve sonuçlar

Eğer maskesi için gerekli tüm bileşenler olacak ev için beklemek biraz serbest zaman ve hiçbir şekilde varsa, o görevi kendisi basitleştirmek. Herhangi beslenme temeli alınması yeterlidir. Bu, istediğiniz kırmızı böğürtlen veya salatalık, yumurta sarısı veya kepek bal püre, genel olarak, her şey olabilir. ezilmiş tableti ekleyin ve harika bir araç var. maskelerinin Herhangi en az 30 dakika boyunca deri üzerinde tutulması gerekir sonra suyla yıkayın ve krem uygulayın.

Başarılı tedavi için ek koşullar

Aslında, maske yardımcı olmak için, bu ilaçla tedavinin bir ders almak gerekir. Tipik olarak, doktor 1 ay için birer tablet günde üç kez almak zorunda olduğu bir ders reçete. her altı ayda bir tekrarlayın ve bu ilaç arasında aralıklarla önlenmesi için içebilirsiniz. Şu anda, bir dozaj azalır, gün gün bir tablet sunar. Buna ek olarak, rozasea tedavisi süresi bu ders başarılı ek önlemler almak gerekmektedir.

Vazodilatasyon agresif kozmetik, kaçınmaları gereklidir. Sigarayı bırakmanız ve alkol içmeyin acil. Çok sıcak baharatlı, tuzlu ve konserve gıdalar kaçınarak, uygun bir diyet kurmak için de çok önemlidir. fast food ve taze hamur işleri ve pastalar vazgeçin.

cilt pigmentasyonu

Şimdiye kadar ele aldığımız böyle rozasea gibi sorunları ve bu mücadele için yollar. Ancak, bu adil seks var sonu yok dert. Cilde güzel bronzluk renk vermek arzusundan için Payback siyah noktaları haline gelir. Bu nedir? Bu melanin - Güneşe cildi maruz kalan bölgelerde birikimi koyu kahverengi bir pigmenttir. Genellikle yaş ilerledikçe, hücre sayısı üreten o kadar artar. Bu nedenle, tüm yeni noktalar vardır.

Vücudumuzun ultraviyole radyasyonun olumsuz etkilerinden korunduğu için. Bunlardan daha o yüzden, o kadar çok korunur. güzellik uzmanları yaşlılık lekelerini kurtulmak için çok para ile gelip bu nedenle Ama bu çirkin. Ancak, fiyat genellikle oldukça yüksektir ve pek çok kadın daha uygun seçenekler arıyoruz. Yani, biz Pigment lekelerden yüz için "Ascorutin" gibi yararlı bir araç hakkında söylemek istediğim neden bugün.

diğer birçok arka planı Ekonomik ve etkili yolu

Mali yeteneklerine bağlı olarak, çirkin yaşlılık lekelerinin çıkarılması için uygun yöntemi seçebilir. Bunlar limon ve greyfurt, salatalık ve maydanoz, kuş üzümü, kızılcık, ve maya maskesi gibi doğal ilaçlar, her türlü olabilir. Ancak, değerlendirme bakılırsa, bu tür maskeler zor hazırlamak ve parlatma ilk belirtileri kadar çok uzun bir süre, en az bir ay beklemek zorunda etkiyi elde etmek. Bu işlemi hızlandırmak istiyorsanız, o zaman ucuz ve uygun vitamin "Ascorutin" yapabilirsiniz. Sadece 46 ruble - ilacın ambalaj fiyatı. Her 10 paketi tablet her biri beş plakalarını içermektedir.

Yaşlılık lekeleri "Ascorutin"

Aslında, tüm iyi güzelliği için mücadelede, ancak ilaç bile önemli kozmetik uzmanları önlenmesi için hastalarına bunu tavsiye ve oturumlar arasında cilt iyi bir devlet desteği başladı şekilde kendilerini kanıtladı. Daha önce belirttiğimiz gibi, bu askorbik asit ve rütozid ihtiva kombine bir preparattır. Şimdi bu kombinasyon cilt hafifletmek ve pigmentasyon kaldırma nasıl yardımcı olabileceğini bakalım. Biz aşağıdaki karışımı hazırlanmasını tavsiye - Ubtao. Geleneksel olarak, bu bizim durumumuzda "Ascorutin" in, otlar ve tahıllar yapılır ille bileşimine eklenecektir.

Hazırlık Ubtao Teknoloji

Sen iyice malzemelerle bir sürü hazırlamak ve stok gerekecektir. bir bölümü alındı 1 çay kaşığı gram un, mısır unu için, yulaf ve bezelye, nane, kamışı, kırlangıçotu ve Ölü çiçeği devirdi. Böyle keten unu gibi diğer otlar ve tahıl ekleyebilir. Bütün bir kahve değirmeni eziyet. Şimdi elde edilen tozun, her 100 g için 5 ezilmiş tablet formülasyonu gerekir. Bir vida kapaklı bir kavanoza dökün - Karışım, uzun süre ana şey tutulur.

Her sallamak ile avuç küçük bir pudra kullanın ve yumuşak bir hamur kıvamına almak için yeşil çay, süt veya papatya bir kaynatma, ekleyin. 10-15 dakika yüzünüzde bu karışımı uygulayın. Gün içinde bir çok yerine sabun veya maki her zaman kullanabilirsiniz. Bu arada, akne "Ascorutin" Ubtao döküntü cilt temizliği amacıyla da kullanılabilir, yani aynı zamanda çok iyi olur.

gerçek yorumlar

Günümüzde birçok kadın zaten ciltte "askorutin" etkisini değerlendirmiştir. Şaşırtıcı bir şekilde, kuruş hapları salonu prosedürlerine karşılaştırılabilir bir etki verir. hızla damar örgü aşındırıyor, İncelemeler bakılırsa, yani iltihabı azaltır ve damar açıklığını geliştirir. Buna ek olarak, aydınlatma ve cilt pürüzsüzleştirme, hem de akne önemli bir düşüş vardır. Bu nedenle zaten bu ilaç, yani Konseyi ve diğer "Ascorutin" denedi herkese. Bu ilacın fiyatı, özellikle kozmetik prosedürler için oranları ile karşılaştırıldığında, çok sembolik.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.