SeyahatYol tarifi

Mane'ninkidir alaşımı (Krasnoyarsk)

Mana Nehri - sağ Yenisey kolu. Bu tayga güzellik Doğu Sayan dağ masifinin kuzey-batı kesiminde, Mana Gölü kaynaklanır. Mana Belogoriya kuzey mahmuz bir ırmağa dökülen ve Krasnodar kenti üzerinde Yenisey Irmağı 30 km akar. Manet Rafting - Krasnoyarsk en sevdiği eğlence.

En iyi seçim

Rapids ile bol ve döner dağ nehirleri üzerinde Rafting - Bu maceracılar cesur bir maceradır. Manet bir füzyon - Ama daha sessiz bir seçenek yoktur. Bu, daha akışı ile ayırt edilir, büyük aktığı ve sürüler eksikliği, bu nedenle özel bir fiziksel eğitim ile aileler ve kişiler için uygundur. Bize böyle eğlence Birçok egzotik Tayga'ya olarak kabul edilir. Ve defalarca süzülüyor olanların hikayelerini dinleyerek, sadece kıskançlıktan iç geçiriyorum. Ama Mane rafting yapıyoruz taraftarların Krasnoyarsk sürü her yıl sakinleri arasında.

İlk kez maceranın girmeden olanlar, ana yollar ve en güzel yerler hakkında bizim hikayeye çok yararlıdır. Ayrıca, kendisi ile sahip olmak gerekir yani o, bir kampanyada koleksiyon özeliklerine dikkat edin.

Eğer ilk kez bir geziye gidiyor iseniz

Manet alaşımından bu senin olacak olması hazırlayın takıntı birçoğuna olduğu gibi -. Bir rehber öncülüğünde turist grubuyla kaynaşmış ve daha sonra bir sal (kendi veya kira olun) ve bir yolculuğa çıkmak satın, kendi şirketlerini toplamak ilk kez.

Yeni başlayanlar ve meşgul insanlar iyi hafta sonu turları bulunmaktadır. Bu yolları 65 ve 85 km uzunluğu. Cuma check-in üzerinde yerleşimi yakınında yer alır ve toplama sal sürer. Cumartesi su (yaklaşık 10-12 saat) geçer. Akşama şirket kıyıya indi: yapacaklar gecede açık havada, kamp ateşi etrafında şarkılar ve gerçek bir kamp yeme. Ve Pazar gecesi onlar sallar sökülüp kente döndü Ust-Mana, köyüne yaklaşım. bütün bir yıl boyunca size Mane bu unutulmaz rafting hafızasında kalacaktır. Uzun aile ve arkadaşlar göstermek için olacak muhteşem çevresi Fotoğraf. 85 km uzunluğundaki alt ulaşır boyunca bu yolculuk. İkinci yol köye Lukaşeviç Narva istasyonu gereğidir. Ayrıca rota alma ve şehre geri düşen açısından uygundur yerleşim, yakın geçer, sadece 65 km - Bu orta ve biraz daha kısa boyunca geçer.

Deneyimli yolcular için Yol

Narva Mane rafting - Bu, bu egzotik Tayganın hayranları için büyük bir haftalık bir program. rotasının uzunluğu - 150 km kadar, üç olmayan donanımlı park alanı vardır. O tamamen vahşi yerlerde taşınan, bu nedenle temiz hava ve çarpıcı izlenimler bol. Bu arada, yaklaşık 7 km saatte kadar ciddi Mana de. Bu nedenle, kıyıya demirleme deneyim bulunmamaktadır, özellikle zor bir görev olabilir. Genellikle başlayanlar onlar bir park yeri görmek, ama sürece sal Look gibi, bu çok geride kaldığında yavaşlatmak başlar. Eğer güneşli bir günde ırmaklarda şansım varmış gibi göze hoş vahşi yaşamın güzelliği, yüzmek ve neredeyse hiçbir kısıtlama olmadan güneşlenebilir. Mana Nehri üzerinde Rafting çok popüler, bu yüzden yalnız olmayacak. görünürlük genellikle dost turist sallar bir çift içinde yer almaktadır.

Ne Your getirmek gerekir

Bunu kendiniz veya tur yanı sıra gezi süresince ile gitmek bağlıdır. Ilk şey hangi sen yelken karar için. kişi başına yaklaşık 2.000 ruble artı gıda 500 ruble - Birçok seyahat şirketleri nispeten mütevazı miktarda (rehberlik ve pişirin, salı, ekipman, uyku tulumları ve çadır) hizmetleri bir dizi sunuyoruz. Toplam sal 18 ila 25 kişi alır. Rahat VIP gemiler Eğer bir gecede konaklama için gereken hizmetleri, yemekler, disko, sauna ve her şey, barbekü şiş ek bir yelpazede sunuyoruz. Ama yaklaşık 6.000 ruble mal olacak. kişi.

