HobiDikiş

Nasıl ellerinizle derinin dışına bir çiçek yapılır?

Deri ürünleri her zaman özel bir durum niteliği dikkate alınmıştır. Iğne kadın ve sadece onları, bu aksesuar veya dekorasyon giysiler söz konusu olduğunda, bu malzemenin tarafından dövme başyapıtlarından işaret şaşırtıcı değildir. Ve böylece de kendi elleriyle derinin dışına bir çiçek hale nasıl yararlı bir örnek olarak karşımıza çıkabilir.

malzeme ve düzenleri hakkında

Bu heyecan verici, ama aynı zamanda son derece hassas bir süreç - El yapımı yaratılması hangi ana malzeme bir deri gibi davranır. şey, o deriyi alıp mekanik atölyelerde verilen talimatları takip için yeterli değildir. Biz kompozisyonun merkezi kendi elleriyle yarattığı çiçek deri, standları özellikle, malzemeyi hissetmek gerekir.

Sadece bu sanat türü hakkında bilgi edinmek için başlayan olanlar için, en iyi seçenek eski ürünlerden alınan ilk madde deri olacaktır. Önümüzdeki örneklerden bir ceket, eldiven veya çanta olduğunu. Neden onlar? Kendi elleriyle cildin çiçek, işlediği gerçeği, özellikle ince ve yumuşak bir malzeme gerektirir. Ve giyim veya aksesuar derinin bu öğelerin üretiminde çok rahat tutmak için yapmanızı sağlar özel işleme, uğrar.

Aynı derecede önemli cilt hazırlanması sürecidir. Bunu yapmak için, çok yavaşça sabun ile ovulur ve tamamen kuru bir düz yüzey üzerine gerilir.

Ama renk yapmak için, özel düzenlemeler gerekli değildir. Daha doğrusu, profesyonel kesim parçaları olarak kullanabilir ve tırnaklı kendilerini oluşturabilir. Tek şartı: şeması (aynı zamanda şablon olan) olması gerekir. Yani o zaman deri başyapıtı "hasat" iş parçası, kesilmiştir.

Derinin Ring-renkleri. Nasıl moda aksesuarı do?

bir döngü, halka altında iş parçası, akrilik boyalar, makas ve tutkal tabancası oluşturmak için deri kalem: güzel bir biblo yaratmak için, çok değil hurda malzemeler gerekir.

İlk adım, çiçek istenen boyut belirlemektir. Bundan sonra, şablonlar yardımıyla cilt iki tur belirlemek ve bunları kesip gerekir. Ters tarafta düzgün şekil vermek makasla kontur yıldızı ortaya koymalıdır. Aynı zamanda, küçük dikey bir kesi yapar dikdörtgen bir bölümü, gerek.

Bundan başka, iş parçasının her bir yüzü, istenen tonuna boyandı ve tamamen kuruyana kadar ayrılmak üzere. yaprakları oluşturacak şekilde Bundan sonra, yıldız şekilli kesiğin parçaları yapılır.

Şimdi ellerinizle derinin dikkat çekici bir halka çiçek montajı sadece kalır. Bu kullanım için tutkal tabancası birbirlerine bağlı çapraz bir şekilde iki yıldız şekilli iş parçasını konur. organlarındaki oluşturulabilir ve merkezine birleştirilmiş olduğu, böylece, dikdörtgen yarı mamul bir halkaya sarılır. Elde edilen çiçek iş parçasının bir halka yapıştırılmıştır.

Gönderme işlemi, küçük şaheserler yaratabilir deri, makas ve tutkal nasıl kullanılacağı en basit örneğidir. Önemli olan - bir ön tasarım ve bir iyi düşünülmüş düzeni şablon geliştirmek için deri ile çalışmak size zevk getirilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.