Eğer şirket sadece ırmaklarda ve kiralama zaman çok daha ucuz seçenekler vardır kendileri almak her şey. tur operatörü süresine bağlı olarak ve rota kişi başına 500 ila 1,5 milyon dolara mal olabilir. Sonra ekipman konusunda çok çalışmak gerekir. Yani sana ne almalı? Gaz ocağı vardır şeyleri kapatmak için yağmur ve güneş, polietilen korunmak için tente.

Gece için, mat kamp ve uyku tulumu, çadır gerekecektir. Yağmur durumunda bir yağmurluk ve şemsiye engellemez. kötü hava nemli ve serin olduğunu unutmamak, bu nedenle uygun giysi ve ayakkabı ihtiyacım yok. dinlenmeye ve güneşlenmek için hayal gidiyoruz eğer, tabii ki, bir mayo, güneş gözlüğü ve krem, şapka ve havlu gerekir.

Sen ormanda gece geçirmek gerekir ve nehir böcekler üzerinde gün hemen hemen hiç olur, o zaman akşamları kendilerinin hissetti yapacaktır. Böcek kovucu unutmayın. Buna ek olarak, ihtiyaç kişisel bakım ve kamp eşyaları. Getirin ve ilk yardım için gerekli ilaçlar, hem de fon.

kampanyada Eğlence

Mane (Krasnoyarsk) üzerine Rafting - kendi içinde bu harika bir maceradır. Büyük bir sal dalgalar seni taşır ve sen, Tayganın güzelliğine hayran yüzmek ve hayatın tadını çıkarmak gerekir. Bünyesinde otopark pitoresk bir ortamda yürüyüş biraz olabilir ve muhteşem sahne yakalayabilir. organizatörler eğlence seçenekleri için programa eklemiş turu maliyeti bağlı:

  • park Spor takımı oyunları.
  • bir süpürge ile hamam.
  • Bir disko.

Yüzen disko - özel sallar vardır. Kampanyada böyle karşılarsanız - katılmak ve dans etmeyi yapabilirsiniz. Eğer bağımsız seyahat etmeye karar verirseniz Ama, bir eğlence programı kendi başlarına uygulamak zorunda kalacaktır. Bana inanın, bu zor değildir. Favori bütün güneşlenme olsa bütün gün alınabilir. Tutkulu balıkçıları akşam kamp ateşi için Grayling yakalayabilirsiniz. masa oyunları getir - inan bana, fazla yer ve her zaman moral almaz gibi onlar bir patlama ile gidecek. durma üzerinde Akşamları bir gitar şarkı ile birlikte yangınların Çıra oranı üzerinde rekabet ve çadırın kurulumu ve kazanan, düzenlemek.

Mane yüzmek

Bu güçlü akımla bir dağ nehir olduğundan, çok derin olmadığını varsaymak mantıklıdır ve yerlerde ve hiç para cezası (referans için: yarısından itibaren ikiye kadar). Bu nedenle, dikkatli yüzmek gerekir. Suya sal atlamak varsa, taşlar üzerinde ayaklarını yaralayabilir ve ardından yüzen ekipmanları ile yakalamak vermedi. Dolayısıyla sal bağlı balonlar veya şamandıralar olmalıdır. Ayrıca, yüzmek için ayakkabı üzerinde stok emin olun. yavaşça denize ve - Ayakkabı Satın bir daire almak. Sadece her durumda sal önce değil - onun altında sıkın ve sıkıntı ince olacak eğer, alt kısmı boyunca sürükledi.

romantik park

salda Gün tarafından sinekler ve şimdi karaya gitme zamanı. Şu anda, sıcak giysiler giymek ve kovucu hazırlamalısınız. durma ile ilgili olarak, anıların iki türü vardır. İlk seçenek - Ortak: sabah kızlar için, ateşte "av" atlama, sarhoş bir çılgınlığı var. II - Kültür: yıldızları ve ateş şarkıları eşliğinde telaşsız konuşmalar,. Bu ne olacak - monte şirkete bağlı ve bu nedenle kendi arkadaşlarını davet ve tam sal kurtarmak önerir ardından bilmeyen insanlar tarafından şaşırmayın.

kurumsal etkinlikler, aile kutlamaları, mezuniyet partileri için

Böyle durumlarda seyahat acentelerinin hizmetlerini kullanmak daha iyidir. Bu Küçük şeyler için endişe ve sadece rahatlamak değil sağlar. Ajansı, salda yükleme yerine sizin tekrar teslim envanter ve beslenme ilgilenir. Bir tatil sipariş etmek için, Mane rafting düzenlemek denetlenen şirkete uygulamak için daha iyidir. Yorumlar özellikle şirket "Sibirya-Tur", "Dört Mevsim", "Turist", "Olimpos" kaydetti.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.